بزرگنمایی این تصویر

این دروازه در مدرسه دولتی 39 غرفه های قفل شده در ماه گذشته در بروکلین. روز شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهرستان در مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته به کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی. آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

شهر نیویورک مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته به کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی. شهردار بیل د Blasio اعلام کرد تمدید بسته شدن شنبه گفتن یک کنفرانس خبری که تصمیم به نگه داشتن ساختمان مدرسه توقیف هر چند دشوار بود با این حال روشن در روزهای اخیر.

“پس به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از این سال تحصیلی دردناک است. من همچنین می تواند به شما آن را درست انجام,” او گفت.

“آن را به وضوح به ما کمک خواهد کرد زندگی را نجات دهد زیرا این به ما کمک خواهد کرد تا تضمین کند که این استراتژی است که کار کرده اند — پناهگاه-در-محل اجتماعی فاصله همه متمرکز بر استراتژی است که در نهایت شروع به میوه — آنها نیاز به زمان برای ادامه موثر باشد.”

بزرگترین مدرسه در منطقه آمریکا با حدود 1,800 مدارس و برخی از 1.1 میلیون دانش آموزان خود را بسته فیزیکی ساختمان ها و انتقال به آموزش از راه دور در ماه گذشته. اما زمانی که آنها اعلام کرد تغییر مقامات باقی مانده امیدوار است که مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی در آوریل 20 — تا حدودی به دلیل بسیاری از منطقه دانش آموزان بستگی به مدارس برای پایه منابع است.

“تقریبا 80 درصد از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و کاهش ناهار پس از آن یک دانش آموز فقیر جمعیت” شهر نیویورک مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا NPR گفت دو هفته پیش. “بدیهی است که شکاف دیجیتال که توسط دانش آموزان است که باید تکنولوژی را در خانه و کسانی که نمی — یک چالش بزرگ است. ما تخمین می زنند که از 1.1 میلیون دانش آموز حدود 300000 دانش آموزان ندارد و این دستگاه ها برای یادگیری از راه دور در خانه.”

شنبه آن را به حال روشن شده است که 20 آوریل مهلت امر امکان پذیر نمی شود; در حال حاضر مقامات قصد ادامه آموزش از راه دور برای بقیه سال تحصیلی و بازگشایی مدارس آمده سپتامبر به جای.

مسئولان مدرسه باید به دنبال پل شکاف دیجیتال کررنزا اشاره با ارائه ده ها هزار نفر از دستگاه ها به دانش آموزان مستقر در پناهگاه بی خانمان در سراسر شهرستان. و د Blasio گفت: آنها با هدف “دریافت 240,000 بیشتر در دست کودکان و نوجوانان ما بیش از چند هفته آینده با پایان ماه آوریل است.”

شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش نیز اشاره کرد که آن را ادامه خواهد داد به کار “غذا هاب” از صدها نفر از مدارس سراسر شهر “که در خدمت رایگان سه وعده غذا در روز برای هر نیویورکر که به آنها نیاز دارد و ما ادامه خواهد داد برای اطمینان از مراقبت از کودک برای کودکان ضروری کارگران است.”

“این دردناک است اما لازم است تصمیم” اداره گفت: در بیانیه ای اعلام حرکت شنبه. “کارشناسان بهداشت عمومی تعیین کرده اند که جامعه انتقال COVID-19 خواهد بود گسترده به خوبی به پایان سال تحصیلی. حتی در سطح پایین انتقال ما می خواهم که موارد جدید است که خواهد بود بسیار دشوار است شامل مدرسه به مدرسه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de