در جاشوا تره این شهرستان است که ترک خوردگی در اجاره تعطیلات جرقه واکنش

این کویر بالا دروازه به جاشوا درخت پارک ملی است که در داد و بیداد بیش از آنچه برخی را به عنوان سنگین دست اجرای یک قانون جدید با هدف reining در صدها Airbnb واحد و دیگر اجاره کوتاه مدت ایجاد شده در دوران رونق ساخت و ساز.

جنجال ورزشگاه در ژانویه هنگامی که سن برناردینو کانتی مأموران مسلح با پلانشت دوربین و لیزر دستگاه های اندازه گیری آغاز شده کنجکاو را به اتاق خواب و حمام و آشپزخانه از یک بار خواب آلود محله که در آن برخی از مالکان به حال نادیده گرفته و ساختمان ایمنی و کدهای برای چند دهه.

بازرسی های مورد نیاز بر اساس قانون جدید که در زمان اثر در ماه دسامبر به منظور به دست آوردن مجوز برای ادامه فعالیت کوتاه مدت اجاره در این شهر حدود 9000 نفر. دور از ثروتمند اما با برکت فراوانی از طبیعت این جامعه از آفتاب سوخته خانه های متوسط و پایین پرتاب متل nestled در آخرت چشم انداز آب و هوا-مجسمه تخته سنگ ها و دوک وار جاشوا درخت در نزدیکی یک پارک ملی است که دریافت 3 میلیون بازدید کننده در سال است.

بسیاری از صاحبان املاک که آنها به حال کمی به نگرانی در مورد. “در حال حاضر وجود دارد یک ادراک است که بازرسان در حال overreaching” پیتر Spurr, یک عامل املاک و مستغلات در جاشوا تره گفت: در روز سه شنبه به اجرای افسران ساخت دور در جمع و جور وسایل نقلیه با نابودسازی شهرستان آرم.

تبلیغات

Joshua Tree Code Enforcement

نمایی از جاشوا درخت که در آن بسیاری از صاحبان تعطیلات اجاره خانه عصبانی هستند بیش از سنگین دست San Bernardino County کد اجرای آن 1,100 Airbnb خانه.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

Spurr گفت: حدود 80 درصد از کسب و کار خود را از خرید و فروش های کوتاه مدت اجاره و با او تماس گرفتن از صاحبان بدونم که اگر آنها باید پول نقد.

“نگرانی از این است که آنها می تواند باعث موجی از وحشت محور خرید و فروش ملک است که می تواند درایو کردن ارزش خانه و دهانه اقتصاد محلی ما,” او گفت:.

شهرستان مقامات می گویند این منطقه تعداد غیر قابل تنظیم کوتاه مدت اجاره سر به فلک کشید تا 21 درصد بیش از سال گذشته به حدود 1,160 کمک به کمبود مسکن مقرون به صرفه سهام و سنتی اجاره بلند مدت. Unincorporated شهر که نشسته همراه کالیفرنیا 62 حدود 30 مایلی شمال پالم اسپرینگز است متوسط درآمد خانوار از حدود 37,700 در مقایسه با حدود 60,100 countywide, با توجه به U. s. اداره آمار.

تبلیغات

“شهرستان آگاه است از شکایت در مورد بازرسی خانه گفت:” دیوید ورت یک شهرستان می شود. “ما به یاد ما کد اجرای بازرسان که این صاحبان املاک در حال مشتریان خود و برای درمان همه با عزت.”

“اما ما نمی توانیم به آنها بگویید که برای جلوگیری از نوشتن نقض — فقط به ادب شود,” او اضافه شده است.

اگر چه شهرستان بازرسان می گویند که آنها هیچ چاره ای اما برای به اجرا درآوردن این قانون چهار سال در ساخت مالکان که ایجاد شده کوتاه مدت اجاره را از خوابگاه خود روبرو هستند تا به ساختمان ایمنی و نقض آنها به راحتی نمی تواند به استطاعت درست است.

قانون فقط برای اجاره کوتاه مدت. این شهرستان هنوز به آمده تا با یک برنامه برای به دست آوردن کنترل از صدها “جایگزین اجاره” — tepees حمل و نقل ظروف خام لاغر-tos Sherpa کلبه, تریلر سفر و خیمه.

ساکنان در حال مبارزه با شکایت به ادارات شهرستان و بررسی نتايج حاصل از اجرای افسران.

Joshua Tree Code Enforcement

کلینت استوکر که صاحب 11 خانه های تعطیلات در جاشوا درخت عصبانی است بیش از سنگین دست San Bernardino County اجرای کد. تعداد Airbnb را منفجر شده 21 درصد بیش از سال گذشته به تنهایی.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

کلینت استوکر یک پیمانکار ساختمان و برنامه ریزی کمیساریای در نزدیکی شهر یوکا ولی گفت که با صرف بیش از $25,000 در بهبود در خواص اجاره در جاشوا تره از جمله یک 75 ساله اسپانیایی به سبک خانه با یک استخر که اجاره برای 600 $در یک شب.

“بسیاری از مردم می ترسم و ناراحت” استوکر گفت. مأموران او افزود: “در حال dinging مردم برای هر احتمالی غیرمجاز بهبود آنها می توانید پیدا کنید: چراغ ها احتیاج آبگرمکن پارتیشن حمام شیرآلات آشپزخانه کابینت سینک ظرفشویی و کف فضا و تعداد فضاهای پارکینگ در دسترس — شما نام آن را.”

تبلیغات

استوکر گفت که برخی از شهرستان های ذکر شده موارد نقض در خطا هستند. “بنابراین مالکان شروع به مقایسه یادداشت ها. اگر ما می تواند ثابت کند که مأموران اجرای اشتباه بودند ما می توانیم نیروی شهرستان به استراحت اجرای آن سیاست است.”

مسئولان شهرستان باید با توجه مالکان تا 31 ماه مارس به درخواست برای مجوز برای ادامه فعالیت. تا کنون واکنش به سرکوب شده است کمتر از تعاونی. از روز شنبه تنها در حدود 90 مالکان تا به حال در زمینه نرم افزار.

توماس Fjallstam که سر جاشوا درخت, دروازه جوامع اجاره تعطیلات Assn., یک گروه از حدود 450 صاحبان املاک در این منطقه به تعویق انداخته است پر کردن یک مجوز نرم افزار با این امید که آنچه او به عنوان “بیش از حد تهاجمی شهرستان بازرسان” تبدیل خواهد شد بیشتر ملایم به دلیل افزایش اعتراضات.

“من قصد دارم به صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد خارج وجود دارد,” او گفت:. “من نمی خواهم آنها را به جستجوی خانه من و پس از آن باید برای پاسخ به یک سراسیمگی از اجرای کد استفاده نمي نماييد.”

Fjallstam ادعا می کند که مقامات شهرستان گمراه جامعه را به فکر که کد مأموران اجرای امر در درجه اول به دنبال سلامت ممکن است و نقض ایمنی مانند آشکارسازهای دود و آتش خاموش.

“آنها در حال رفتن بیش از هر اینچ از یک متقاضی با میکروسکوپ,” او گفت:.

Joshua Tree Code Enforcement

نمایی از یک خانه تعطیلات در جاشوا تره متعلق به آماندا ب’Hymer. خانه تعطیلات در شهر ناراحت هستند بیش از سنگین دست San Bernardino County کد اجرای آن 1,100 Airbnb خانه.

(Irfan Khan/لس آنجلس تایمز)

جاشوا درخت همواره صمیمی واحه برای دوستداران طبیعت, سنگ نوردان و کوهنوردان با نوازندگان و هنرمندان کشیده شده و به شهر پس از سال 1973 مصرف بیش از حد مرگ از پرواز Burrito برادران خواننده گرم پارسونز در اتاق 8 از جاشوا درخت مسافرخانه.

تبلیغات

در سال های اخیر تعدادی از ساکنان و سرمایه گذاران خارج تحت فشار قرار دادند برای تبدیل جاشوا درخت از یک درجه اول کم هزینه آخر هفته رفت و آمد مکرر به یک محل که در آن خانواده های حرفه ای و spenders بزرگ صرف ممکن است یک هفته یا بیشتر. که باعث مقاومت مواجه از کسانی که می ترسند که بیشتر اجاره معنی ترافیک بیشتر همه احزاب شب و خاطی.

اما بسیاری از اجاره صاحبان تجار و رستوران بستگی گاهی مخل تابستان زیارت از دانشجویان و چوب لباسی برای معیشت خود را.

باریک جاده خاکی منجر به پرتگاه مشرف به شهر که در آن وجود دارد منحصر به فرد فرار مشخص شده توسط دست نقاشی شده نشانه آن است که می گوید: “لطفا به حریم خصوصی ما احترام بگذارند.” آماندا ب’Hymer که نقل مکان کرد و به جاشوا درخت در سال 2001 مطرح شده و یک دختر دارد و ریاست بیش از 65 هکتار گسترش یافته است. برای سال ها این بوده است که مقصد و خلاقانه محل کار برای انواع خلاق است که مردم محلی به آن جاشوا درخت “کویر قبیله.”

ب’Hymer دوست پسر پاتریک هاچینسون, 59, یک ضبط زنده و مهندس برای عقاب از مرگ فلزی جاشوا درخت گروه بود که بر روی صحنه در محل برگزاری موسیقی در پاریس در دسامبر. 7, 2015 زمانی که افراد مسلح با هجوم در و باز آتش, کشته شدن 90 نفر است.

او بازار را به بازدید کنندگان که می خواهند به سرما در یکی از کوچک روستایی کابین decked در 19th قرن نقوش با استفاده از ویندوز که ارائه دیدگاه های پانوراما از راست هالیوود غربی مجموعه.

ایستاده در اتاق خواب از یک کابین کوچک مورد علاقه مشتریان را تکرار B’Hymer گفت: “ما فقط به صرف مقدار زیادی از پول در پیشرفت های اینجا از جمله یک سقف جدید. در حال حاضر چالش این است که سعی کنید و زنده ماندن یک بازرسی که به نظر نمی رسد عادلانه است.

“این شهرستان را درک نمی کند ما,” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>