در بلاروس در جنگ جهانی دوم پیروزی رژه خواهد رفت با وجود افزایش COVID-19 موارد

بزرگنمایی این تصویر

جانبازان جنگ جهانی دوم پیوتر Vorobyev (سمت چپ) 90 و پاول Yeroshenko و 94 شرکت می کنند عملکرد در مینسک توسط 120 Rogachev پاسداران مکانیزه تیپ بلاروس نیروهای مسلح جلوتر از 75 سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم است. بلاروس بالا بردن ابرو و نگرانی — با رفتن پیش با یک توده رژه نظامی به مناسبت سالگرد در روز شنبه. ناتالیا Fedosenko/TASS پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ناتالیا Fedosenko/TASS

با coronavirus را وادار بسیاری از اروپا به تن کردن عمومی جشن های این هفته به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم این کشور کوچک بلاروس بالا بردن ابرو و نگرانی — با رفتن پیش با یک توده رژه نظامی در مینسک پایتخت در روز شنبه.

این حرکت نشان دهنده کسب و کار-به-روش معمول این کشور دیرین رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو — یک شوروی سابق مزرعه جمعی مدیر پیشرو چه در ایالات متحده هنگامی که لقب آخرین دیکتاتوری در اروپا است.

به عنوان coronavirus است مسابقه در سراسر جهان لوکاشنکو است را رد کرد و همه گیر به عنوان جرم “روان” — یک بیماری به راحتی درمان می شود با کمی ودکا داغ سونا و یا زمان صرف شده در بازی هاکی و یا انجام کار در مزرعه در یکی از کشور افسانه ای اتحاد جماهیر شوروی طراحی شده تراکتور.

این کشور در لیگ فوتبال هنوز هم رقابت. بلاروس به مدارس باز پس از یک تاخیر کوتاه. و سالانه روز پیروزی جشن خواهد رفت.

دولت “نمی تواند به سادگی لغو رژه” رهبر بلاروس گفت: در جلسه کابینه این هفته است. “این یک عاطفی عمیقا ایدئولوژیک رویداد است.”

در نادر امتیازی به حداقل برخی از اجتماعی فاصله اقدامات لوکاشنکو به خواست بلاروس مردان به صرف زمان با خانواده های خود به جای معشوقه خود. اما در پشت نمایشهایش نشسته یک سیاستمدار زیرک که نقش به پایگاه خود را در این کشور در شهرها و روستاها تحلیلگران می گویند.

“لوکاشنکو اولویت مبارزه با هراس به جای مبارزه با این بیماری همه گیر” Artyom Shraibman یک مینسک بر اساس تحلیلگر سیاسی با حس تجزیه و تحلیل می گوید NPR. “او درصدد تهدید و البته او بسیار نگران [به] دولت [را] اقتصاد است.”

Shraibman یادداشت های مشابه پژواک بیرون آمدن از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

بلاروس گزارش شده بیش از 21,000 مشکوک coronavirus موارد و بیش از 120 مرگ و میر — نسبتا کم در بازار جهانی, تعداد, اما یکی از سریعترین رشد عفونت نرخ در اروپا و سازمان بهداشت جهانی می گوید.

در میان بحران رو به رشد بلاروس جامعه مدنی محوری است برای رفع آنچه لوکاشنکو خواهد شد. با بسیاری از بلاروس در حال حاضر خود جدا با انتخاب حتی کشور وزارت بهداشت تایید شده و بعضی فاصله اقدامات بیش از لوکاشنکو ،

داوطلبان مطرح شده پول برای خرید شخصی دنده محافظ برای بیمارستان است. رستوران را اهدا مواد غذایی است. هتل ها ارائه اتاق pro bono به پزشکی کارگران است. شرکت های خصوصی باید بودجه مطرح شده است.

“افرادی که به طور معمول نمی صحبت کردن با یکدیگر در حال همکاری با یکدیگر برای کمک به می گوید:” Andrej Stryzhak از #ByCovid19 یک گروه از فعالان داوطلب پیشرو crowdfunded تلاش برای تجهیز بهداشت کارگران در سراسر کشور است. “آن بوده است جادویی و من اصلا استفاده از این کلمه به آرامی.”

Stryzhak می گوید بسیاری از فرح برای پس لرزه از روز شنبه در رژه پیروزی که در آن حضور و غیاب لازم نیست اما گزارشها حاکی از پرداخت پاداش به کسانی داده میشود که نشان می دهد تا.

“ما اعتقاد داریم در آمار. و کارشناسان و پزشکان به ما بگویید که اگر یک جمعیت و سپس انتظار جدید سنبله در مورد یک یا دو هفته بعد می گوید:” Stryzhak. “بلاروس نیست مریخ,” او اضافه می کند و اشاره کرد که این کشور به عنوان مستعد ابتلا به این ویروس به عنوان هر یک از دیگر.

در ضمن لوکاشنکو را معکوس با توجه به رویکرد نیز سوخت شکاف با بلاروس’ برادر بزرگ به شرق است. روسیه در آغوش مستندات میان خود را افزایش coronavirus عفونت نرخ.

در این هفته رهبر بلاروس دستور اخراج یک روزنامه نگار از روسیه کانال 1 تلویزیون دولتی شبکه پس از پخش یک گزارش انتقاد لوکاشنکو برای به خطر انداختن زندگی و نادیده گرفتن این بیماری همه گیر.

“ما را ترک به تنهایی و آیا تعداد جوجه های خود را قبل از آنها تخم گفت:” لوکاشنکو. “بعد ما نشستن و پیدا کردن که درست بود.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>