استیضاح محاکمه حرکت می کند به سوال مرحله در حالی که شاهد رای بافندگی

بزرگنمایی این تصویر

خانه دموکراتیک استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا دوم از سمت چپ پیاده روی در کنگره سالن پس از یک کنفرانس خبری با خانه دموکراتیک استیضاح مدیران در روز سه شنبه. Jacquelyn مارتین/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jacquelyn مارتین/AP

با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی استراحت خود را دفاع از رییس جمهور و استیضاح از محاکمه در حال حاضر حرکت به مرحله بعدی آن: درخواست کتبی سوالات.

بیش از 16 ساعت سناتور از هر دو حزب را ارسال سوالات به خانه مدیران تعقیب پرونده و مغلوب ساختن پیشی جستن از وکلای مدافع با قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه با خواندن این سوالات با صدای بلند در کف اتاق.

در طول استیضاح محاکمه بیل کلینتون در سال 1999 سناتورها خواسته بیش از 150 پرسش در سراسر دو روز.

جمهوری خواهان و دموکرات ها توافق رسیده است که در آن احزاب را جایگزین نوبت سوال پرسیدن تا هشت ساعت در روز چهارشنبه. همان قوانین و مدت زمان سوال شده است اختصاص داده شده برای سه شنبه.

که مجموعه صحنه را برای یک جمعه رای در شهود.

با توجه به دموکرات های متعدد ممکن است شاهد باید حساب دست اول از آنچه آنها می گویند به عنوان یک نشخوار-pro-موجود طرح با اوکراین است که بر اساس دو استیضاح اتهامات ناروا مواجه است.

دموکرات ها می گویند آوردن شاهد به استیضاح محاکمه ضروری است به انجام یک محاکمه عادلانه در حالی که محافظه کاران ترس از ورود شاهدان می تواند تزریق تردید به این اقدام و تداوم روند.

در میان این پس شاهد است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که دستگیر شده واشنگتن توجه پس از انتشار آیات در آینده کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بولتون گفت که کمک نظامی تنها منتشر خواهد شد پس از اوکراین افتتاح شد تحقیقات خود را دموکراتیک رقبا. کسانی که ادعا کتاب جزئیات اولین گزارش نیویورک تایمزقرار می گیرد فشار بر سناتور برای رای دادن به اجازه می دهد شاهدان به دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم دفاع در پاسخ استدلال کرد که یک نسخه خطی از بولتون کتاب خواهد بود “ناروا” در دادگاه. وکیل مدافع جی Sekulow گفت: استیضاح “است که یک بازی از نشت و بدون نسخ خطی.” و هر چیزی بولتون را برای ارائه در فرد مورد گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz نمی خواهد افزایش به سطح یک impeachable جرم.

آیا جمهوری خواهان می تواند شکست دموکراتها فشار برای شاهدان از جمله بولتون باقی می ماند یک سوال باز است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان در یک بسته-درب نشست اواخر روز سه شنبه که این حزب هنوز آرا به بلوک جدید شهود اما این بدان معنا نیست که دموکرات ها قادر خواهد بود به حکم بولتون و یا هر گونه دیگر شاهد. که تصمیم خواهد آمد را به جمهوریخواهان میانه از جمله میت رامنی جمهوریخواه یوتا لامار الکساندر R دنیاست. لیزا Murkowski R-آلاسکا و سوزان کالینز R-مین که نشان داد آنها ممکن است باز به شنیدن از شاهدان اما تصمیم نهایی هنوز ناشناخته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم استدلال در اوایل این هفته است که این مورد در مقابل رئیس جمهور ارائه شده توسط دموکرات تلقی نمی شود هر impeachable جرائم.

وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز متهم دموکرات تلاش برای ابطال نتیجه انتخابات 2016. آنها همچنین استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه مرتکب هیچ جرم و جنایت و در نتیجه نمی توان از, اتاق کار, حتی اگر بسیاری از دانشمندان حقوقی می گویند شکستن یک قانون مورد نیاز است به منظور حفظ یک استیضاح اعتقاد است که حذف رئيس جمهور از دفتر.

دموکرات ها باید استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره برای آنچه در تعقیب تیم می گوید یک کمپین به فشار اوکراین به باز کردن تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی برگزار شد و تا $391 میلیون در congressionally تایید کمک های امنیتی به منظور اعمال نفوذ در مقامات اوکراین. خانه دموکرات ها می گویند که کاخ سفید را به امتناع از همکاری با استیضاح تحقیقات اثبات شده است از یک پوشش و مقدار به انسداد است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر