در سن COVID-19 هنگ کنگ نوآوری به آزمون و قرنطینه هزاران نفر

بزرگنمایی این تصویر

یک مجتمع آپارتمانی جدید در هنگ کنگ به نام چون یونگ و مستغلات در حال تبدیل به یک مرکز قرنطینه. Jason Beaubien/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jason Beaubien/NPR

هنگ کنگ در حال مبارزه با یک نبرد حماسی برای حفظ کروناویروس جدید از انفجار در قلمرو آن است.

یکشنبه, شهر 7.5 میلیون تا به حال تنها 70 مورد تأیید. اما با هزاران نفر از موارد گزارش فقط در سراسر مرز خود را پست در سرزمین اصلی چین تهدید این ویروس است مجبور به هنگ کنگ مقامات بهداشتی به کار دیوانه وار سعی کنید به نگه داشتن بیماری در خلیج.

هزاران نفر از مردم که ممکن است در تماس با بیماران و یا کسانی که به تازگی به چین سفر — در حال محدود به خانه های خود تحت قرنطینه اجباری سفارشات. دولت نیاز به هر کسی که وارد کردن از چین به باقی می ماند در داخل خانه های خود و یا اتاق های هتل برای 14 روز. صدها نفر دیگر در حال قفل شده است و در قرنطینه امکانات زیر پلیس گارد. پزشکان تعیین کننده هستند که برای تست این ویروس جدید که برای منزوی کردن و کسی که به منظور ماندن در خانه. بیمارستان ها اختصاص داده اند کل بخش برای رسیدگی به گمان و تایید COVID-19 موارد است. و در این نبرد هنگ کنگ است که به طور مداوم نیاز به نوآوری و بداهه نوازی است.

این شهر تبدیل به یک تازه ساخته شده مسکن عمومی مجتمع به یک مرکز قرنطینه. این مجموعه به نام چون یونگ و مستغلات است که یک خوشه از 40 داستان بالا افزایش می یابد گسترش بیش از پنج بلوک. پیچیده هنگامی که به پایان رسید خواهد شد که نزدیک به 5000 آپارتمان. هیچ یک از این آپارتمان ها اجاره شده اند رتبهدهی نشده است اما در حال حاضر آن را تبدیل به یکی از بزرگترین امکانات قرنطینه در هنگ کنگ قادر به برگزاری هزاران نفر از مردم.

اتوبوس تحت سنگین پلیس اسکورت وارد چون یونگ آوردن مسافر خاموش الماس شاهزاده خانم کروز کشتی از ژاپن; آنها محدود برای 14 روز. پلیس تعیین کرده اند تا موانع اطراف کل پیچیده — و نه فقط برای نگه داشتن قرنطینه مسافران در. چند هفته پیش معترضین آتش به دیگر بالا که هنگ کنگ شده بود و برنامه ریزی برای استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه از ترس این که این ویروس می تواند گسترش در محله خود را.

اما کری لام رئیس اجرایی هنگ کنگ شده بود شرکت با برنامه ریزی برای استفاده چون یونگ و مستغلات به عنوان یک مرکز قرنطینه. “هنگ کنگ نمی توانیم به این مرکز,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. که چون Yueng املاک و مسکن او گفت: این شهر تنها گزینه قابل دوام برای quarantining نزدیک به 300 نفر از کشتی کروز. هیچ plan B, او گفت:.

“ما همه ما می توانیم برای محافظت از این املاک” لام گفت: از پلیس موانع و ایست های بازرسی که در حال حاضر فراگیر پیچیده است. “و من امیدوارم که ساکنان [محله] را قبول کند این ترتیب است که به نفع کل جامعه است.”

آزمایش مردم برای این ویروس است یکی دیگر از منطقه که در آن شهر تا به حال برای پیدا کردن راه های جدید برای پاسخ. هنگ کنگ نظام سلامت در حال حاضر اجرا می شود 700 تا 800 تست های آزمایشگاهی یک روز جدید کروناویروس. به سهولت بار در کلینیک و آزمایشگاه دکتر Lau Ka-هین بیمارستان اقتدار ارشد مدیریت کیفیت و استانداردهای اعلام کرد که بیمارستان در حال راه اندازی یک جدید سرپایی تست برنامه مشکوک COVID-19 موارد است.

بزرگنمایی این تصویر

پلیس هنگ کنگ گارد مانع شدن در خارج از چون یونگ عمومی مجتمع مسکونی که تبدیل شده به بزرگترین مرکز قرنطینه در این شهرستان است. Jason Beaubien/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jason Beaubien/NPR

این سرپایی برنامه برای افرادی است که “سن 18 سالگی با تب و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی یا پنومونی” Lau گفت. “و اگر تشخیص بالینی است که آنها نمی باید در بیمارستان بستری شود و سپس حوادث و اورژانس را به یک نمونه لوله به بیمار است.”

بیمار دستور را به خانه لوله و سپس اولین چیزی که در صبح تف به ویال و بازگشت نمونه به آزمایشگاه. این امکان وجود دارد که بیماران را نمونه درست لاو گفت. و از اول 300 نمونه لوله به خانه فرستاد تنها در حدود 250 بازگردانده شدند. هنوز لاو می بیند مزایای این ابتکار جدید.

“بیمار ندارد به ماندن در بیمارستان به انتظار برای نتایج آزمون” Lau گفت: بر خلاف این روش در حال حاضر.

اکثریت قریب به اتفاق مردم تست منفی بنابراین این روش جدید را نیز نگه داشتن آن دسته از بیماران خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی و به دور از بیماران که در واقع ممکن است با این ویروس آلوده.

“پس از یک بیمار می فرستد در یک نمونه آن را حدود دو تا سه روز کاری برای تکمیل آزمایش بر روی ویروس” Lau گفت. “اگر نتیجه تست منفی است ما را به اطلاع بیمار توسط پیام متنی. اما اگر [این] تست مثبت است پس از آن وزارت بهداشت تماس بیمار و ترتیب برای بیمار به رفتن به بیمارستان برای درمان در انزوا.”

در علاوه بر این به راه اندازی جدید تست برنامه های این ویروس در هنگ کنگ در بخش بهداشت و درمان نیز در تلاش برای پیگیری کردن صدها نفر از مردم که ممکن است در تماس با موارد تایید شده.

دکتر Chuang Shuk-kwan سر از بیماری مسری شعبه برای بخش بهداشت و درمان گفت: تمرکز اصلی در گرفتن تماس با اعضای خانواده به عنوان آنها تمایل دارند که در بالاترین خطر است.

“اما برای دیگر مخاطبین گاهی اوقات آن را بسیار دشوار است” چوانگ گفت. او گفت: شرکت های هواپیمایی و قطار اغلب لازم نیست که شماره تلفن یا سایر اطلاعات تماس برای مسافران و آن را غیر ممکن است برای ردیابی آنها را پس از آنها دلپذیر است. گاهی اوقات مسافران دیگر و حتی در هنگ کنگ است.

مثلا این شهرستان مطلع شد که 36 هنگ کنگ از ساکنان شد روی MS Westerdam کشتی کروز که در آن یک مسافر آزمایش مثبت پس از پیاده در کامبوج. وزارت بهداشت قادر به اتصال با 24 تن از آنها را اما هنوز هم در تلاش برای پیگیری کردن دیگر 12.

بزرگنمایی این تصویر

در ژانویه هنگ کنگ از ساکنان اعتراض یک پیشنهاد به استفاده از تازه ساخته شده مسکن به عنوان یک قرنطینه سایت برای بیماران مبتلا به COVID-19. آنتونی کوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

آنتونی کوان/گتی ایماژ

هفته گذشته دو نفر که گرفته بودم با اتوبوس به هنگ کنگ از ماکائو هر دو آزمایش مثبت است. تماس با ردیاب در حال تلاش برای پیدا کردن دیگران که در آن ،

چوانگ گفت: برخی از شرایط وجود دارد که آن را تقریبا غیر ممکن برای پیدا کردن همه مخاطبین است.

مثلا “بسیار دشوار است” برای پیدا کردن رانندگان تاکسی که ممکن است محور یک فرد بیمار به بیمارستان یا درمانگاه Chuang گفت: “از آنجا که بیمار نمی تواند یک پلاک و یا تعداد صفحه ماشین برای تاکسی. ما سعی می کنیم انواع و اقسام وسایل و گاهی اوقات آن را بیهوده است.”

به عنوان اگر وزارت بهداشت نیست به اندازه کافی کار اضافی در تلاش برای تعقیب کردن مخاطبین بالقوه از تایید موارد آن نیز نظارت نزدیک به 12000 نفر که تحت اجباری خانه قرنطینه بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19.

در علاوه بر این به قفل قرنطینه مراکز عمومی مانند مسکن برج های برگزاری در معرض خطر افراد مانند evacuees از الماس شاهزاده هنگ کنگ همچنین دارای یک صفحه اصلی قرنطینه برنامه برای مردم در نظر گرفته شده در کاهش خطر ابتلا به عفونت — برای مثال افرادی که تا به حال شده است در سرزمین اصلی چین اما نمی شد در تماس با یک COVID-19 بیمار است. در حال حاضر نزدیک به 12000 نفر در این شهر محدود به خانه های خود بسیاری از آنها را به هنگ کنگ از ساکنان به تازگی از چین است. وزارت بهداشت نظارت بر آنها توسط تماس های تصویری و آهنگ های تلفن های همراه خود برای 14 روز.

در معرض خطر بیشتر مردم در این برنامه از جمله تماس نزدیک از موارد موجود و هر کسی که می خواهم در هوبئی استان نصب شده با مچ مانیتور به مطمئن شوید که آنها نمی ترک آپارتمان خود را. با توجه به تعداد زیادی از مردم در این قرنطینه سفارشات و اندکی از کارکنان وزارت بهداشت که قرار است به نگه داشتن زبانه ها در آنها برای بسیاری از این پایان می رسد تا به عنوان یک قرنطینه تحت افتخار نظام است. دسته اول از 663 نفر به خدمت خود در 14 خانه اجباری قرنطینه بودند روز شنبه منتشر شد. هیچ یک از آنها توسعه این بیماری است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>