بزرگنمایی این تصویر

جین راسکین یک وکیل دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه حرکت سنا باز به دنبال استدلال شنبه. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

به روز شده در 9:27 p. m. ET

رئیس جمهور تهمت وکلا پاره به دموکراتها استیضاح اتهامات در روز دوشنبه با یک حقوقی و سیاسی مجلل که به اوج خود رسید با رد ارتباط از اتهامات جدید از جان بولتون.

بازنشسته و استاد حقوق Alan Dershowitz بسته بعد استدلال با stemwinder در مورد آنچه که او به نام قانون اساسی ضعف پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

از تدوین کنندگان قانون اساسی در نظر گرفته شده برای بنیاد قانون باید دقیقا تعریف جرم است که می تواند پس از آن بود دقیقا اجرا گفت: — و چنین جنایات ادعایی در مغلوب ساختن پیشی جستن مهم است.

علاوه بر این Dershowitz استدلال تدوین کنندگان صراحت را رد عبارات در مقالات استیضاح گذشت ماه گذشته در خانه. هر پتانسیل شهادت سابق مشاور امنیت ملی بولتون در مورد آنچه که تهمت به او گفت که بر این اساس غیرمادی Dershowitz گفت.

“اگر یک رئیس جمهور هر رئیس جمهور بودند به انجام چه بار گزارش در مورد محتوای بولتون خطی که تشکیل impeachable جرم” او گفت:. “هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم.”

سابق استاد دانشگاه هاروارد گفت: سناتور که انقلابی نسل است که ساخته شده در قانون اساسی بود به خصوص با احتیاط در مورد نوع حزبی تلاش به عنوان Dershowitz توصیف آن است که idled واشنگتن با استیضاح.

“این غیر قابل تصور است که تدوین کنندگان را در نظر گرفته شده بنابراین به لحاظ سیاسی لود و promiscuously مستقر اصطلاح به عنوان” سوء استفاده از قدرت و توان weaponized به عنوان یک ابزار استیضاح,” او گفت:. “این دقیقا نوع مبهم باز و اصطلاح ذهنی که تدوین کنندگان می ترسید و رد کرد.”

بعد دو برای دفاع

Dershowitz اظهارات به دنبال ساعت از سخنرانی های که عمدتا اجتناب بود موضوع بسیار مهیج از واشنگتن خارج از طلاکاری دیوار سنا مجلسی.

یک سبیل می خواهم شبح loomed بیش از کاپیتول گنبد — و سوال سناتور انتظار می رود که به صورت بعد از این هفته در مورد اینکه آیا به اعتراف جدید شاهد یا شواهد به رسیدگی است.

بولتون آینده کتاب گزارش شامل یک حساب کاربری از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن او را که او در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کمک نظامی به اوکراین منجمد تا زمانی که رئیس ولدیمیر Zelenskiy توافق به اعلام تحقیقات که تهمت می خواستم.

NPR بررسی نمی نسخ خطی.

دموکرات ها استدلال می کنند که بولتون حساب می تواند حیاتی شواهد جدید از آنچه به آنها تماس بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت و اساس در جریان استیضاح.

بولتون گفت که او مایل به نظر می رسد در سنا محاکمه اگر او دریافت یک احضاریه.

چهار سناتور جمهوریخواه خواهد نیاز به عضویت با تمام اتاق را دموکرات در رای شاید جمعه به منظور اجازه شهود و شناسایی آنهایی که.

مشخص نیست که آیا حمایت کافی وجود دارد و اگر چه شاهدان جمهوری خواهان ممکن است درخواست اگر دموکرات ها به دنبال بولتون و یا دیگران مانند کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

تا Dershowitz نظرات تهمت وکلای متمرکز بود نزدیک و در یک دفاع قانونی از رئیس جمهور و سپس منتقل به یک استیضاح سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی.

قاضی استار

وکیل جی Sekulow تأکید یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم themes: این انگیزه واقعی رانندگی دموکرات استیضاح ساده حزبی animus.

او همچنین فیلم های تلویزیون از مجلس نانسی پلوسی توزیع قلم او استفاده می شود به ثبت نام در این مقالات از استیضاح به نمایندگان مجلس از جمله برخی از مدیران به ارائه آنها به مجلس سنا.

سابق وزارت دادگستری مستقل مشورت کن استار که بررسی رئیس جمهور بیل کلینتون در دهه 1990 نیز در زمان افتا.

در یک آدرس طولانی است که در ترکیب, تاریخچه تئوری حقوقی و در نهایت در حوادث اخير استار گفته سناتور که آنچه که او به سوابق تشکیل “مشترک قانون” از استیضاح نشان می دهد که چگونه کوتاه زمان رسیدگی به سقوط نسبت به گذشته شیوه های.

استار سرزنش “فرار از خانه” که او گفت: تا به حال هشدار داده شده است در تمام طول: “آن را انجام نمی. آیا آن را که در راه است.”

این بایدن استیضاح

به عنوان ساعت عینک مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم نقل مکان کرد و بیشتر در صحرا از دفاع از رئیس جمهور.

آنها را جداگانه در دفاع از وکیل دیگری رودی جولیانی و به عنوان آنها می خواهم اشاره کرد گسترش ارائه خود را به خانواده بایدن.

سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی recapitulated یک خط داستانی است که خجالت بایدن: پسرش, شکارچی پرداخت شده توسط شرکت گاز اوکراین در زمانی که رئیس جمهوری بود که دست زدن به امور اوکراین برای دولت ایالات متحده.

اگر چه Bidens نشده است به اتهام هر کیفری تخلف وضعیت خود بود و این موضوع یکی از تحقیقات تهمت می خواستم از اوکراین دولت است.

باندی و وکیل دیگری اریک Herschmann با برشمرد دلایل که چرا آنها استدلال این بررسی ها ممکن است مناسب باشد.

“هیچ سوالی وجود دارد که هر فرد منطقی می خواهم به درک آنچه اتفاق افتاده است” Herschmann گفت.

حداقل یک جمهوری خواه با استقبال از پخش از بایدن-اوکراین در مرحله ارائه شده توسط استیضاح دادگاه: سناتور. جونی ارنست از آیووا به یاد خبرنگاران در مورد اولین اولیه آرا است که انتظار می رود بازیگران به زودی.

“آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب” او گفت:. “و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان دموکرات حزبی را برانگیخت. آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه است؟”

بولتون از آبی

این استیضاح بودند jangled توسط یک گزارش در نیویورک تایمز روز یکشنبه که بولتون آینده کتاب تقویت خواهد دموکرات مورد. این بار با یکی دیگر از داستان در دوشنبه حتی به عنوان Dershowitz صحبت شد.

پوشش زنده بحث در مورد اینکه آیا بولتون و یا دیگر شاهد ممکن است به نظر می رسد در مجموعه مقالات — چیزی میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., و خواهان batted زود اما آن تنظیم شده است به آمده تا بعدا دوباره این هفته است.

رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y. و خانه استیضاح مدیران به نام برای بولتون به نظر می رسد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان خارج سنا از جمله Rep. علامت مراتع R-N. C. گفت که حتی اگر که اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن.

“حقایق را تغییر ندهید” مراتع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد کمک نظامی منجمد برای اوکراین در سال 2019 کردم و بدون اعلام از تحقیقات و هیچ چیز بولتون می گویند تغییر می دهند که مراتع گفت.

وقتی که شلاق پایین می آید

آمریکا اکثریت به احتمال زیاد به معنی تهمت چهره بدون خطر حذف شدن از اتاق.

اما تعداد کمی از جمهوری خواهان که می خواهم نیاز به عضویت در حزب دموکرات به اجازه شاهد — چهار — ممکن است که حداقل به طور بالقوه به احتمال زیاد. که به دموکرات ها یک واقعیت شاهد و خواهان توانایی می گویند که آنها می خواهم به معنی آزمایشی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بنابراین یک گرداب از حدس و گمان در حال حاضر چرخ بیش از که ممکن است پیوستن به آن اسمی باند چهار.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت که او می خواهد بولتون به شهادت. سنسور. سوزان کالینز R-مین و لیزا Murkowski R-آلاسکا دیده می شود به عنوان دیگر ممکن نجار.

آیا دیگران وجود دارد? واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش که از سوی دیگر ، پت Toomey R-Pa. پیشنهاد کرده است که “یک-به-یک” تجارت که در آن جمهوری خواهان ممکن است موافقت برای بولتون در مقابل شخص دیگری. که نشان می دهد Toomey رای نیز ممکن است در بازی.

سناتور. مایک دور R-S. D. خبرنگاران اسمی مبادله “مورد بحث قرار گرفت” در روز دوشنبه جمهوریخواه ناهار “وجود دارد اما به نظر نمی رسد بسیار برای حمایت از آن. در این نقطه است.”

مین دیگر سناتور مستقل آنگوس کینگ, نمایش وضعیت از خارج چون او قفقاز با دموکرات ها ، اما پادشاه گفت NPR در روز دوشنبه که به گمان او وجود دارد می تواند از 5 تا 10 جمهوریخواهان که می خواهم در نهایت همراه با یک رای برای شهود.

“وجود دارد برخی از نشانه ای که [بولتون] دهکدهای اطلاعات است که به طور مستقیم بر روی قلب مورد” پادشاه گفت:. “به عمدا می گویند” ما نمی خواهم به شنیدن این که ” به من اساسا فقط تضعیف این ایده که این یک محاکمه.”

NPR خبرنگاران Brakkton بوکر و Lexie Schapitl کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر