در چاپ خوب HHS به نظر می رسد که ممنوع تعجب صورتحساب های پزشکی در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

اورژانس های پزشکی تکنسین های چرخ یک بیمار به استروژن از بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است. اورژانس و بستری شدن در بیمارستان مربوط به COViD-19 هزینه می شود. چاپ خوب در HHS قوانین مربوط به مراقبت در عمل به نظر می رسد یدکی بیماران حداقل برخی از درد مالی. استن Grossfeld/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استن Grossfeld/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

مقامات ایالات متحده به ارائه کمک مالی اضطراری به بیمارستان و درمانگاه و پزشکان شیوه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس باید شامل این شرط: آنها مجاز به جا زدن تعجب صورتحساب های پزشکی در COVID-19 بيمار.

اما به خاک سپرده شد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ” شرایط و ضوابط برای واجد شرایط بودن زبان است که می تواند بسیار گسترده تر مفاهیم. “HHS گسترده views هر بیمار به عنوان یک صورت ممکن از COVID-19,” هدایت متحده است.

برخی از مراقبت های بهداشتی تحلیلگران می گویند که خط می تواند مختل دیرین صنعت مراقبت های بهداشتی عمل تعادل صدور صورت حساب است که در آن یک بیمار صورتحساب برای تفاوت بین آنچه ارائه اتهامات و آنچه را که بیمه می پردازد. چنین اتهاماتی هستند یک منبع بزرگ از تعجب اسکناس و مالی می تواند ویرانگر برای بیماران. عمل تعادل صدور صورت حساب ممنوع است در چندین ایالت هر چند نه فدرال.

احتمال این که HHS انجام داده اند ممکن است با چاپ خوب چه کنگره و کاخ سفید نمی تواند انجام دهد — با وجود حمایت هر دو حزب و خشم عمومی — گرفتار برخی که غرق در موضوع و پرسش در مورد آنچه که دقیقا HHS به معنای.

به عنوان اولین موج از 30 میلیارد دلار در پرداخت شروع به ضربه حساب های بانکی در هفته گذشته ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواسته شد به ثبت نام آنلاین فرم موافقت دولت را از نظر. در میان کسانی که از نظر این شرط: “برای همه, برای مراقبت از یک احتمالی یا واقعی مورد COVID-19,” ارائه دهنده نمی خواهد هزینه بیماران بیشتر در خارج از جیب هزینه از آنها اگر ارائه دهنده خدمات در شبکه و یا قرارداد با شرکت بیمه بیمار به ارائه مراقبت.

این توافقنامه است, نوشته شده در HHS.gov صفحه.

“هدف از این شرایط و ضوابط به نوار تعادل صدور صورت حساب به صورت واقعی یا presumptive COVID-19” یک HHS سخنگو گفت: اواخر جمعه. “ما در حال روشن در این شرایط و ضوابط.”

لابی طرفداران و سیاست های بهداشتی محققان می گویند این ابهام می تواند به اندازه کافی به حکم است که ارائه دهندگان که قبول وجوه فدرال ارسال تعجب صورتحساب های پزشکی به بیماران — اینکه آیا یا نه آنها تست مثبت برای COVID-19.

“اگر شما در زمان وسیعترین تفسیر هر یک از ما می تواند یک پتانسیل بیمار می گوید:” جک Hoadley یک استاد بازنشسته بهداشت و درمان سیاست در دانشگاه جورج تاون و کمیسر سابق از مدیکر پرداخت مشورتی کمیسیون.

هفته گذشته به عنوان HHS منتشر شد پیش نویس اولیه از شرایط آن و شرایط اضطراری بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره در مراقبت در عمل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مبهوت بسیاری در زمینه بهداشت و درمان با اعلام این که ارائه دهندگان را مجبور به توافق می کنید برای ارسال تعجب اسکناس به COVID-19 بیماران برای درمان است. یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. HHS را بلافاصله نظر.

اما پتو ادعای مقامات بهداشتی است که “هر بیمار” در نظر گرفته شده است COVID-19 بیمار ارائه شده بدون توضیح بیشتر به نظر می رسد به فراتر از دولت را اعلام و باز کردن درب به پرونده های حقوقی بر سر اینکه آیا HHS در نظر گرفته شده برای ممنوعیت تعادل صدور صورت حساب به طور کامل.

“چرا که شرایط به نظر نمی رسد به اندازه کافی روشن است وجود دارد یک نگرانی که وجود دارد خواهد بود چالش های قانونی در اطراف تعادل-صدور صورت حساب ارائه می گوید:” رادنی Whitlock, یک, سلامت, سیاست, مشاور و کارمند سابق برای جمهوری خواهان در سنا است.

برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران در این صنعت باید مبارزه دندان و ناخن برای حفاظت از خود کنترل بیش از آنچه که آنها می توانند لایحه بیماران برای مراقبت از. برخی از گروه های لابی گری بعد نشان داد به متصل به پزشک نیروی انسانی شرکت های متعلق به سود محور شرکت های سهام خصوصی صرف میلیون ها نفر در تابستان گذشته برای خرید تبلیغات سیاسی است که هدف اعضای کنگره که در قانون برای پایان دادن به تعجب صدور صورت حساب.

کنگره آمریکا هنوز برای تصویب هر قانون در تعجب صورتحساب اما بحث بر سر عمل همچنان در پشت صحنه. قانونگذاران را شامل متوسط مقررات در تسکین قانون است که مردم را از نیاز به پرداخت از جیب برای COVID-19 انجام شد.

Hoadley جورج تاون می گوید HHS’ ارشاد باید خطاب به برخی از مشکلاتی که کنگره نمی کند به صراحت برای حساب کاربری خود در امداد رسانی شد.

“ارائه دهندگان خدمات بیمه, همه چیز در حال رفتن به نیاز به روشن شدن و همچنین البته همه ما به عنوان بیماران بالقوه” Hoadley می گوید. “این را به ما تاثیر می گذارد تمایل به” به دنبال آزمایش یا درمان.

فردریک Isasi, مدیر اجرایی, خانواده, آمریکا, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای مراقبت از سلامت مصرف کنندگان می گوید: این گروه پشتیبانی اداره ارشاد “از صمیم قلب” اما خواست قانونگذاران به ساخت ضریح گسترده حمایت در برابر تعجب صدور صورت حساب به قانون است.

“از آن زمان فقط به بان آنها را به طور دائم و نه فقط مربوط به COVID,” Isasi می گوید.

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im