بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump راه رفتن در امتداد جنوب چمن به عنوان آنها را از ترک کاخ سفید برای یک سفر آخر هفته به Mar-a-لاگو در روز جمعه. سارا Silbiger/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سارا Silbiger/گتی ایماژ

کلید سوال از رئیس جمهور تهمت را استیضاح دادگاه پاسخ داده شد شب جمعه: وجود خواهد داشت هیچ جدید شهادت شهود از جمله از سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

که برگ های بسیار کمی به سمت چپ برای سناتورها به بحث در مورد به عنوان سومین استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده سر به سمت نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در حال حاضر تقریبا مطمئن است.

دموکرات ها در حال التماس برای هفته برای شنیدن شهادت از بولتون که نسخه خطی کتاب ساخته شده است که امواج این هفته برای جزئیات جدید از آن ظاهرا نشان می دهد در مورد تهمت تلاش برای حفاری تا آسیب رساندن به اطلاعات در مورد Bidens.

بولتون و تعدادی دیگر از مقامات کاخ سفید نه شهادت به عنوان بخشی از خانه را بررسی است.

اما جمهوری خواهان در کل نمی تکان دادن.

فقط دو خواهان — سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا — رای به نفع شنوایی جدید شهادت, ساخت رای نهایی 51-49 در برابر شهود.

پایان نزدیک است

شب جمعه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گذاشته جزئیات برای بقیه از محاکمه.

نهایی استدلال آغاز خواهد شد 11 a. m. ET در روز دوشنبه و نمی خواهد بیش از چهار ساعت در کل. خانه را استیضاح مدیران و رئيس جمهور در دفاع از تیم دریافت خواهد کرد برابر زمان.

پس از نهایی در بحث هستهای باید این فرصت را به صحبت می کنند در طبقه در دوشنبه, سه شنبه و جمعه.

مجلس سنا است و سپس انتظار برای رای دادن در هر دو مقاله از استیضاح در حدود 4 p. m. ET چهارشنبه.

هفته آینده یک بسته بندی سیاسی هفته, آیووا, قفقاز دوشنبه شب و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه های برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

وجود دارد چهار زمان سناتور چپ در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و محاکمه برنامه باید اجازه می دهد آنها را به سفر از پایتخت به آیووا قبل از caucusing آغاز می شود دوشنبه شب.

به همین ترتیب مقام کاخ سفید اریک Ueland به خبرنگاران گفت: روز شنبه که استیضاح محاکمه نمی خواهد از تداخل با مغلوب ساختن پیشی جستن “توانایی ارائه قوی و با اعتماد به نفس خارجه اتحادیه پیام هفته آینده در مجلس نمایندگان این کشور و جهان است.”

چشم انداز برای سخنرانی خواهد بود یکی از “بی امان خوش بینی” به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی و تم خواهد بود “بزرگ به آمریکا باز گشت.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر