در ایتالیا و فراتر از آن, شیوع ویروس reshapes کار و بازی

رم – ایتالیا بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها و محروم طرفداران از تمام رویدادهای ورزشی برای چند هفته آینده به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در سراسر جهان با توسل به طور فزاینده اقدامات گسترده که تبدیل راه مردم, کار, مغازه, دعا و مات و متحیر کردن خود را دارند.

با این ویروس در حال حاضر در بیش از 80 کشور عربستان سعودی منع شهروندان از مسلمان و زیارت به مکه ایران لغو نماز جمعه برای هفته دوم و رهبر پس از رهبر التماس کرد با شهروندان برای پایان دادن به سنتی که نماد اعتماد متقابل از دست دادن.

دولت ایتالیا اعلام کرده است که بازی فوتبال و دیگر, رویدادهای ورزشی, برگزار خواهد شد بدون تماشاگر حداقل تا آوریل 3. ایتالیا است که توسط کانون در اروپا شیوع کروناویروس. بیش از 3000 آلوده شده اند و حداقل 107 فوت کرده اند بیشتر از هر کشور در خارج از چین که در آن بیماری آغاز شد.

ایتالیا نیز بسته مدارس برای 8.4 میلیون دانش آموز از طریق مارس 15 بعد از حداقل چهار نفر دیگر کشورهای ژاپن و امارات متحده عربی و لبنان و عراق — در زمان مشابه عمل است.

“من می دانم که این تصمیم با یک ضربه. به عنوان وزیر آموزش و پرورش, من بدیهی است که می خواهید دانش آموزان من در مدرسه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina.

ایتالیا ایران و کره جنوبی مواجه شده به سرعت در حال رشد خوشه از بیماری است که حدود 80 درصد از موارد جدید در خارج از چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در کل بیش از 94,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان با بیش از 3200 مرگ و میر.

در ایالات متحده مرگ و میر رسیده 11.

ایران گزارش 92 مرگ و میر در میان آن بیش از 2900 موارد هر چند بسیاری از ترس شیوع بسیار بزرگتر است. در میان بیمار هستند ده ها تن از اعضای دولت است. جمهوری اسلامی لغو نماز جمعه برای جلوگیری از تجمعات عمومی.

“ویروس بدون بال پرواز” گفت: وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour. “ما کسانی هستند که انتقال آن به هر یک از دیگر.”

که گفت حدود 3.4 درصد از مردم با آلوده COVID-19 ویروس در جهان فوت کرده اند و آن را کشنده تر از شایع آنفولانزا. اما این رقم ملاقات با شک و تردید با دانشمندان و اشاره کرد که تعداد زیادی از موارد خفیف احتمالا رفته کشف نشده و یا گزارش نشده. یک مطالعه در هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند از داده ها از بیش از 30 استان برآورد مرگ و میر در 1.4%.

در دائگو کره جنوبی شهر در مرکز آن کشور شیوع کمبود فضای بیمارستان به معنای حدود 2,300 بیماران برای مراقبت در امکانات دیگر در حالی که آنها در انتظار تخت بیمارستان. نخست وزیر چانگ Se-Kyun به دنبال اطمینان مردم در جنوب شرقی شهر گفت: “ما برنده جنگ علیه COVID-19.”

کره جنوبی گزارش داد 435 عفونت های جدید چهارشنبه از 851 یک روز پیش از آن. بیش از 5600 نفر در کره جنوبی قرارداد ویروس و 32 فوت کرده اند.

در اروپا و مقامات گفت: فرانسه بازیکنان فوتبال به سادگی پراکنده — بدون لرزش دست — پس از پوشش و داوران و مربیان دیگر لرزش دست یا. در پاریس موزه لوور در نهایت بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل ترس در میان کارگران مورد ابتلا به این ویروس از بازدید کنندگان اما آن را دیگر نمی خواهد قبول نقدی به دلیل خطر میکروب ها.

یک کنفرانس خبری در میلان Triennale هنر معاصر و طراحی موزه شبیه یک نمایشگاه خود را با روزنامه نگاران صندلی فاصله بیش از یک حیاط (متر) از هم جدا.

در اسرائیل کشور خاخام خواست هوشیار یهودیان به خودداری از بوسیدن mezuza این جعبه کوچک حاوی یک نماز رفته است که پست شده توسط یهودیان در چهارچوب در. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل همچنین از مردم خواست تا اتخاذ تبریک هند از “ناماسته” با دست در دست هم به جای دست دادن.

کسب و کار از همه نوع دچار رکود به عنوان سفر و گردشگری کاهش یافت و نگران مصرف کنندگان تغییر عادات خود را.

“مردم می ترسند به لمس هر چیزی و یا هر چیزی را از ما” گفت: Maedeh جهانگیری یک عطر فروشنده در یک مرکز خرید در تهران.

چین گزارش داد 139 موارد جدید پنج شنبه و 31 مرگ و میر بالا بردن آن در مجموع به 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر. تعداد موارد بالاتر از چهار رقم جدید اما مرگ و میر کمتر بود به عنوان بیماری همچنان به کاهش در کشور است. در حالی که سخت ترین ضربه هوبئی استان تا به حال بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر در بیمارستان ها وجود دارد منتشر شد یکی دیگر از 1,923 بیمارانی که اعلام شد درمان می شود.

پزشکان شاغل در ووهان هوبئی پایتخت که در آن بیماری پدید آمده در ماه دسامبر گفت: بیمارستان ها وجود دارد که افزایش تعداد تخت خالی اما هشدار جدید سنبله از عفونت بود که همیشه ممکن است. “جنگ تمام نشده است,” گفت: دکتر کائو Bin که متخصص در تنفسی پژوهش است.

___

Hinnant گزارش از پاریس. همکاران عبارتند از: مت Sedensky در بانکوک; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; Yanan وانگ و کن Moritsugu در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; جان لستر در پاریس; و ماریا چنگ و جیل بی قانون در لندن است.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در ثانیه ttps://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de