استیضاح. مقدماتی. کوبه. Coronavirus با عجله در حالی که تمرکز ما بود و در جای دیگر

مزاحم و رخنه کرد در حالی که ما فکر کردن در مورد چیزهای دیگر.

در مورد چقدر ما را دوست داشت و یا منفور رئیس جمهور ما. در مورد اینکه آیا لیکرز و یا کلیپرز حال لود کردن بهترین برای قهرمانی NBA را اجرا کنید. در مورد اینکه آیا وجود داشت ما در آستانه سال جدید برنامه برای چک کردن که پسر کره ای گروه BTS, بازی, فرفره از میدان تایمز. شاید حتی در مورد اینکه آیا ماشین مورد نیاز لاستیک جدید.

امریکا نگرانی های روزمره loomed بزرگ در کسانی که در روز پایانی از سال 2019 و شروع سال جدید است. اما هر روز افت دور برای cenacolo از محققان و پزشکان و بهداشت عمومی افسران و علم روزنامه نگاران متصل به اینترنت خود را غیر معمول نگرانی برای کشنده میکروب ها که در خفا انجام دادن در طول حیوانی و انسانی تقسیم می کند.

این شروع برای پیتر Daszak بریتانیا یک دانشمند آمریکایی از چند روز بعد از کریسمس. در حالی که بقیه جهان trundled همراه رئیس جمهور به نیویورک-بر اساس EcoHealth داد بود در دفتر خود در پایین منهتن چیدن اولین سرنخ از چیزی بد.

تبلیغات

Weibo چین توییتر انجام سیگنال هشدار: یک بیماری عجیب و غریب در شهر ووهان. بیماران تنفسی در پریشانی. برخی از توسعه ذات الریه. یک چند در حال مرگ و یا پس از گفت گزارش های تایید نشده. بسیاری از بیمار کار کرده بود و یا بازدید از یک “مرطوب” در بازار مرکزی شهر چینی که در آن زندگی می کنند و ماهی و خرچنگ و دام به فروش می رسد gill گونه در کنار عجیب و غریب تر کرایه مانند مارها خارپشت و بامبو موش.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

یک جوشان جانورشناس و parasitologist, Daszak حال همکاران در سراسر جهان در یک سلامتی جنبش — جامعه حرفه ای در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیماری بین حیوان و انسان در جهان است. اما به عنوان سال نو با نزدیک شدن همکاران خود در چین ناگهان رفت و مادر.

“همه آنها گفت:” من متاسفم, من نمی توانم صحبت کنید. ما بسیار شلوغ است. ما به شما به زودی صحبت.’ آنها نمی خواهد پاسخ دهد حتی به یک ‘سال نو مبارک’ در پیام. که نبود عادی” Daszak به یاد می آورد. “این زمانی است که شما می دانید که شما فقط می دانم چیزی جدی است پایین رفتن.”

کسانی که زودگذر روز 2019 و سه ماه اول سال 2020 گذشت در تاری برای امریکا و جهان وارونه توسط یک ویروس قبلا شناسایی شده توسط بشر و در حال حاضر مسئول مرگ و میر است که صعود به گذشته 100,000.

تبلیغات

برای 54 ساله Daszak و همکار او جوانه انتقالها آن بوده است یک دوره طولانی ساعت و roiling احساسات — اضطراب در مورد مسیر قاتل آنها خال خال در اولین روز تهوع رضایت که سال خود را از هشدارهای نشده بود نابجا و بی عاطفه عزم به انجام بیشتر برای آماده سازی جهان برای بیماری های همه گیر و در عین حال آمده است.

همچنین سرخوردگی و خشم برخی از آنها به عنوان دیده بان جهان رهبران حرکت بیش از حد به آرامی به مارشال بهداشت و درمان کارگران را کنار بگذارند لوازم پزشکی و به خصوص برای منزوی کردن میلیون ها نفر از مردم با هیچ ایمنی به مهاجم جدید.

Peter Daszak

انگلیسی, دانشمند آمریکایی پیتر Daszak در خانه اش در رودخانه هادسون دره n. y.

(بن Hider / برای فردا)

به نظر می رسد محتمل است که این بیماری در آن یافت می شود اولین انسان قربانی در اوایل اکتبر که این ویروس در حال حاضر با برچسب SARS-CoV-2 به احتمال زیاد نشات گرفته از خفاش نعل اسب نه خیلی بزرگتر از بزرگ بید. گزارش توسط برنده جایزه بیماری نگار لوری گرت نشان می دهد که شیوع این بیماری حتی ممکن است سرچشمه گرفته و در جنوب چین غذاهای دریایی, بازار دخیل توسط دولت چین. شکار برای پاسخ همچنان ادامه دارد.

“ما صحبت کردیم در مورد این فرم انتزاعی برای سال” گفت: Daszak از خانه خود را در رودخانه هادسون دره که در آن او در حال حاضر پناه در محل با همسر و دو رشد دختران. “هنگامی که ما به سیاست گذاران و بگو:” نگاه کنید این می تواند در آینده یکی از بزرگ.’ پس از آن ما ممکن است فکر می کنم ” خوب, من بیش اغراق خطر است؟’

“در حال حاضر آن را فقط عجیب و غریب ترین احساس. خفاش coronavirus یکی از بسیاری است که ما کار کرده اند در سال است در اینجا محله من. آن را در اطراف جهان است. و آن کشتن مردم است.”

Daszak و تیم خود را در EcoHealth داد را ندارد و تنها آنهایی که تقلا در پایان 2019 به درک خیلی چیزهای فرار از ووهان یک شهر گسترده از بیش از 11 میلیون نفر در مرکزی چین هوبئی.

در اواسط ماه دسامبر لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی قانون در جورج تاون قانون تا به حال یک مهمان به صرف شام. “من فقط شنیده ام از یک دوست در ووهان که وجود دارد این است که یک رمان coronavirus و به نظر می رسد بسیار جدی” Gostin یاد کرد و گفت. “او فقط گفت:” تصویب بیسکویت.’ “تعداد کمی از مردم درک بالقوه فاجعه بار پیامدهای شیوع در چین است. Gostin را صرف هفته آینده درخواست نهادهای بین المللی به این تهدید جدی است.

در دسامبر. 30, Marjorie پولاک و تا به حال فقط به پایان رسید شام در تعطیلات آخر هفته خود را در خانه در پایان دور لانگ آیلند. حدود 9 p. m. پزشک-اپیدمیولوژی بررسی ایمیل خود و یک Weibo هشدار. آن شامل چه شبیه یک عکس فوری اطلاع از ووهان شهرداری کمیته بهداشت و درمان در مورد چند مورد از پنومونی با علت ناشناخته.

تبلیغات

la-me-map1-coronavirus-invasion-tick-tock

به عنوان معاون سردبیر ProMED یک سرویس ایمیل با بیش از 80 ، 000 مشترکین در سراسر جهان Pollack تا به حال سابقه نمرات پیام مثل این یکی. آن کار خود را به suss کردن واقعی بهداشت عمومی تهدیدات از سر و صدای پس زمینه و ارائه اعلامیه به مخاطبان از پزشکان و متخصصان سلامت است.

پولاک را به سرعت در بر داشت تایید او مورد نیاز است. چین کسب و کار اخبار تایید کرده بود که کمیته بهداشت هشدار واقعی بود. یک دقیقه قبل از نیمه شب در دسامبر. 30, Pollack آمار ارسال در ProMED, ایمیل “تشخیص پنومونی” به دنبال “ار” درخواست برای اطلاعات.

در وسط سال جدید و در آستانه روز هلن Branswell باز ایمیل و متوقف شده است. این روزنامه نگار کهنه کار برای سلامت سایت STATnews.com شده بود به پایان رساندن یک پروژه در یک ابولا واکسن. او ظاهرا تا به حال روز خاموش است. “امیدوارم این چیزی خارج از عادی” او در توییتر نوشت. این ProMED متوجه او گفت: “آیا به من #سارس فلش بک.”

که مشاهدات از تمام وقت های عفونی-بیماری کاراگاه بود و بدون توجه به کوچک. سندرم حاد تنفسی شدید به نظر می رسد در چین در سال 2003 قبل از جارو بسیاری از جهان است. ناشی از کوروناویروس از یک پستاندار بیماری بیمار به مراتب کمتر از افراد فعلی COVID-19 ویروس مورد 8,000 در سراسر جهان است. اما آن را کشته و با بهره وری بیشتر مصرف تقریبا یک در 10 آن آلوده.

پس از آن در سال 1994 تاسیس ProMED حال تبدیل شدن به یک ابزار ضروری برای بهداشت عمومی افسران همچنین ارائه برای اولین بار در سراسر جهان هشدار در آمريکا و در MERS یکی دیگر از آنچه اپیدیولوژی تماس “سرريز” کوروناویروس از دنیای حیوانات که ظهور در عربستان سعودی در ماه سپتامبر 2012.

“زودتر از مردم در مورد یک مشکل هر چه زودتر آنها آماده” پولاک گفت. آماده سازی به معنی زمان بیشتری برای قرنطینه بیماران مبتلا به بیمار برای آزمون آماده به مقیاس درمانگاه. “آماده سازی” پولاک گفت: “می تواند زندگی را نجات دهد.”

هر چند استوار فراتر از سن بازنشستگی پولاک است “آدرنالین جستوجوی” وکیل شوهر به او می گوید. او نیاز خواهد بود که سوخت در هفته های آینده کار بر روی عنوان کمی تا سه ساعت خواب او به عنوان foraged برای به روز رسانی.

Daszak بیش از حد نگران یکی دیگر از سارس و یا حتی بدتر — به tweeting نگرانی خود را در predawn ساعت شب سال نو. اما او نیز در زمان قلب وجود دارد که هنوز نشانه ای از شیوع گسترده تر و چینی بهداشتی سیستم تا به حال به روز رسانی شده است. “بیایید امیدوار باشیم این است که یک رمان ویروسی عامل” او هنوز توییتی.

تبلیغات

این ProMED هشدار به عنوان یک جهانی tripwire. به زودی پولاک را در صندوق ورودی سرریز با 1200 Weibo هشدار یک روز. ایمیل ریخت و کوچک عمدتا داوطلب سازمان است که با حمایت جامعه بین المللی برای بیماری های عفونی.

آن را سه روز بعد در ژانویه. 3 که رئیس جمهور تهمت را منصوب به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر گفت: او هشدار داده شد به گزارش اولیه از ویروس. او اخبار از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

la-me-map2-coronavirus-invasion-tick-tock

پنج روز پس از آن چینی ها تایید آنها توالی کامل coronavirus ژنوم پیدا کردن شواهد از پاتوژن در 15 نفر است. ژنتیکی نقشه برداری پاک راه را برای ایجاد آزمون ها و شکار کردن ریشه های این بیماری است. (هر چند بعد بررسی نشان می دهد که این اخبار شده بود سرکوب شده و تا حد زیادی دست کم گرفت این بیماری در اوایل پخش شده است.)

در آمار اخبار در بوستون Branswell توییتی کردن یک سری از سوالات مشکل همکاران خود در سراسر جهان: “چگونه کروناویروس جدید پرش به مردم ؟ از چه گونه? و حیوانات با آن آلوده موجود در بازارهای دیگر?” او هوشیار نتيجهگيری: “نمی توانیم فرض کنیم که یک غذای دریایی بازار خواهد بود و تنها انتقال محل.”

هنوز بیماری’ مرگ نظری باقی مانده تا Jan. 11, زمانی که رسانه های دولتی چین در نهایت به تایید اولین مرگ ناشی از ویروس است. آن 61 ساله یک مشتری به طور منظم در جنوب چین غذاهای دریایی بازار است. یک ماه قبل از سازمان بهداشت جهانی اعلام یک بیماری همه گیر Daszak نیست گوشت چرخ کرده, کلمات, هشدار خود را 6,300 پیروان توییتر: “روشن و در حال حاضر خطر برای همه گیر ظهور!”

Huanan Seafood Wholesale Market

یک گارد امنیتی می ایستد در خارج از Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان چین که در آن رمان coronavirus بود شناسایی شده در Jan. 24.

(هکتور Retamal / خبرگزاری گتی ایماژ)

Daszak را درمان نمی گذراندن. او به زودی خریداری فولاد ماسک و دستکش سفید کننده حوله کاغذی و دیگر دنده برای “همه گیر جعبه.” منابع به اندازه کافی برای قرنطینه به مدت دو هفته.

بلندی بحران تا به حال EcoHealth داد رئیس جمهور wracking مغز او: “وجود دارد یک نوع گناه شما احساس می کنید. …چرا نیست ما بلندتر ؟ چرا نیست ما تهاجمی تر و مضطرب تر و فعال در مورد نگرانی؟”

اما رکورد های عمومی نشان می دهد Daszak و همکارانش شده بود آرام. به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2005 او و همکارانش هشدار داد که چگونه خفاش ها در خصوص انجام خطرناک سارس-مانند ویروس ها. پنج سال پیش او همکاری نویسنده مقاله هجی کردن این احتمال که دیگر بت عهده coronavirus خواهد ظهور در انسان است.

تبلیغات

Daszak و همکاران مانند Jonna Mazet در دانشگاه دیویس در کالیفرنیا را تحت فشار قرار دادند برای سال برای افزایش بودجه از برنامه هایی که برای پیگیری به اصطلاح زئونوز ویروس است که انتقال به انسان و برای ایجاد برنامه های برای جلوگیری از سرريز بين گونه است.

موجودات زباله می توان مصرف شده توسط دام و یا راه خود را به طور مستقیم به انسان است. در چین مدفوع خفاش به عنوان یک عنصر در راه حل های محلی و بت گوشت در نظر گرفته شده است ظرافت در برخی از نقاط کشور است. در سال 2015 Daszak گفت: سیمی: “من فکر می کنم مردم باید توقف شکار خفاش ها و جلوگیری از خوردن خفاش ها.”

در Jan. 13 امیدوار است که چینی ها می باشد این ویروس در داخل کشور از بین میره. یک مورد ظهور در تایلند است. یکی دیگر پدید آمده و دو روز بعد در ژاپن است. در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت آن بسیار مورد احترام مدیر تام Inglesby دیدم “offramps” را در سراسر جهان بحران باریک. “بسیار مهم” او پرسیدم برای تنظیم دوره به صورت گسترده نظارت استراتژی است.”

تصویر و حتی بیشتر وخیم تر از غرب شده بود منجر به این باور بعدا مشخص شد در مصاحبه با یون Kwok-yung یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر دانشمند مجاز به مشاهده ووهان در Jan. 17. پزشکان وجود دارد به نظر می رسد شده اند به مربی به خودداری از جزئیات این بیماری است. یون مشهور عفونی-بیماری کارشناس گفت: چینی مقامات بهداشت عمومی که ووهان نیاز به قفل کردن بلافاصله. پنجره برای جلوگیری از گسترش بزرگ “بسیار کوچک بود.”

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

به عنوان ژانویه پیشرفت Gostin های جورج تاون قانون, استاد, آغاز شد فراخوان سازمان بهداشت جهانی به اعلام اورژانس بهداشت جهانی. وی تاکید کرد نیاز به تایید مستقل این گزارش ها از چین است. خدمت به اصلاحات که در متعدد کمیسیون پس از ابولا شیوع Gostin می دانست که نیاز به یک پاسخ جهانی. اما قادر به ورود به چین بدون دعوت این بود که قادر به فرستادن مردم به کشور زمینه برای بازدیدکننده داشته است تا اواسط فوریه.

به عنوان ویروس به آرامی پیشرفته حسن نیت ارائه میدهد از آن انسان میزبان رسانه های آمریکایی چشم باقی ماند بصورتی پایدار و محکم قفل شده بر روی چیزهای دیگر. خشمگین حزبی مبارزه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح قریب الوقوع دادگاه. دموکراتیک رقبا آب گرفتگی آیووا که برگزاری آن در قفقاز در آغاز ماه فوریه هر چند یک “به یاد ماندنی” پیت Buttigieg پیروزی در نهایت او را ترک کند و هنوز هم به عنوان شهردار سابق South Bend, Ind.

la-me-map3-coronavirus-invasion-tick-tock

ویروس ها بدون توجه به انسان سازه مانند مرزهای ملی و یا حتی آنهایی که طبیعی مانند اقیانوس ها. در Jan. 19 35 ساله که در حال بازدید از خانواده و مرطوب بازار در ووهان وارد اورژانس درمانگاه در شهرستان اسنوهومیش بشویید. او شده بود سرفه به مدت چهار روز و با نور تب. یک روز بعد به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آزمایش خود بینی گرد و خاک ساخته شده و آن را رسمی: coronavirus تا به حال در آمریکا.

CNBC جو Kernen خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 22 مورد احتمال یک بیماری همه گیر. “نه. نه در همه” رئیس جمهور پاسخ داد. “و ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.” آن خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری از اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی دیگر از مقامات منتخب که ثابت پر از شکوفه.

تبلیغات

حتی این ویروس مراقب مسلح با تخصص خود را شگفت زده در ویروس’ بی پروا در حال پیشرفت است. “من هنوز خودم را پیدا مات و مبهوت این اتفاق می افتد” Branswell گفت: هفته بعد. “ما تمام شده است از طریق یک نسبتا اخیر همه گیر H1N1 آنفلوآنزای مرغی از سال 2009. این بسیار خفیف. … من فکر می کردم این امر می تواند مدت زمان طولانی تا یک بعدی. و من قطعا امید نیست که تا به حال تجربه یکی به عنوان ویرانگر به عنوان این یکی است و خواهد بود.”

la-me-map4-coronavirus-invasion-tick-tock

تا اواسط ژانویه اکثر کارشناسان بهداشت عمومی در آمریکا بدست پیام از جوانه شکارچیان در هیچ شرایط نامشخص.

خروجی در اتوبان به همه گیر بود whizzed توسط: virus سرعت صرفنظر از حیوان به انسان به انسان-به-انسان انتقال آن را همگانی روندی در خارج از چین و آن را به سرعت در سراسر قاره ها در لباس مبدل به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از آن حامل ظاهرا سالم حتی به عنوان آنها ناخواسته در معرض دوستان و خانواده خود را به یک پاتوژن با هیچ درمان شناخته شده است.

“این یکی از باهوش ترین ویروس ها ما را در سراسر اجرا” پولاک گفت. “این موذی. آن را می شود در خارج وجود دارد به سرعت و بی سر و صدا.”

Margorie Pollack

Marjorie Pollack, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی است که معاون سردبیر ProMED یک سرویس ایمیل با بیش از 80 ، 000 مشترکین در سراسر جهان است.

(تیموتی Fadek / Oliver Wyman فروم)

در سطح کمی از حذف جوانه شکارچیان بودند که بهداشت عمومی دانشگاهیان که تا به حال به تصمیم می گیرید چه پیامی برای ارائه به انتخاب رهبران.

“همیشه این تعادل بين مردم نگران بودن که آنها خواهد افتاد و آنها را underreact” گفت: Inglesby از مرکز سلامت و امنیت. “اگر شما بیش از حد رهبران سیاسی می گویند شما آن را منفجر و منحرف منابع است. اگر شما underreact همه خواب باقی می ماند بیش از حد طولانی و آن را خارج از کنترل است.”

آنلاین پچ پچ از Pollacks و Branswells و Daszaks صحبت با یک صدا. “همه این افراد و دیگران بودند بسیار نگران است که مردم به underreact و نه درک آنچه اتفاق می افتد گفت:” Inglesby یک پزشک و عفونی-بیماری های قدرت. “شما فقط می تواند احساس کند می سوزاند.”

در Jan. 23, Inglesby گفت: علم خودی که سازمان بهداشت جهانی نیاز به افزایش آن هشدار سطح بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی به نیاز جهان به یک پاسخ هماهنگ.

تبلیغات

یک روز بعد تهمت مطمئن باشید کشور “آن را کار خوبی است.” آمریکایی ها mused در مورد آینده سوپر باول بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers. دموکرات ها تحت تعقیب خود را در مورد استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. و در یک هوای مه آلود صبح روز یکشنبه اجرایی هلیکوپتر را شخم دامنه کوه در کالاباساس.

ژان. 26 مرگ افسانه بسکتبال Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر تحت سلطه این خبر برای هفته ها. در این هفته که به دنبال سقوط لس آنجلس تایمز منتشر شده 37 داستان که ذکر coronavirus و 101 در برایانت (آرکانزاس) تراژدی است. طرفداران بسکتبال و مفسران توافق کردند: جهان تغییر کرده بود.

اما یک گروه از رهبران را در کره جنوبی با تمرکز بر پیشبرد ویروس. در Jan. 27 آنها کشیده عفونی-بیماری کارشناسان دور از سال جدید قمری جشن به یک جلسه ویژه در سئول ایستگاه قطار همراه با نمایندگانی از 20 شرکت های دارویی برای طراحی یک آزمون برای ویروس, رویترز گزارش داد. کمتر از یک هفته بعد از اولین آزمون تا به حال تایید شده است. تا پایان ماه فوریه کره جنوبی شد تست هزاران نفر از مردم آن روزانه بسیاری در درایو-از طریق مراکز.

ایالات متحده در ضمن شمارش مراکز کنترل بیماری. و آن خبر از کیت های آزمایش با یک “معیوب شیمیایی.” که به معنای آزمایشگاه های محلی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و شهرهای دیگر نمی تواند نظارت تست نیاز به پیگیری کردن بیماران بدون علامت از جمله کسانی که بی توجه به روح که تبدیل به “سوپر پخش” این بیماری است.

“ما نیست که تکنولوژی ما مورد نیاز در مکان های راست. و ما شروع به تست بیش از حد به آرامی” Inglesby گفت. “بنابراین ما نمی باید زمان برای انجام این, اجتماعی, فاصله, ما نیاز به انجام است.”

واگرایی بین کار و نظر کارشناس ادامه داد. در فوریه. 10 تهمت گفت: تجمع در نیوهمپشایر: “به نظر می رسد مانند آوریل, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

یک روز بعد یک عفونی-بیماری متخصص در هنگ کنگ هشدار داد که بدون مهار اقدامات دو سوم از جهان می تواند آلوده.

Italian soldier wearing mask

یک سرباز می پوشد یک ماسک در Duomo مربع در فوریه. 24 در میلان, ایتالیا.

(استفانیا D’alessandro / گتی ایماژ)

امریکا همچنان به دیدن خود را به عنوان یک سری از حوضچه تنها با چند — در سیاتل و Silicon Valley برای شروع آلوده به بیماری. شهردار بیل د Blasio و دیگر نیویورک مقامات خواست مردم برای رفتن در مورد زندگی خود را در اواسط فوریه. New Orleans, جشن rip-خروش مردی Gras — های آغوش و نوشیدن عینک — از طریق تقریبا تا پایان این ماه است.

چند غذای کارشناسان اصرار داشت که ملت های جهان در حال تبدیل شدن به یک اقیانوس از بیماری که در آن جریان ممکن است به تعویق افتاد اما در نهایت رسیدن به هر ساحل. یک UC San Francisco, دکتر, نوشته شده در کاغذ را در اواسط ماه فوریه هشدار داد که ویروس نیست فقط هوابرد; آن زندگی می کنند ممکن است در برخی از سطوح تا دو روز.

تبلیغات

تور کالیفرنیا به استرس و بحران در میان بی خانمان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نیست برگزاری اولین کنفرانس خبری در coronavirus تا پایان ماه فوریه. او تحت فشار قرار دادند برای تست بیشتر و متعهد است که او را به اعتصاب تعادل بین زیر و زیاده اشاره کرد “این قابل فهم اضطراب بسیاری از مردم است.”

در فوریه 28, اخبار کنفرانس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند” اضافه کردن “آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. این شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. هیچ کس واقعا نمی داند.”

la-me-map5-coronavirus-invasion-tick-tock.png

در هفته بعد رئیس جمهور خواهد tout آمار نشان می دهد که شایع آنفولانزا بیشتر بود کشنده, نقل قول یک بازی دوستانه در کنگره چه کسی پیشنهاد کرد که ساخت و ساز از یک مرز دیوار با مکزیک کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس و حمله به رئیس جمهور اوباما (و معاون رئیس جمهور بایدن را) پاسخ به 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی به عنوان یک “مقیاس کامل فاجعه است.”

پس از آن بود که پاسخ در شهرها و ایالات متحده شروع به نوسان به شدت با کاخ سفید است. در مارس 16, هفت منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها دستور داده بود ساکنان به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom به دنبال سه روز بعد با یک ایالت پناه-در-محل سفارش. در مارس 20, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به دنبال کت و شلوار.

در مارس 24 تاون هال در فاکس نیوز شبکه گفت: او می خواست ملت “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک.” او گفت که او نگاه به جلو به دیدن کلیساها “بسته بندی” در آن روز.

la-me-map6-coronavirus-invasion-tick-tock

کارشناسان بهداشت عمومی cringed. در مارس 27, ایالات متحده پیشی گرفتن چین در تایید coronavirus موارد با بیش از 81,000 بیمار و حدود 1,300 مرده است. (هر چند وجود دارد این است که برخی از سوء ظن در مورد underreporting توسط چینی ها داده های اولیه خود را تلاش برای به حداقل رساندن خطر از این بیماری است.)

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن “عید پاک” اعلام Inglesby تبدیل شده بود احساس خطر بیانیه از رهبران سیاسی در مورد بازگشت آمریکا به محل کار و مدرسه بدون اجتماعی فاصله احتیاطی.

“COVID خواهد گسترش به طور گسترده ای به سرعت در حال وحشتناکی می تواند کشتن بالقوه میلیون ها نفر در [سال] پیش با بزرگ اجتماعی و اقتصادی در سراسر کشور” او توییتی در مارس 23. او التماس کرد در مصاحبه با, بار, برای آمریکایی ها به ادامه خود را قربانی “برای همکار خود آمریکایی ها و برای کارکنان بهداشتی درمانی که در حال به خطر انداختن سلامت و ایمنی خود را به مراقبت برای بقیه از ما.”

تبلیغات

قبل از بی رحمانه مارس آغاز خواهد شد برخی جنون به نظر می رسید به فرود در برخی در آمریکا و سراسر جهان است. وحشی تئوری های توطئه در مورد چین یا امریکا انتشار این ویروس به دست آورد بخار در داخل رسانه های اجتماعی گلخانه. Daszak دیده بود یک آمریکایی همکار — که تا به حال شبیه سازی شده بت ویروس ها به جستجو برای داروهای که ممکن است آنها — حمله به اتهام انتشار SARS-CoV-2 به جهان است. توهین به مقدسات نوتبوک بیش از توییتر.

“برای تحت فشار قرار دادن و تهدید یک مرد که در تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود را؟” Daszak گفت: از همکارش. “خوب است که فقط گنگ به عنوان یک سنگ است.”

New Orleans آهسته به اجتماعی فاصله در حال تبدیل شدن به یک چشمه از این بیماری است. هنوز Daszak دیده بود چگونه در سوئد که در آن برادرش زندگی می کند و آواز می خواند اپرا خواهد صبر کنید تا مارس به حتی شروع به درخواست مردم برای ماندن در خانه. آن را به مبارزه طلبیده همه علم و منطق است. “آن نوع از چیزی که” او آهی کشید: “می تواند به گسترش زندگی از یک بیماری همه گیر.”

این virologist مشاهده کرده بودند راه ویروس ها حرکت در دنیای واقعی است. او در حال تماشا بشر مزاحم همیشه دورتر به مناطق که در آن موجودات عجیب و غریب منتشر شده میکروب است که ما هیچ دفاعی. از این بیماری همه گیر را در اوایل روز Daszak پذیرش یک حقیقت ساده است. “همه ما در حال رفتن به می دانم کسی که می میرند,” او توضیح داد. “ما باید برای به دست آوردن احساسی که آماده.”

آوریل, ایده دیگر نظری. هشتاد ساله Daszak تا به حال شناخته شده برای دهه برگزار شد و عزیز فوت کرده است.

Magnolia Rehabilitation and Nursing Center in Riverside

بیماران در حال نقل مکان از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در کنار رودخانه پس از کارکنان موفق به نشان می دهد تا در 7 آوریل.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

در این دانشمند را در خانه اونیون سیتی, N. Y کرکسهای ادامه داد: برای قرار گرفتن در پشت بام برآمده از یک “کابوس چشم انداز” است که در آن پرندگان را به او مانند یک حمله خفاش ها. “آن را مانند [آنها] پرواز تمام راه را از چین است. آنها در حال حاضر در محله شما و آنها در سراسر جهان است.

la-me-map7-coronavirus-invasion-tick-tock.png

“این فقط Grim Reaper, شما می دانید. این است آنچه در حال حاضر” او گفت:. “شما در حال گرفتن یک شیر آب بر روی شانه با COVID و شما نمی دانید که اگر شما در حال رفتن به آن را به طرف دیگر.”

در تمام احتمال, اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها را برای زنده ماندن به عنوان Daszak و همسرش. آنها باید مجهز به یک “اتاق امن” در طبقه بالای خانواده خانه رعیتی مناسب به جای هر دو زن و شوهر و یا دختران خود یکی از دبیرستان های دیگر از کالج.

تبلیغات

دانشمند و همکار خود را ویروس شکارچیان می دانید بزرگ coronavirus همه گیر است که به سختی به بیش از. اما آنها در حال حاضر نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد زمان بعدی.

“ما بسیاری از ویروس ها در خارج وجود دارد ما می دانیم که در حال حاضر قادر به حمله به انسان” Daszak گفت. “و آنها هنوز هم وجود دارد. مردم هنوز هم در معرض آنها. بنابراین یک بعدی خواهد آمد. مگر ما تغییر استراتژی ما و توجه است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im