در خاموش کردن یک نگاه اجمالی از زندگی بدون سینما

نیویورک – جنیفر صفحه جوک که چهار ماه در این دهه است که در حال حاضر بدترین زندگی خود را.

یک سرور در نزدیکی یک رفت و آمد مکرر او از کار به دلیل بیماری همه گیر. کسی که پس از آزمایش مثبت در او و مادرش را به خانه سالمندان صفحه, نقل مکان کرد و او را به یک اتاق خاموش و اتاق ناهار خوری. دو هفته پیش از پدر درگذشت. روز پس از مراسم یادبود او و خانواده اش رفت و برای یک پیاده روی و 5 ساله دختر رخا خواست چیزی آرزو های کودکان برای بیش از یک قرن است.

“او فقط مانند” ماما زمانی که این است آیا ما می توانیم به فیلم؟'” به یاد می آورد صفحه 36 از بوفالو. “او رفت و از طریق کل فرایند از رفتن به سینما. او گفت: “ما می توانیم پاپ کورن و هر یک از خود ما می نوشند و هر کدام یک آب نبات.'”

Coronavirus همه گیر است که آمریکایی ها مجبور به سفر از طریق سختی بدون برخی از قابل اعتماد همینطور نوه ها از زمان های سخت است. یکی از آنها در فیلم است. برای بیش از یک قرن سینما شده اند پناه جمعی فرار یک محل برای پاپ کورن-chomping-خواب-با-خود-چشم-باز حمل و نقل به دور از هر چیز دیگری.

جهان بدون سینما مانند یکی از ما در حال به طور موقت ساکن شده longbeenforetold. این پیش بینی شده با هر عمده پیشرفت فن آوری در رسانه ها و به خصوص پس از ظهور جریان است. سینما بنابراین نامناسبی واقع در خارج از خانه یک دایناسور تحلیلگران گفته اند — که در راه خود را.

در حال حاضر ما در حال گرفتن یک نگاه اجمالی از زندگی بدون سینما. بسیاری این را به عنوان یک باز, برای, جریان, خدمات, شتاب مورد انتظار خود را تصاحب کنید. اما آن را نیز به ارمغان آورده تجدید قدردانی برای لذت از رفتن به سینما و روشن خود نقش منحصر به فرد در زندگی اجتماعی است. انزوا تنها نورانی قدرت نشسته با هم در تاریکی.

“این یکی از آن چیزهایی که شما نمی توانید واقعا به چیزی است تا زمانی که آن را از شما گرفته شده می گوید:” جان بل جمهور از تمپا تئاتر 1920s به دوران فیلم در کاخ. “این قطعا یک شتاب آینده dystopian نگاهی به آنچه در چشم انداز می تواند مانند نگاه. اما من فقط ذاتی بر این باورند که انسان ها موجودات اجتماعی و در نهایت آنها را می خواهید به جمع آوری دوباره. جریان بزرگ است آن راحت است. اما آن را فقط همان نیست.”

نزدیک به یک ماه از پناهگاه در محل سفارشات مجبور به hanker برای طبقه مهم از سینما مانند قبل از هرگز. مطمئن شوید که مردم پیام کوتاه چند کرسی بیش از همیشه مزاحم و فیلم نیست همیشه خیلی بزرگ است. اما مطالعه کردن رسانه های اجتماعی لیست از “آنچه که من قصد دارم به انجام زمانی که این است” و شما را ببینید بی شماری هوس برای صفحه نمایش بزرگ و یک وان از پاپ کورن.

که پر از سوراخ در خانه برای برخی از ساخته شده تفاوت بین جریان و moviegoing به خصوص حاد. نه “ببر پادشاه” و نه bite-sized “در فصل” از Quibi پر از دست دادن یک شب در فیلم است. Gary واکر 22 ساله در سن خوزه کالیفرنیا که تحصیل در رشته فیلم در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو بوده است پر کردن وقت خود را به تماشای مستند در Netflix بکشد و سری در دیزنی به علاوه. اما آن را نمی کند فوت و فن انجام دهد.

“من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به عقب” می گوید واکر. “من فقط کسی که واقعا دوست دارد تجربه اجتماعی از رفتن به سینما نه نشستن در خانه و تماشای فیلم توسط خودم. من را دریافت نمی اشتباه — من دوست دارم که انجام بیش از حد. اما آن را واقعا متفاوت نشستن در یک تئاتر با افراد دیگر است.”

تئاتر در سراسر کشور باید توقیف به طور نامحدود با توجه به همه گیر ترک حدود ده هنوز هم باز است. بسیاری از آنها drive-ins که باید دیده ناگهانی تجدید حیات پس از یک دهه اسلاید. زنجیر باید furloughed یا گذاشته کارکنان بسیاری از آنها پاره وقت یا ساعتی کارگران است.

خاموش کردن تقریبا قطعا منجر به دائم بسته شدن برخی از سینما. تحلیلگران می گویند که AMC سرگرمی که ریاست بر این کشور بزرگترین زنجیره ای است که در آستانه ورشکستگی است. به آب و طوفان تئاتر صاحبان — مانند بسیاری دیگر از کسب و کار — به دنبال فدرال کمک از طریق coronavirus بسته محرک.

اولین ترین تئاتر به امید بازگشایی ژوئن است. تمام نسخه های اصلی شده است به تعویق افتاد تا اواسط ماه جولای.

“توانایی هنگامی که این انجام شده است به بیرون بروید و لذت بردن از چیزی سرگرم کننده و مقرون به صرفه خود را با خانواده و دوستان در حال رفتن به بسیار مهم فرهنگی و روانی پارچه از کشور می گوید:” جان Fithian رئیس سازمان ملی تئاتر صاحبان. “ما می خواهیم به انجام این کار است,” او می گوید. “اما ما هنوز نیاز به قابل دوام.”

Moviegoing شده است پایانی برای دو دهه کاهش نقاب بالاتر قیمت بلیط. در سال گذشته داخلی فروش بلیط انباشته $11.4 میلیارد دلار است. که درآمد یک دلیل بزرگ چرا همه به جز تعداد انگشت شماری از بزرگترین تولیدات آینده به تعویق افتاد اکران به جای سر به جریان. پول است که هنوز هم در دفتر جعبه را.

هیچ کس انتظار دارد هر زمان که تئاتر را بازگشایی که توده ها خواهد شد جریان از طریق درب. فاصله پروتکل هنوز هم می تواند در جای خود نگه داشته حداقل در ابتدا. تا زمانی که وجود ندارد یک واکسن برای COVID-19 خواهد بود مردد به حضور شلوغ داخلی حوادث. ماه گذشته این شرکت تجزیه و تحلیل EDO نظرسنجی از علاقمندان به سینما و دریافتند 70 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد برای بازگشت به سینما. برخی از 45 درصد گفتند که چند هفته صبر کنید; 11% گفت: آنها می خواهم ماه صبر کنید.

تئاتر توقیف طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر 1918 اما در بیشتر آمیخته مد. استقرار استودیو سیستم به دنبال آن در دهه 1920 یک دوره بازگو توسط هالیوود مورخ ویلیام مان در “بلوغ ژاپنی, قدیمی: قتل مورفين و جنون در سپیده دم از هالیوود است.” مان معتقد است که این بیماری همه گیر خواهد شد و به همین ترتیب تغییر شکل فیلم کسب و کار.

“اگر از این می آید از یک تجدید قدردانی برای رفتن به برخی از زرق و برق شاید, در, فیلم, سینما راه خود را پیدا کنید می گوید:” مان. “فیلم تئاتر زنجیره ممکن است عاقلانه برای بیرون آمدن از این با یک راه کاملا جدید از ‘هی نگاه همه ما باید ارائه دهد. ما می توانیم از این تجربه واقعا خاص است.'”

به عنوان همه گیر همچنان بزرگتر جریان اکوسیستم در حال رشد است ، بینندگان سر به فلک کشیده است. مشاهده احزاب دیجیتال فکس جمعی moviegoing در حال افزایش است. برخی تئاتر را حتی خود را در آغوش جریان به عنوان یک گروه کمک و راه اندازی مجازی نمایش آنلاین.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اما هیچ یک از این گزینه ها که می آیند با یک “مکث” را فشار دهید — ارائه بسیاری از آنچه در حال حاضر می تواند با استفاده از ترین: فرار.

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده جیک Coyle در توییتر در http://twitter.com/JakeCoyleAP

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im