در قرنطینه ووهان تخت بیمارستان برای Coronavirus بیماران کمیاب

بزرگنمایی این تصویر

در این عکس منتشر شده توسط چین, Xinhua News Agency, پزشکی, کارگران در لباس محافظ کمک به انتقال اولین گروه از بیماران به تازگی به اتمام Huoshenshan موقت بیمارستان صحرایی در ووهان در مرکز چین هوبئی. شیائو Yijiu/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

شیائو Yijiu/AP

اول آمد لیو Xiaohong تب و ثابت خفقان درد. سپس شش روز بعد در ژانویه. 31 او هنوز تب مواج لیو به شدت با عجله با دوچرخه به نزدیکترین بیمارستان; خدمات تاکسی شده بود به حالت تعلیق در روز قبل از آن به عنوان بخشی از سراسر شهر بود قفل کردن.

پزشکان با انجام یک سی تی اسکن از لیو ریه ها و به این نتیجه رسیدند که بعد او به احتمال زیاد به کروناویروس جدید. دوازده روز پس از سقوط بیمار لیو در حال حاضر در انتظار موقت جداسازی بخش برای تایید از یک ویروس تست غربالگری به طوری که او در نهایت می تواند بستری در بیمارستان.

“مطلقا وجود ندارد مراقبت های پزشکی در اینجا. آنها می آیند و درجه حرارت خود را هر روز صبح و شب” لیو گفت NPR از تخت خود در چین در شهر ووهان. معده درد و بدتر شدن بیماری تنفسی را ترک کرده اند لیو تلاش برای تنفس و صحبت کنید.

“من امیدوار هستم که در حال حاضر است که یک تخت در بیمارستان,” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ تخت بیمارستان.”

دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی در چین و در سراسر جهان باید بسیج را به سرعت به شناسایی و درمان جهانی شیوع این گونه جدید از coronavirus. اما در ووهان است که به طور کامل از یک سوم بیش از 24,000 موارد تایید شده بیماری از روز شنبه ضعف بیمارستانها در حال مبارزه برای صفحه نمایش تمام موارد بالقوه و برای درمان رو به رشد تعداد بیماران.

NPR صحبت به بیش از ده خانواده با تایید و یا موارد مشکوک از coronavirus. آنها بازگو روز انتظار در خط به نمایش در خواهند آمد با کمی بیش از یک وریدی قطره ای به عنوان درمان.

بیمارستان ها آنقدر کامل است که بدون یک مقام رسمی coronavirus تشخیص ووهان ساکنان می گویند که آنها نمی توانند مراقبت از خروج از کسانی که به طور بالقوه کشنده موارد فصلی و ذات الریه و آنفولانزا درمان نشده است.

بسیاری از این موارد در حال ارسال به موقت جداسازی بخشهای requisitioned هتل ها و یا کلینیک های به نگه داشتن آنها را از هم جدا از اعضای خانواده در حالی که آنها صبر کنید به نمایش در خواهند آمد. حتی کسانی که تست مثبت می توانید صبر کنید روز بیشتر برای تخت بیمارستان, افزایش خطر عفونت برای دیگران.

Overworked و زیر عرضه شده اند درخواست شهرداری و نمایندگان جامعه برای شناسایی کسانی که بیشترین نیاز به کروناویروس غربالگری کیت. اما ووهان ساکنان NPR گفت نمایندگان جامعه در حال حاضر شروع به چشم پوشی از تماس و یا تغییر مسیر آنها را به بخش های دیگر.

“ما به تلخی نا امید در نگرش ما مقامات دولتی. یکی پس از دیگری آنها به ما بگویید که آنها نمی دانند که ما باید برای کمک تماس بگیرید” گفت: ووهان ساکن پان Yifei.

پان مادر بزرگ به طور ناگهانی درگذشت از یک ذات الریه-مانند بیماری در ژانویه 25, اوایل به اندازه کافی در شیوع بیماری که سلامت کارگران قادر به تایید این که آیا او تا به حال coronavirus. اما هیچ وقت به سوگواری; پان عمه پدر و مادر در حال حاضر بیمار با علائم مشابه. تنها پدر پان بینگ رسما مبتلا به کروناویروس است و در حال انتظار برای بستری در بیمارستان.

بزرگنمایی این تصویر

در این عکس منتشر شده توسط چین, Xinhua News Agency, تخت دیده موقت بیمارستان راه اندازی در Hongshan تربیت بدنی در ووهان در مرکز چین هوبئی. منتظر چی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

منتظر چی/AP

ناامید به او اعتراف کرد تابه او را به نام نمایندگان جامعه که به او wrong number برای این شهر کمیسیون بهداشت. هنگامی که او در نهایت به کمیسیون بهداشت و درمان, روز بعد, او می گوید: آنها آویزان بر روی او.

“ما به گوش همه چیز را گفته اند ما را به انجام. ما مطیع. آنها گفتند: برو به انزوا پس فرستادیم [و مادر] به جداسازی بخش” پان NPR گفت. “اما اجازه دهید من به شما بگویم آنچه در این بخش واقعا هستند; آنها در مکان های که در آن شما ارسال مردم به مرگ خود.”

تلاش برای مهار ویروس

در ژانویه 23, مقامات قرار داده ووهان تحت قرنطینه با تنها چند ساعت از قبل اطلاع, جلوگیری مردم از, ترک, حتی توقف حمل و نقل عمومی در داخل شهر. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که به احتمال زیاد با تاخیر بیشتر گسترش ویروس.

“آن را بی خطر است برای گفتن به درجه بالایی از احتمال را که [قرنطینه] دهکدهای کاهش اوج این بیماری همه گیر” دکتر Gauden Galea سازمان بهداشت جهانی را نماینده چین گفت: دولت چین پخش در روز چهارشنبه.

اما قرنطینه نیز تا به حال اثر ریختن مایعات در هزاران بیمار عفونی مردم در یک شهر با محدود تخت بیمارستان ساخته شده و آن را مشکل تر برای لوازم پزشکی برای رسیدن به مهر و موم کردن شهر است.

برخی از پزشکان و پرستاران در هوبئی استان که ووهان پایتخت و جایی که این بیماری همه گیر شده است و شدید ترین می گویند آنها شده اند کاهش می یابد به پوشیدن باران لباس یا دوخت خود ماسک صورت در حالی که درمان بیماران مبتلا به ویروس به دلیل عدم دنده محافظ.

کمک های مالی از فولاد روپوش و ماسک باید از طریق پنج دولت-سازمان مجاز از جمله ولایتی فصل از صلیب سرخ کاهش توزیع. (هوبئی دولت می گوید این مجازات در سه سطح بالا کارکنان هوبئی صلیب سرخ و اخراج این سازمان معاون رئیس جمهور است.)

ووهان در حال حاضر نزدیک به اتمام جدید موقت مراکز درمانی قادر به برگزاری 2,600 بیماران. اما مانند بسیاری از شهرداری و بیمارستان در حال حاضر آنها محفوظ است برای کسانی که تست مثبت برای تنها coronavirus.

“من واقعا امیدوارم که پدر من تشخیص داده می شود [با کروناویروس] زیرا اگر او پس از گرفتن درمان ممکن است آسان تر است. اما اگر او واقعا باید این ویروس پس از آن من نگران هستم که او نمی خواهد آن را” Wan Jiuqiong یک ووهان راننده تاکسی NPR گفت.

Wan را آزمایش مثبت برای این ویروس شده است و بستری در بیمارستان — اما تنها پس از Wan التماس مورد او در رسانه های اجتماعی. CT اسکن از پدرش ریه ها نشان می دهد بافت متراکم ممکن شاخص coronavirus اما به اندازه کافی قوی نیست یکی به شایستگی تخت بیمارستان. “من خیلی دل شکسته است که من در ماشین من نشسته و گریه برای نیم ساعت وقتی متوجه شدم که مادر من تست مثبت اما پدر من نیست” گفت: Wan.

انتظار و انتظار…

در حال حاضر اعضای خانواده تنها می تواند صبر کنید برای تماس تلفنی که ممکن است ارائه صرفه جویی در زندگی مراقبت است.

چنگ لیانگ شده است تلاش برای پیدا کردن کمک برای او 65 سال پدر از ژانویه 29, زمانی که او آمد با تب بالا. یک هفته بعد این جمعه او در نهایت قادر به او coronavirus غربالگری پس از سی تی اسکن خود را نشان داد عفونت ریه و بدتر شدن. آنها هنوز هم در حال انتظار برای نتایج.

“برای افراد مسن حتی انتظار یک روز بیشتر می تواند به معنای افزایش سطح خطر” گفت: Cheng. “نتایج [غربالگری] ممکن است مدتی به تایید شود. قلب ما در حال غرق شدن است.”

دیگران را به خطر می اندازند عفونت خود را برای مراقبت از عزیزان به جای ارسال آنها را به انزوا بخش. “در این لحظه بحرانی ما خانواده و من به مراقبت از آنها. هیچ کس دیگری آن را انجام دهد” گفت: مروارید تیان, 23. هر دو پدر و مادر او تشخیص داده شده اند با کروناویروس اما نه قادر بوده است به مراقبت در بیمارستان به دلیل نسبتا خفیف علائم و کمبود فضای بیمارستان.

خاموش کردن از حمل و نقل عمومی در ووهان ساخته شده است آن را دشوار است برای بیمار برای رسیدن به این شهر بستری است. تیان پدر و مادر سوار موتور سیکلت خود را بیست دقیقه در هر روز به بیمارستان برای تزریق ایمونوگلوبولین تیان می گوید آنها برای پرداخت از جیب تا یک بیمارستان مایل به پدر و مادر خود را در.

“من هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این. من مجبور شده اند به رشد” گفت: Tian است که مراقبت از او 13 ساله است. “من می ترسم. هر کس می ترسم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر