آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید: او استقبال توسعه اروپا COVID-19 ردیابی نرم افزار که محافظت از داده ها و ذخیره نمیکند محل از کاربران آن است.

برنامه توسعه یافته توسط یک ابتکار اروپایی با استفاده از بلوتوث برای ورود یک کاربر نزدیکی به دیگر تلفن های همراه. کاربران پس از دریافت یک پیام اگر آنها شده است در تماس نزدیک با فردی که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

ابتکار عمل شناخته شده به عنوان پان اروپایی حفظ حریم خصوصی نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) است که توسط یک زن اروپایی با ائتلاف با تکنولوژی کارشناسان و دانشمندان کشیده شده از حداقل هشت کشور و به رهبری آلمان Fraunhofer هاینریش هرتز موسسه ارتباطات از راه دور.

پزشکان خواهد بود قادر به استفاده از این سیستم با گرفتن اجازه از کسانی که تست مثبت و قرار دادن اطلاعات خود را به یک سرور مرکزی.

توانایی برای پیگیری کردن کسانی در خطر عفونت با دقت بیشتری می تواند آن را ممکن است به سهولت سراسر کشور مستندات آن آورده اند فعالیت های اقتصادی نزدیک به توقف برنامه سازندگان می گویند.

اپیدیولوژی می گویند این نوع از ردیابی نیز به وعده حاوی شعلهور شدن ویروس.

این پلت فرم را ناشناس با استفاده از تکنولوژی بلوتوث بدون نیاز به ذخیره داده ها از ردیابی محل — نتیجه آوردن آن در شرایط سخت اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات.

وجود دارد که از روز شنبه بیش از 80,000 تایید موارد عفونت کروناویروس در آلمان با بیش از 960 مرگ و میر.

برخی از کشورهای آسیایی استفاده از گوشیهای هوشمند برای پیگیری گسترش coronavirus و اجرای قرنطینه سفارشات اگر چه کشورهای آسیایی’ روش را نقض سختگیرانه اروپایی قوانین حفاظت از داده ها.

دولت آلمان با هدف راه اندازی نرم افزار اواسط ماه آوریل است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im