در نیویورک خانه های سالمندان مرگ می آید به امکانات بیشتر مردم از رنگ

بزرگنمایی این تصویر

اورژانس های پزشکی کارگران حمل و نقل بیمار در سنگ تپه مرکز بهداشت در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در بروکلین نیویورک. خانه سالمندان تا به حال حداقل 55 COVID-19 میر گزارش شده. جاستین Heiman/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاستین Heiman/گتی ایماژ

یک چیز وجود دارد که متمایز از خانه های پرستاری در نیویورک گزارش شده است که بیمار مرگ و میر ناشی از COVID-19. با توجه به NPR تجزیه و تحلیل آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به از مردم از رنگ.

NPR نگاه 78 خانه های پرستاری در نیویورک که در آن شش یا بیشتر ساکنان درگذشت COVID-19. در یکی از تاسیسات 55 نفر فوت کرده اند که از مارس 20. ده نفر دیگر گزارش 30 یا بیشتر مرگ و میر.

هفت نفر از 11 خانه های پرستاری با بالاترین تعداد مرگ و میر گزارش که 46 درصد یا بیشتر از ساکنان خود را در “غیر سفید است.” بسیاری از این “غیر سفید” ساکنان سیاه و latinx. در یک مرکز فرانکلین مرکز توانبخشی و پرستاری در کوئینز که گزارش 45 مرگ 80 درصد از ساکنان آن را اقلیت از جمله 47 درصد چه کسانی هستند ،

NPR ثبت سوابق درخواست با مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و داده های جمع آوری شده در هر خانه سالمندان در ایالات متحده است. ما متمرکز تجزیه و تحلیل ما در نیویورک به دلیل آن کشور دارای بیشترین مرگ و میر از COVID-19 تا کنون.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

پنجاه و هشت درصد از مرگ و میر در کشور اتفاق افتاده در خانه های سالمندان در شهر نیویورک است. کسانی که در خانه های سالمندان به NPR اعداد نشان می دهد قابل توجه برای خود درصد بالایی از ساکنان رنگ.

اما حتی بسیاری از ساکنان که در درگذشت امکانات در بخش دیگر از دولت بودند و زندگی در خانه های سالمندان که تا به حال درصد بالایی از ساکنان رنگ. جمعیت در آن امکانات تمایل به منعکس کننده جمعیت از شهرستانهای جایی که آنها واقع شده است.

در حالی که عدم تعادل در مرگ و میر در نیویورک خانه های سالمندان نشان دهنده یکی دیگر از روند ملی: که در میان تمام مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19 و مردم اسپانیایی زبان را تشکیل می دهند سهم نامتناسب از مرگ.

NPR تجزیه و تحلیل داده های دیگر بیش از حد از جمله دولت فدرال برای سیستم امتیاز خانه های پرستاری است که به هر مرکز یک ستاره امتیاز از یک تا پنج.

در ایالت نیویورک و خانه های پرستاری ثبت شده است که مرگ و میر در واقع تا به حال با کیفیت بهتر و نمرات از دیگر خانه های سالمندان. نیمی از امکانات این گزارش مرگ و میر در چهار یا پنج ستاره رتبه بندی از مدیکر پرستاری صفحه اصلی مقایسه وب سایت نشانه ای از “بالاتر از حد متوسط” و یا “بسیار بالاتر از حد متوسط” با کیفیت.

در دیگر شاخص های کمی وجود دارد تفاوت بین خانه های پرستاری با مرگ و میر گزارش شده و سایر امکانات در دولت است. سطح نیروی انسانی مورد همان. اعتماد خود را در پزشکی بیماران — را که پایین تر بازپرداخت — مشابه بود ، خود را در نرخ اشغال — که می تواند نشان دهنده مشکلات در یک مرکز اگر کم نیز تقریبا یکسان است.

اما خانه های پرستاری با شیوع بیماری اغلب بزرگتر و امکانات. سه تا از این امکانات باید 700 یا بیشتر ساکنان. تقریبا نیمی — 38 از 78 از جمله برخی از بزرگترین در دولت هستند و در شهر نیویورک است.

در سراسر کشور مردم ساکن در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت نزدیک به یک نفر از هر پنج مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19 با توجه به نیویورک تایمز.

“این جای تعجب نیست که این اغراق آمیز است” دکتر کلاید Yancy رئیس قلب و عروق در شمال غربی دانشگاه دانشکده پزشکی فینبرگ گفت: از NPR یافته های نژادی و عدم تعادل در مرگ و میر در خانه های سالمندان. او نوشت: در مجله انجمن پزشکی آمریکا در مورد سابقه طولانی نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی و چگونه آن را بازی میکند که در حال حاضر در این بیماری همه گیر.

برای “کسی که زندگی در یک خانه سالمندان که دچار گسترده تر عوارض به یک روند بیماری به دلیل جاسازی شده در حال حاضر نابرابری های سلامت” می گوید: Yancy “یکی فقط می توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که فرد در حال حاضر با آن مواجه است coronavirus عفونت بالقوه COVID-19 عوارض است.”

سال از نابرابری می تواند منجر به کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی سخت زندگی و شغل بیشتر احتمال ابتلا به دیابت آسم و شرایط دیگر که در حال حاضر قرار دادن مردم در آن خانه های سالمندان بیشتر در معرض خطر است.

خانه های پرستاری در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از خطوط مقدم جبهه از این بیماری همه گیر. ساکنان اغلب ضعیف آنها مشکلات اساسی.

پرستار مشاوران — که برای دستمزد کم کار کنند — آیا دست در مراقبت از. آنها افراد را از تخت استحمام آنها را و آنها را به توالت. آنها و دیگر کارکنان نیز برخی از آخرین برای دریافت ماسک و دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی. که ساخته شده آن را آسان تر برای این ویروس به گسترش یادداشت دکتر دورا هیوز از hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

“برای همه ما همه گیر پاسخ خیلی از ما توجه متمرکز مناسب در بیمارستان ها. اما من فکر می کنم برای آنچه که ما دیده ایم با خانه سالمندان نسبتا استارک یادآوری است که ما واقعا نیاز به گسترش تفکر ما در شرایط ضروری کارگران می گوید:” هیوز. “مراقبت های مستقیم کارکنان باید بیشتر در اولویت است.”

باربارا ون Woerkom ارائه تحقیق و پژوهش برای این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>