در D. A. مسابقه خواهد جکی Lacey پیروز شدن بر او رقبا و یا به صورت عمده نوامبر برخورد?

برای ماه های عدالت کیفری طرفداران اصلاحات در جنوب کالیفرنیا امیدوار ملی موج پیروزی توسط مترقی نامزدها در منطقه وکیل نژادها ممکن است تاج در لس آنجلس و دست کشیدن بیش از جکی Lacey.

قفل شده است و در سختی اولیه در برابر مخالفان بودند که هر دو به خوبی تامین می شود و یا تا به حال زمین بازی, Lacey به نظر می رسید به تلاش به خط پایان. او یو بی اس در بازار در تعدادی از نامزد مرجع تخصصی و محدود ظاهر عمومی پس از معترضان مختل ژانویه بحث است. سپس ترسناک رویارویی در خانه اش در آستانه انتخابات به پایان رسید و او با اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع شدند.

اما Lacey ساخته شده قوی در اوایل بازده بیرون پریدن قابل توجهی سرب بیش از سابق سان فرانسیسکو Dist. Atty. جورج Gascón و سابق مدافع راشل رسی. سهم خود را از این رای پس از تضعیف و نزدیک به 50 درصد نشان می دهد او هنوز هم می تواند به صورت یک نوامبر رواناب. اما ناظران سیاسی گفت: بازده نشان می دهد Lacey را تثبیت اجرای قانون حمایت و تجربه هنوز هم می تواند به عنوان سدی در برابر Gascón یا رسی را آرمان گرا و سیاست های سنگین روش در نوامبر است.

“وجود دارد بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف Gascón اما آن را در توییتر و در این میان فعال کلاس گفت:” برایان VanRiper یک مشاور کار کرده است که در تعدادی از L. A. شورای شهر نژادها. “آیا آن را از طریق شکستن به متوسط رای دهندگان?”

تبلیغات

مک Zilber یک مشاور در Lacey به کمپین گفت که او “هیجان زده است که مردم از L. A. شهرستان تحویل داده اند D. A. Lacey چنین قوی برای اولین بار از محل پایان توسط یک حاشیه است که تقریبا هیچ کس انتظار می رود.”

Gascón به دست آورده زمین با هر موج از به روز رسانی از L. A. شهرستان ثبت. توسط چهارشنبه شب او برگزار شد حدود 27 درصد آرا. رسی دارای ماند حدود 22 درصد از موج اول بازگشت.

وجود دارد حدود 573,000 آرا چپ به شمارش و مسئولان شهرستان گفت: مجموع رای می تواند به روز شده دوباره پنج شنبه. مشاوران سیاسی گفت: این احتمال وجود دارد Gascón قادر خواهد بود به کشیدن این مسابقه به ماه نوامبر است.

“این چیزهایی که جهت دار هستند و بدیهی است که وجود دارد یک روند رو به پایین گفت:” اریک Hacopian لس آنجلس مبتنی بر مشاور سیاسی. “احتمال یک انتخابات بسیار بیشتر از برنده خود را آشکار.”

تبلیغات

در اجرای اولیه برخی از سوال اگر رسی خواهد سیفون مترقی رای دهندگان از Gascón ساخت آن را آسان تر برای Lacey برای جلوگیری از رواناب. دو کمپین به حال sniped در هر یک از دیگر به صورت دوره ای در ماه های اخیر: Gascón ثبت یک چالش قانونی در اواخر ماه دسامبر به توقف رسی از شناسایی خودش را به عنوان یک مدافع در انتخابات در حالی که رسی در زمان گاه به گاه potshots در Gascón برای overstating خود را اصلاح طلب سر بر بحث مراحل در هفته های اخیر.

Lacey به مربی سابق Dist. Atty. استیو کولی گفت: عملکرد قوی ممکن است حمل وزن اضافی برای جانبازان دادستان با توجه به برخورد در آستان او در روز دوشنبه.

“من فکر می کنم او خواهد شد لذت بردن از یک پیروزی حتی فقط با 1 رای به دلیل آن است که مرتب کردن بر اساس تاکید مجدد است که بسیاری از مردم خارج وجود دارد که او را تحسین و حمایت از او و مانند او” کولی گفت. “او تا به حال بسیار خشن در هفته است. آن را بسیار آشکار است این عوارض خود را گرفته بود او از لحاظ احساسی و جسمی.”

این حادثه همچنان در دست بررسی توسط اداره پلیس لس آنجلس. Dermot مسلمات لس آنجلس مبتنی بر مشاور که درگیر شده است در گذشته دادستان منطقه نژادها گفت: شکست مفتضحانه ممکن است در واقع کمک Lacey در پای صندوقهای رای است.

“من فکر می کنم آن را افزایش جکی پیروان میان اجرای قانون و برخی از مردم” مسلمات گفت. “رفتن به کسی جلو درب مانند این است که نوع شدید. احتمالا از نظر قانونی درست اما هر کس می داند که چگونه احساس می کند که وقتی کسی می آید به خود را درب. و آن را او. آن بود که شوهرش از او.”

در هر موج جدیدی از بازده Gascón شده است و قادر به جدا کردن خود از رسی و به احتمال زیاد پایان در جایگاه دوم اگر یک رواناب مجبور است. برخی از هواداران بر این باورند Gascón و رسی رای دهندگان خواهد متحد برای پایمال کردن Lacey اگر مسابقه گسترش به سقوط.

“Gascón Rossi و حامیان آنها همواره در برابر ایالات Lacey — و آنها خواهید بود با یک مقدار بزرگتر و مطلوب تر رای دهندگان در ماه نوامبر نیز پذیرای اصلاحات” دن نیومن یک استراتژیست سیاسی درگیر با یک کمیته به نام اجرای جورج اجرا گفت: در یک ایمیل به بار.

دیگر ناظران سوال اثربخشی کمیته حمایت از Gascón تعجب که چگونه او می تواند دریافت میلیون ها دلار از مترقی بوستر اما هنوز هم تا پایان رای گیری نسبتا نزدیک به رسی. این مدافع جذب صفر دلار در خارج از کمیته پول و دریافت به مراتب کمتر از Gascón مستقیم کمک های مالی.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ چیز قانع کننده در مورد آنچه آنها صحبت کردن در مورد … در مورد اینکه چرا او را یک اصلاح طلب” Hacopian گفت. “اگر شما نگاهی به پول است که آنها صرف این واقعیت که او در آمد در 20s وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن.”

رسی گفت که او همچنان امیدوار است که او می تواند صعود به مقام دوم و اعتقاد او را قوی نشان برجسته اشتها برای یک جایگزین واقعی در منطقه دفتر دادستان.

“این واقعیت که ما دریافت به عنوان بسیاری از آرا به عنوان ما با خیلی کمتر از بودجه و بسیار کوچکتر تیم نسبت به نامزدهای دیگر من فکر می کنم آن را واقعا بازتابی از این واقعیت است که L. A. شهرستان آماده است تا برای چیزی جدید و خسته از سیاستمداران و داوطلبانی که خریداری شده و قابل بازیافت,” او گفت:.

بسیاری از رای دهندگان به احتمال زیاد به flocked رسی چون او تنها نامزد بدون پس زمینه اجرای قانون ، او درخواست تجدید نظر در میان گروه هایی که مورد حمایت دموکرات ریاست جمهوری اولیه ویکتور برنی ساندرز از جمله لس آنجلس فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا نیز ممکن است کمک به او را قوی نشان میدهد.

با ساندرز هنوز هم یک مدعی به حزب دموکرات نامزد کسانی که رای دهندگان می تواند در droves در ماه نوامبر. اما اینکه آیا آنها را تغییر وفاداری به Gascón است که به دور از برخی.

“من فکر می کنم آن بود برنی مردم رای گیری برای [رسی]. فوق العاده مترقی و فوق العاده جناح چپ مردم بیرون آمد و به آنها رای دادند کامل رای گیری. من فکر نمی کنم کسانی که Gascón آراء و آنها نمی Lacey آرای” مسلمات گفت. “آنها او و برنی آرا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im