در سان فرانسیسکو, Latinos حساب 25% از coronavirus موارد

لاتینی ها در سان فرانسیسکو به حساب 25% مثبت coronavirus موارد را تشکیل می دهند اما تنها 15 درصد از سان فرانسیسکو جمعیت شهردار لندن نژاد روز دوشنبه گفت:.

در زوکربرگ آمریکا بیش از 80 درصد از بستری coronavirus بیماران لاتین. Latinos معمولا تنها حدود 30 درصد از بیمارستان بیمار جمعیت.

مقامات شهرستان که به همراه نژاد به یک کنفرانس خبری گفت: به شدت لاتین ماموریت منطقه ممکن است ضربه سخت است چرا که بسیاری از ساکنان آن در زندگی چند خانواده و یا چند نسل مسکن. آنها همچنین باید شغل از جمله مراقبت در منزل و مشاوران که به آنها نیاز به رفتن به محل کار و فروشگاه غالبا به دلیل محدود درآمد.

این شهرستان از 800000 فقط بیش از 1200 موارد مثبت اما مقامات شهرستان گفت: این تعداد افزایش خواهد یافت به عنوان تست های بیشتر انجام می شود و این ویروس گسترش می یابد.

تبلیغات

“بهداشت و درمان اضطراری بهره برداری از نابرابری در جامعه” گفت: دکتر گرانت, Colfax, شهر سلامت مدیر. “مردم با منابع کمتر مزمن و بیماری های زمینه ای شرایط بهداشتی و کسانی که تجربه کرده اند نهادینه انگ و تبعیض در حال رفتن به می شود بیشتر در معرض خطر بیمار شدن.”

Colfax گفت که برخی از لاتینی ها در حال کاهش به شرکت در تماس-ردیابی. هدف این برنامه برای ردیابی همه از یک شخص آلوده تماس های اخیر سعی کنید برای جلوگیری از گسترش طاعون.

او پیشنهاد کرد ترس از مقامات اداره مهاجرت ممکن است به سرزنش.

به عنوان یک نتیجه, این شهرستان برگزار شد وبینار برای رسانه های اسپانیایی در ردیابی برنامه شده است و عبور از آگهی و پوستر در اسپانیایی به توضیح است که هیچ اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد با مهاجرت و عوامل.

تبلیغات

ایالت اعداد صادر شده در اوایل این ماه نیز نشان داد اختلافات با مسابقه. آمریکایی های آفریقایی تبار به نمایندگی از 12 درصد از دولت coronavirus مربوط به مرگ و میر و حتی سیاه پوستان تشکیل می دهند تنها 6 درصد از کالیفرنیا جمعیت اعداد نشان داد.

اطلاعات جزئی از آن زمان نشان داد که Latinos اختصاص 30 درصد از دولت COVID-19 مرگ اما نمایندگی 39 درصد از جمعیت این ایالت. تحلیلگران با اشاره به این که دولت لاتین جمعیت به طور کلی جوان و بنابراین ممکن است احتمال بیشتری برای زنده ماندن این بیماری است.

کارشناسان گفته اند که برخی از اقلیت ها ممکن است بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر به دلیل آنها عدم دسترسی به بهداشت و ممکن است مشکلات اساسی.

تبلیغات

سان فرانسیسکو در حال حاضر گرد coronavirus موارد توسط کد پستی.

در علاوه بر این به شدت لاتین ماموریت منطقه یک محله با شهر بزرگترین پناهگاه بی خانمان نیز نسبتا بالا اعداد از عفونت. نزدیک به 100 ساکنان که پناهگاه آزمایش مثبت و نقل مکان کرد به اتاق های هتل اجاره توسط شهرستان.

“آنچه در این نقشه نشان می دهد اطلاعات است که کمک می کند تا ما را به درک که در آن موارد هستند” نژاد گفت: “اما به هیچ وجه نشان می دهد که برخی از بخش هایی از شهر ما هستند امن تر از دیگران است.”

تبلیغات

در یک نامربوط ماده, سان فرانسیسکو, مقامات گفت که افرادی که به طور معمول رفتن به پارک گلدن گیت برای حضور در 4/20 ماری جوانا جشن خانه ماندند دوشنبه. مقامات شهر شده اند اصرار ماری جوانا علاقه مندان به اقامت در این سال است.

“ما می خواهیم به جشن بنابراین بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر” نژاد گفت: “اما متاسفانه این یک موضوع از زندگی یا مرگ.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>