در اسرائیل غیر منتظره سیاسی و تاب می تواند نگه داشتن نتانیاهو در قدرت

بزرگنمایی این تصویر

ضد نتانیاهو از معترضان فریاد شعار در طول یک تظاهرات در مقابل کنست در اورشلیم در روز چهارشنبه. امانوئل Dunand/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امانوئل Dunand/خبرگزاری گتی ایماژ

سیاسی و تاب در اسرائیل ممکن است نخست وزیر بنیامین نتانیاهو باقی ماندن در قدرت.

پس از سه مجمل انتخابات جناح راست نتانیاهو و میانه رقیب Benny Gantz در حال بنا به گزارش ها نزدیک به یک معامله به چرخش به عنوان نخست وزیر با نتانیاهو مصرف نوبت اول.

Gantz سابق ارتش وارد سیاست سال گذشته به دنبال سرنگون کردن اسرائیل دیرین نخست وزیر. او قبلا حاضر به ورود دولت به رهبری نتانیاهو با استناد به نگرانی های خود را در مورد فساد کیفرخواست.

اما او تغییر لحن خود را در روز پنج شنبه گفت که آنچه مورد نیاز است یک موقعیت اضطراری دولت وحدت ملی به دلیل coronavirus بیماری نیاز به سازش. “این روز های معمولی و آنها فوق العاده ای نیاز به تصمیم گیری او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

روز پنج شنبه در یک حرکت تعجب آور و با پشتیبانی از نتانیاهو Gantz رئیس انتخاب شد از اسرائیل در پارلمان اروپا در کنست ،

این افزایش شانس یک دولت وحدت چون تا Gantz خود را رو به جلو برای این کار پیشتاز بود و جناح چپ مجلس که آماده شد برای پیشبرد قانون برای جلوگیری از نتانیاهو از تشکیل یک دولت است. نتانیاهو گفته بود اگر آن اتفاق افتاد و او نمی خواهد به یک توافق دولت وحدت وادار و در عین حال یکی دیگر از انتخابات.

Gantz گفت: تنها دلیل او خود را به جلو به عنوان کنست سخنران بود به بهبود امکان تشکیل یک دولت وحدت. او انتظار نمی رود که به باقی می ماند در موقعیت اسرائیل گزارش های رسانه ها نشان می دهد که او به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به وزیر امور خارجه در دولت وحدت ملی.

هفتاد و چهار نمایندگان مجلس رای دادند Gantz به عنوان سخنران و 18 رای دادند و در برابر او با برخی از احزاب تحریم با توجه به “هاآرتص”.

قانونگذاران که پشتیبانی Gantz هستند و او را متهم به خیانت خود را از مرکز به سمت چپ.

یائیر لپید همکاری رهبر Gantz آبی و سفید داد که در حال حاضر تبدیل به Gantz را رقیب لعنتی حرکت خود را کند کرد و گفت در یک سخنرانی که “چه چیزی در حال شکل امروز نیست یک دولت وحدت ملی و نه اضطراری دولت است. این یکی دیگر از دولت نتانیاهو.” او گفت که Gantz “تسلیم بدون مبارزه.”

“Coronavirus بحران نمی دهد ما حق یا اجازه برای کنار گذاشتن ارزش های ما,” او اضافه شده است.

در حال حاضر اتحاد سیاسی در حال تغییر و Gantz مرکز-چپ اتحاد متلاشی شد. Gantz و نتانیاهو انتظار می رود برای ادامه مذاکره برای ساخت یک ائتلاف اکثریت.

در اوایل این ماه Gantz اعتقاد بر این بود که یک دست بالا را در سیاسی مانورهای رندانه زمانی که او اولین فرصت به تلاش برای تشکیل یک دولت.

اما نتانیاهو شده است با این استدلال که او باید باقی می ماند نخست وزیر در نور از coronavirus بیماری همه گیر. او را به جلو گزینه های برای شکستن بن بست مانند شش ماه اضطراری دولت به رهبری نتانیاهو و یا یک دولت وحدت ملی که در آن نتانیاهو خواهد بود نخست وزیر ،

این اولین بار نیست که coronavirus بحران به نظر می رسد به نتانیاهو سیاسی آینده افزایش می دهد به عنوان NPR در گزارش خود فساد محاکمه به تعویق افتاد با توجه به اقدامات اضطراری در پاسخ به این بیماری همه گیر.

اسرائیل تحت مستند با توجه به این ویروس است. این کشور دارای بیش از 2600 موارد و حداقل هشت مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de