در یک بیماری همه گیر از بینوایان از بیس بال حرفه ای در حال گرفتن کمک

بزرگنمایی این تصویر

سیمون روزنبلوم-لارسون از نمک رودخانه تیر زمین در برابر پیوریا Javelinas در Oct. 16, 2019 در Peoria, Ariz. باک دیویدسون/MLB عکس via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

باک دیویدسون/MLB عکس via Getty Images

شما را نمی شنوند بسیاری از همدردی این روزها برای ورزشکاران حرفه ای که می توانید بازی های خود را به دلیل شیوع کروناویروس. مشخصات فنی آنها هستید ، اما بسیاری از آنها نیز پرداخت سخاوتمندانه اگر چه نه به عنوان سخاوتمندانه به عنوان آنها معمولا.

لیگ اصلی بیس بال بازیکنان خوب خواهد بود پس از همه گیر باعث یک توافق اخیر بین بازیکنان و اتحادیه مالکان.

جای تعجب جزئی بازیکنان لیگ برتر خواهد بود نسبتا خوب بیش از حد.

انواع کمک

جزئی Leaguers هستند بینوایان اصلی تیم حرفه ای ورزشی در این کشور بسیاری از ساخت زیر فقر دستمزد در حدود 7500 دلار در سال است. آنها پرداخت می شود تنها در طول فصل و در هنگام وقوع تاخیر در این فصل وضعیت به نظر می رسد به عنوان وخیم به عنوان آن را برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال به طور ناگهانی و بدون درآمد.

“من به صحبت چند جزئی بازیکنان لیگ برتر که در حال رانندگی برای DoorDash چرا که [انجام] آن چیزی است اقتصاد ما در حال حاضر می گوید:” گرت Broshuis سابق جزئی اتحادیه که یک وکیل به نمایندگی از صغیر بازیکنان لیگ برتر در شش سال از طرح دعوی در دادگاه. “اما با انجام این کار آنها با قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به این ویروس نیز هست. در همان زمان آنها قرار است به ماندن در بازی شکل از آنجا که آنها می تواند به نام به بهار سایت های آموزشی در یک لحظه متوجه و آنها انتظار می رود قادر به پرش به سمت راست به صورت مختصر بهار آموزش و آماده برای بازی.”

اما در حال حاضر هزاران نفر از پایین پرداخت می شود جزئی leaguers در حال گرفتن انواع کمک کند.

لیگ اصلی بیس بال می پردازد minor league حقوق و لابی برای حفظ آن حقوق افسرده. اما به تازگی MLB اعلام کرد آن را حمایت مالی جزئی لیگ بازیکنان را از طریق مه 31 یا تا زمانی آغاز minor league season هر کدام که اتفاق می افتد ، فصل شد برنامه ریزی برای شروع مارس 9. این پشتیبانی شامل مزایای پزشکی.

“این واقعا یک حرکت سخاوتمندانه توسط MLB می گوید:” سیمون روزنبلوم-لارسون 23 ساله پارچ در Tampa Bay Rays جزئی سیستم لیگ. “[به 400 دلار در هفته دستمزد به جزئی بازیکنان لیگ] است و افزایش دستمزد برای 70 درصد از جزئی leaguers. آن را خیلی بیشتر از من تا کنون ساخته شده در نرم افزار بیس بال و من با بازی در سه سطح مختلف است.”

روزنبلوم-لارسون می گوید: 90 درصد از بازیکنان او می گویند این پول را تقریبا به طور انحصاری به پرداخت برای چیزهایی که آنها را بهتر بازیکنان بیس بال. او خواستار دستمزد یک بازیکن توسعه حرکت توسط MLB.

“آن را به کمک بازیکنان خود را در شکل باقی بماند بهتر غذا خوردن بهتر آموزش بهتر,” او می گوید.

روزنبلوم-لارسون می گوید او با استفاده از یک جداگانه دستمزد او از اشعه برای ساخت یک قطعه چوبی از وزنه برداری تجهیزات برای مواد غذایی پرداخت. او را به ماندن با عمه و عمو در ویسکانسین در طول شیوع بیماری است.

“من احساس گناه ماندن با آنها و خوردن مواد غذایی خود را بدون پنوماتیک,” او می گوید.

من می تواند کمک به

فردی عمده leaguers نیز ساخته شده اند کمک.

تگزاس رنجرز outfielder شین سو چو اعلام کرد او را به 190 بازیکنان در این تیم را جزئی از سیستم لیگ از 1000 دلار در هر.

“من هرگز فراموش نکنید جزئی لیگ,” او گفت: زمانی که او اعلام کرد کمک مالی. “هر روز من تا به حال برای ایجاد یک برنامه از وعده های غذایی. من تا به حال به طرح مسائل ، من نمی خواهم بازیکنان را مجبور به انجام چیزی مشابه به همین. من نمی خواهم آنها را مجبور به نگرانی در مورد این نوع از همه چیز. مردم واقعا با داشتن یک زمان سخت. من می تواند کمک کند. من می تواند کمک به مردم به دلیل بیس بال و من می خواهم به بازگشت.”

آدم Wainwright جانباز سنت لوئیس پارچ و همسرش اهدا 250.000 دلار برای کاردینالز جزئی leaguers. و رشته کوه های راکی کلرادو’ دانیل مورفی اهدا 100.000 دلار به یک صندوق به طور کلی به جزئی بازیکنان لیگ برتر.

Wainwright و مورفی ساخته شده کمک های مالی خود را از طریق غیر انتفاعی بیش از بیس بال. این گروه مدیر اجرایی جرمی گرگ می گوید: این سازمان ساخته شده است برای کمک به هر جزئی لیگ بازیکن در سفر خود را به لیگ های بزرگ — ارائه خدمات اعم از ارائه تجهیزات حرفه ای کمک به راهنمایی های مالی.

اما در میان همه گیر گرگ می گوید آن را همه چیز در مورد کمک به جزئی leaguers پرداخت هزینه مسکن و غذا.

“ما انتظار نیست یک هزار بازیکن را به ثبت نام برای خدمات ما در ماه مارس” گرگ می گوید. “ما پیش بینی 200 تا 300.”

جزئی لیگ پارچ روزنبلوم-لارسون نیز در خدمت به عنوان رئیس جمهور و مدیر بازیکن پرسنل برای بیش از بیس بال.

“ما افتخار میکنیم که کمک به بچه ها از طریق این زمان,” او می گوید و اضافه می کند “ما به دور مواد غذایی بازپرداخت به بیش از 100 بازیکن است. به دور و نزدیک به $8,000. آنها به ما خبر رسید ما فرستاده آنها پول است.”

بیشتر به انجام

با وجود فوران حمایت از کسانی که به نمایندگی از صغیر leaguers درک آن موقت است. با بزرگتر مسائل مالی هنوز هم برای مقابله با.

“مطمئن [جزئی بازیکنان لیگ برتر] را ممکن است از 2 ، 000 $یا $2,200 یک ماه بین [کمک های مالی از] بیش از بیس بال و بیس بال لیگ می گوید:” گرگ “اما گسترش است که بیش از یک سال و هنوز هم به خوبی در زیر سطح فقر. آن را حفظ و به عنوان یک واقعی 12 ماه در سال است.”

“ما امیدواریم که بازیکنان 24.000 دلار در سال است. که 2000 دلار در ماه برای 12 ماه. این چیزی است که ما می خواهیم.”

وکیل گرت Broshuis است متوسط بیشتر در تقاضای خود را, اما فقط به عنوان قاطعانه. او به تازگی آغاز شده در گروه طرفداران جزئی Leaguers است گردش یک طومار خواستار $15,000 یک سال – دو برابر حقوق و دستمزد فعلی از جزئی ترین leaguers.

“ما در حال گفت مطمئنا MLB با آن $10.7 میلیارد دلار در سال درآمد می پرداخت حداقل فقط 15.000 دلار در هر فصل برای آنها جزئی بازیکنان لیگ برتر,” Broshuis می گوید. “اساسا چه تمام وقت حداقل بگير در این کشور است.”

Broshuis گروه می گوید جزئی leaguers که نیست اتحادیه به نمایندگی. به خصوص با این بیماری همه گیر را تهدید به تغییر ماهیت جزئی لیگ.

به توافق اخیر بین لیگ بازیکنان و صاحبان اجازه می دهد تا برای تا حد زیادی کاهش می یابد, از, بازیکن, پیش نویس بیش از دو سال آینده. از 40 دور به پنج دور در این سال; احتمالا 20 دور بعدی سال است.

معنای بسیاری از بازیکنان کمتر ورود جزئی سیستم لیگ.

“من از ترس وجود دارد رفتن به یک انقباض در Minor League baseball می گوید:” سیمون روزنبلوم-لارسون. “من فکر می کنم وجود دارد که ممکن است واقعا مستحق است که نمی تواند یک شانس را به بازی. و بسیاری از بچه ها که می میرم پایین دور میدارد و به پایان رسید تا یک اتحادیه و بسیار خوب است. مانند [Hall of Fame گیر] مایک پیازا [گرفته شده در 62nd دور از 1988 پیش نویس] یا [Hall of Fame infielder] Ryne سندبرگ [گرفته شده در 20th دور از 1978 پیش نویس]. این نوع از بچه ها ممکن است یک فرصت در چند سال آینده.”

با کمتر جزئی leaguers در این سیستم ممکن است این معنی است که کمتر تیم و ممکن است انقباض لیگ اصلی بیس بال است و پیشنهاد ؟ وجود دارد این است که بحث که زمان خاموش کردن ممکن است باعث انقباض بیشتر دوام – نه فقط با کمتر جزئی لیگ بازیکنان بلکه به دلیل جزئی از تیم های لیگ هستند به شدت وابسته به حضور آن وجود ندارد در حال حاضر.

مسائل وجود دارد که هنوز به تعیین خواهد شد. در حال حاضر جزئی leaguers در حال گرفتن حمایت آنها به ندرت و امید به گرفتن نگه دارید زمانی که بیس بال و زندگی عادی از سر گرفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de