در روستایی San Bernardino County, مقامات کار به سرعت گسترش coronavirus در شهرهای کوچک

به عنوان یک San Bernardino County سرپرست سحر رو در خدمت جوامع از بالا در برف دربسته در محیط سان برناردینو کوه ها به لبه های موهاوی و روستایی و پایگاه در میان است.

در 3 منطقه یک شهر مواجه است شیوع رمان coronavirus در یک آسایشگاه که در آن پنج ساکنان درگذشت; جریان از بازدید کنندگان از آمدن به پارک ملی درخت یوشع و پارکینگ در مالکیت خصوصی منجر به خاموش شدن از پارک و مقامات محلی مجبور شده اند برای پیگیری کردن آن skirting دستور به توقف مسکن بازدید کنندگان است.

افرادی که زندگی در یک منطقه روستایی در درک و ستد انتخاب برای زندگی به دور از شهر و دسترسی به منابع بیشتر گفت: Rowe زندگی می کند که در یوکا ولی. اما بالقوه گسترش coronavirus قرار می تواند یک سویه در جوامع کوچک اگر خارجی ها در ادامه آمده است برای آنچه که مردم محلی خواستار “COVID تعطیلات.”

“ما فقط چنین منابع محدود ما ندارد و بیمارستان ها است که می تواند مراقبت از تعداد زیادی” او گفت:. “پس از آن واقعا جایی است که شما می خواهید اگر شما بیمار هستید.”

تبلیغات

San Bernardino County مقامات صورت یک چالش در محدود کردن گسترش coronavirus به دلیل این منطقه از اندازه آن است که بزرگترین شهرستان در قاره آمریکا با حدود 2 میلیون نفر از ساکنان گسترش بیش از بیش از 20 ، 000 مایل مربع از جمله گردشگری-رانده سایت های مانند خرس بزرگ و Joshua Tree National Park.

درصد زیادی از جمعیت شهرستان متمرکز شده است در منطقه غرب است که مرزهای لس آنجلس و اورنج شهرستانهای اما مقامات در حال کار بر روی افزایش منابع برای دور کردن جوامع روستایی در سراسر دره کوه و صحرا مناطق.

“ما نمی خواهیم هر کسی که برای احساس مانند زیرا آنها در کوه زندگی می کنند آنها نمی توانید همان فرصت ها به عنوان افرادی که در [شهر] سن برناردینو” گفت: Lana Culp, سخنگوی بخش عمومی وزارت بهداشت. “برای اکثر ما در حال تلاش و فقط همان هر کس دیگری.”

برای دیدار با ساکنان تقاضا برای تست و شهرستان و مقامات محلی را راه اندازی درایو-از طریق سایت های سراسر شهرستان اعم از بیس بال استادیوم در رانچو کوکامونگا صفحه اصلی به حدود 177,000 ساکنان به یک پارکینگ در جامعه کوه دریاچه خرس بزرگ که در آن سال جمعیت است که حدود 5000.

تبلیغات

“ما درک می کنیم تقاضای بالا برای COVID-19 تست در شهرستان ما و ما در حال ساخت هر تلاش برای سازماندهی درایو-از طریق حوادث در سراسر کانتی” Curt Hagman, رئیس هیئت مدیره شهرستان سرپرستان در بیانیه ای گفت.

این فکر که جوامع روستایی می تواند ایمنی بدن را از سرعت گسترش ویروس به سرعت زدوده در شهرستان که گزارش 977 تایید موارد COVID-19 و 31 و میر دوشنبه. به عنوان ساکنان شهرستان چپ خود را در پشت پر جمعیت و محیط اطراف برای فضا و تنهایی از بیابان ها و کوه ها, اقامت دائم محتاط شد.

فونتانا, دومین شهر در شهرستان به 120 مورد تأیید. اما در یوکایپا با حدود یک چهارم از فنتنا جمعیت شیوع در یک آسایشگاه رانده مجموع به 104.

دریاچه خرس بزرگ شهردار ریک Herrick شد اولین ساکن در این شهر به تست مثبت برای COVID-19 در اواسط ماه مارس. او نمی داند که چگونه او بیمار شد گفت: اما او در بر داشت آن را دشوار است برای نفس کشیدن بدتر بودن در ارتفاع حدود 7000 پا.

تبلیغات

“آن را تقریبا احساس من تا به حال به طور تصادفی به نوعی تنفس در خلال دندان” که در گیر شد در ریه های خود, او گفت:.

از جمله Herrick وجود داشته است و تنها سه مورد تأیید در شهر که در آن لاله ها و لاله شروع به نظر می رسد اما یک درایو-از طریق تست سایت در روز جمعه ممکن است کمک به شناسایی بیشتر Herrick گفت.

در طول یک سال نرمال دریاچه خرس بزرگ جمعیت می تواند تورم را به حدود 50000 پس از دریافت یک مقدار خوبی از برف که آن را در آخر هفته گذشته, شهرستان, مدیر, Frank A. Rush جونیور گفت. اما شیوع ویروس بر روی کوه با که بسیاری از مردم می تواند فاجعه آمیز; تنها بیمارستان جامعه می تواند تنها حدود 30 نفر پس از افزایش ظرفیت آن است و دارای هفت فن است.

بنابراین در این شهرستان بسته شده است هتل ها و استراحتگاه به عنوان دستياران نگرانی که بازدید کننده می تواند ویروس ها با استفاده از آنها. عمومی پارکینگ بسته شده اند. و در حالی که بزرگ اجاره شرکت انطباق با لغو رزرو حداقل هفت گروه از بازدید کنندگان خواسته شده است به ترک به عنوان شهر پایین ترک خورده بر خود-مدیریت خدمات مانند Airbnb عجله گفت.

تبلیغات

“به طور معمول ما می شود استقبال همه با آغوش باز آن را به نوعی یک پیام برای ما ارسال بگویید بازدید کنندگان برای دور ماندن,” او گفت:.

یوکا ولی شهردار جف Drozd ابراز مشابه مبارزه به بازدید کنندگان بالقوه با او تماس در روزهای اخیر به ببینید که آیا او می خواهم به اجاره خود مهمانخانه — او نمی خواهد. این شهر که دارای یک دولت خوش آمدید, مرکز و یکی از آخرین متوقف می شود برای بسیاری از مردم سفر به Joshua Tree National Park, جمع آوری درآمد حاصل از بازدید کنندگان که مکرر آن مغازه ها و رستوران ها. و اگر چه ساکنان خواهد بود ضربه سخت اقتصادی دست دادن او گفت: آنها منطبق با اقدامات ایمنی.

“مردم واقعا نگران حال او گفت:” شمارش خود را در میان کسانی که در ابتدا اعتقاد بر این منطقه بود و عایق از ویروس. “هر آنچه که شما فکر می کنید اگر آن را واقعی یا نه شما باید انجام دهید این است که برای کمک به دیگر مردم در سهولت احساس.”

در یوکایپا یک شهر در دامنه سن برناردینو کوه شیوع در سرو کوه پست حاد و توانبخشی تسهیلات حساب برای اکثریت این شهر نصب موارد است. پنج ساکنان تسهیلات درگذشت coronavirus عوارض مربوط به این شهرستان گفت.

تبلیغات

الیزابت تایلر سخنگوی این مرکز گفت: افراد سالم جدا شده اند از کسانی که آلوده می شوند. تعداد زیادی از موارد گزارش شده بودند افرادی که بدون علامت تایلر گفت که کارکنان نمی دانند که چگونه گسترش آغاز شده است.

شهردار دیوید آبیلا خواسته است برای کمک از هر دو شهرستان به سطح شیب دار بالا, تست و دولت که تنظیم این تسهیلات است. اکثر یوکایپا ساکنان انطباق با اقامت در خانه بخشنامه و اجتماعی فاصله اقدامات او گفت:. ساکنان حتی به طور موثر خجالت غیرضروری کسب و کار در رسانه های اجتماعی برای امتناع, از, او گفت:.

آبیلا همچنین شمارش خود را در میان کسانی که در ابتدا اعتقاد بر این منطقه بود و عایق از ویروس.

“ما نوع از راه” او گفت:. “ما فقط به حال یک کمی ‘Eh, آن را نمی خواهد آمد به شهر ما.’ اما آن را انجام داد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im