در اورنج کانتی, Kobe Bryant رشد از بسکتبال را enfant terrible به ‘معمولی پدر’

آخرین شنبه کوبه برایانت زندگی آمد و رفت مثل هر آخر هفته معمولی در خانه برای بازنشسته لیکرز سوپراستار.

او یک دختر به بازار. همراه دیگر به بازی بسکتبال. برنامه ریزی شده صبح روز یکشنبه سفر با دوستان.

و خواب با خانواده اش در خانه خود در اورنج کانتی.

برای نزدیک به 20 سال یکی از معروف ترین نام ها در دنیای ورزش زندگی شگفت انگیزی زندگی عمومی در این unlikeliest ،

تبلیغات

او زندگی می کردند در ساحل نیوپورت جامعه دردار با چند دلار انداز اقیانوس آرام در یک سفارشی ساخته شده 15,760 فوت مربع چهار داستان اصلی در درون خود مجموعه ای از دروازه. رفت و آمد از آنجا به لیکرز تسهیلات در ال سگوندو و خانه بازی در مرکز استیپلز آنقدر ناخوشایند است که برایانت معروف اجاره صهردرس به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. آن را به دور از خانه چاپ و نشر و استودیوهای هالیوود برایانت به دنبال تسخیر در پس از بازنشستگی است.

اما برای یک مرد حرفه ای با درآمد حدود 680 میلیون دلار و با جوانه زدن امپراتوری کسب و کار اورنج کانتی بود که در آن او می خواست می شود.

آن را فضای امن.

آن بود که در آن برایانت از تبدیل بسکتبال را enfant terrible, یکی hounded اتهام تجاوز جنسی و زناشویی, اختلاف, به doting پدر. ابدی بچه ای که دوست داشت به بازدید از دیزنی لند. که تا به حال مورد علاقه خود را به رستوران مکزیکی.

تبلیغات

آن را از اورنج کانتی که برایانت در زمان خود آخرین پرواز قبل از هلیکوپتر که انجام او خود را دختر Gianna, 13 و هفت نفر دیگر در برایانت (آرکانزاس) لیگ مدار سقوط در کالاباساس, کشتن همه سرنشین.

این فاجعه آمار جهانی سخت است اما هیچ جا سخت تر از نیوپورت که در آن هفت نفر از قربانیان زندگی می کردند.

یک جامعه اغلب به عنوان تمسخر frou-frou و از تماس با بقیه اورنج کانتی ached و به یاد, در مکان ساکت و نیست.

در رسانه های اجتماعی کریس Trumpour مشترک یک عکس که همسر خود را در زمان برایانت در یک بازی بسکتبال مسابقات در مهر و موم ساحل در ماه سپتامبر است که در آن دختران از برایانت و Trumpour ایفا کرده است.

“او فقط یک نمونه پدر” نارنجی resident گفت. “مانند بقیه از ما.”

در طول یک شب زنده داری شمع یکشنبه شب در نزدیکی نیوپورت ریج پارک جامعه جیل Yank به یاد چگونه او 23 ساله پسر به نام کوبه بار رفتم به وانت شمارنده در استارباکس محلی در همان زمان به عنوان بیشتر معروف کوبه. بار دیگر برایانت کمک به حمل تکان شدید و سخت را در مواد غذایی خود را و برای 15 دقیقه صحبت در مورد آنها مشترک خود را در شهر فیلادلفیا است.

“همه ما می دانیم که او فقط به عنوان کوبه یک فرد” Yank گفت.

ماریو Nunes آویزان خود برایانت نیوجرسی از یکی از جداول در مقابل غرفه فروشگاه مواد غذایی در ساحل نیوپورت مرکز خرید صبح روز دوشنبه. 50-ساله گفت که او استفاده می شود برای دیدن برایانت در این فروشگاه هر چند هفته.

تبلیغات

“او همیشه سرد با من,” او گفت:. “او همیشه دوستانه. او را امضا کرد یک زن و شوهر بسکتبال در اینجا وجود دارد.”

Nunes شلاق از تلفن خود را به نشان می دهد برخی از تصاویر او گرفته بودم با برایانت در طول سال از جمله یکی به او گفته بود از مدت کوتاهی پس از لیکرز’ برنده آخرین قهرمانی در سال 2010.

“که او را یکی و تنها” گفت مایکل جوان بود که ایستاده در این نزدیکی هست.

جوان, 40, گفت که او نیز دیدن خواهد برایانت به صورت دوره ای در طول سه سال او را به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد کارمند در غرفه. زمانی که او شنیده اخبار در مورد برایانت, مرگ, جوان, گفت, اولین واکنش او بود “” هیچ راه است.” من گریه می کرد.”

حتی اگر او یک دید مشترک هر دو جوان و Nunes گفت: شوک از دیدن ستاره در جسم هرگز به طور کامل عینک — مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او به غرفه یا ساخته شده یک اجرا به استارباکس در همان مجتمع خرید.

“آن را مانند او هنوز هم در اینجا” جوان گفت:. “روح او است که همه در اطراف ما است.”

این جوامع ساحلی و شهرهای جنوبی در اورنج کانتی به مدت طولانی کشیده جذب ورزشکاران به خانه ها و حریم خصوصی. اما بسیاری از کسانی که خرید خانه در اینجا انجام داد و پس از بازنشستگی به عنوان یک سرمایه گذاری و یا به عنوان یک اقامت موقت در حالی که بازی برای جنوب کالیفرنیا تیم های ورزشی حرفه ای.

کوبه برایانت حل و فصل در اینجا به دلیل عشق است.

تبلیغات

همسرش ونسا لین برایانت بود دختر یک مهاجر مکزیکی که او مطرح در آناهایم و باغ بیشه هوای شهرهای دور در جغرافیا و جو از ساحل نیوپورت.

Laine شروع به تاریخ برایانت در حالی که یک تازه وارد در مارینا بالا در هانتینگتون بیچ پس از دو ملاقات در طول فیلمبرداری از یک موزیک ویدیو برای تیراندازی گارد هرگز منتشر رپ آلبوم. ارتباط ثابت به طوری منحرف به دانشگاه زندگی است که مسئولان مدرسه از او خواست برای گذراندن سال آخر خود را در خانه مطالعه مستقل.

آنها ازدواج کرده بودند فقط قبل از او تبدیل شده 19.

در سال 2002 برایانت خریداری $4 میلیون خانه در ساحل نیوپورت. زن و شوهر رفت و از طریق یو پی اس و فراز زندگی — یک اتهام تجاوز به عنف در برابر برایانت در سال 2003 توسط یک کلرادو هتل کارگر 2009 طرح دعوی در دادگاه توسط سابق به اتهام سوء استفاده در محل کار برایانت خانوار (مورد حل و فصل شد و اخراج) یک طلاق پر بود که در نهایت کاهش یافته است — به شدت تحت پوشش رسانه ملی.

اما به صورت محلی هیچ کس به نظر می رسید به مراقبت.

به جای قصه های کوبه شخصی مهربانی حاکم بود.

در صبح روز دوشنبه ماریا Paun, 81 مورد استفاده او واکر به ارائه مجموعه ای از گل های صورتی به جلو از بندر روز مدرسه در Corona del Mar, سپرده گذاری آنها را بر روی یک نیمکت. این سال پیش بود, او گفت که او نشسته با برایانت در یک نیمکت در مدرسه هنگامی که او منتظر بود برای انتخاب یکی از دختران خود را. او منتظر بود برای نوه اش.

“او به من در آغوش بگیرید و به او گفت:” من دوست دارم لهجه خود را, مادر بزرگ,’,” او گفت:. “او بلند شد و او کسی و من هیچ کس اما او خم شد به من یک آغوش. و من هرگز فراموش نکنید که این آغوش.”

Paun گفت: این تصادفی نیست که او یک ژاکت بنفش صبح روز دوشنبه. او به خاطر “او دوست داشت رنگ.”

“این سخت است برای من, و آن را سخت برای همه” او گفت: او صدای ترک خوردگی با احساسات.

هر کس به نظر می رسید به یک برایانت داستان و می دانستم که حداقل یک سایت است که او آباد. وجود دارد AMC 30 تئاتر در نارنجی. El Camino Real در فولرتون برای مواد غذایی مکزیکی و خاویر را در کریستال یارو تفرجگاه برای یک شب. خصوصی ترمینال در جان وین فرودگاه برایانت که در آن به طور منظم در زمان خاموش.

در Anteater مرکز تفریح و سرگرمی در دانشگاه UC Irvine, کارکنان و دانش آموزان مصرف شد اخبار برایانت عبور “بسیار سخت” با توجه به پردیس مدیر تفریح گرگ Rothberg. برایانت آموزش داده بود در کنار دانشجویان دوره لیسانس برای سال.

“من فکر می کنم که آن را فقط صحبت می کند به او فکر خود را به عنوان یک فرد عادی به عنوان [آنجا که] ممکن است” Rothberg گفت. “او خوشحال به بیشتر یا کمتر قطع با دانش و تجربه ای که زندگی است.”

توسط دوشنبه بعد از ظهر جارو مجموعه ای از نشانه های از خوبی wishers ریخته در سراسر چمن در مقابل دروازه که منجر به برایانت محله. کسانی که بازدید موقت یادبود آمد تحمل و گل و شمع و بادکنک و بسکتبال کشباف — حتی یک بطری باستان سن بوربن.

یک زن پس از دیدن این تجمع بلافاصله پشت سر هم به اشک.

“این حقیقی” گفت: Alan Throckmorton, 57, از سن کلمنت. “این فقط یک سورئال غم و اندوه است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر