مهاجر طرفداران سو به آسیب پذیر زندانیان آزاد شده از یخ در میان بازداشت coronavirus

برای هفته ها به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش خوزه هرناندز Velasquez نگران خطرات ناشی از بازداشت در داخل آدلانتو یخ مرکز پردازش 80 مایلی شرق لس آنجلس.

19 ساله گواتمالا مهاجرت گوش uneasily به عنوان مردان دیگر خود را به نام خانواده و التماس آنها را به انجام همه چیز ممکن است به آنها منتشر شد به طوری که به کاهش شانس خود را از ابتلا به این بیماری مرگبار.

پنجشنبه گذشته در گیر یک قاضی فدرال دستور مقامات اداره مهاجرت به انتشار هرناندز یک پناهجو با فشار خون بالا است که تا به حال نزدیک به دو و نیم سال در این مرکز در صحرا بالا. هنگامی که یک نگهبان آمد و به او بگویید, اخبار هرناندز لال بود. دیگر بازداشت شدگان در این نزدیکی هست پشت سر هم به کف زدن.

“من واقعا نگران او گفت:” در یک تماس تلفنی بعد از آزادی. “این بسیار دشوار است به توان داخل است.”

تبلیغات

به عنوان افزایش تعداد مهاجرت و گمرک بازداشت شدگان در سراسر کشور تست مثبت برای COVID-19 کالیفرنیا وکیل مشغول به کار هستند به عنوان بسیاری از مشتریان به عنوان آنها می توانند با استناد به حقوق اساسی و استدلال در زمینه های بشردوستانه است. در هفته گذشته آمریکا در منطقه قاضی تری کلاهدوز جونیور دستور داد حداقل 10 نفر منتشر شده از آدلانتو یکی از بزرگترین کشور بازداشت مراکز برگزاری نزدیک به 2000 نفر است.

507016_la-me_ice-cbp-ridealong_1_ALS.jpg

ایالات متحده مهاجرت و گمرک و افسران قبل از سحر مطبوعاتی قبل از دغدغه های ساخته شده در بل گادرنز.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازداشت شدگان آزاد شده اند در سراسر کشور با توجه به coronavirus نگرانی. یک قاضی فدرال در ایالت پنسیلوانیا این هفته دستور داد محلی بازداشتگاه به آزادی 11 تن از بازداشت شدگان در حالی که یک قاضی در نیویورک دستور آزادی 10 نفر دیگر.

مثل هرناندز اکثر بازداشت شدگان آزاد شده اند و پس از وکلا درخواست دادگاه فدرال از طرف آنها. دیگران منتشر شده در اوراق قرضه و یا از طریق بشردوستانه آزادی مشروط است که به صورت رایگان به مردم با یک فوتی و فوری اضطراری است.

تبلیغات

در دادگاه براده یخ گفته است که نگرانی در مورد بازداشت شدگان پیمانکاری COVID-19 است “بر اساس حدس و گمان صرف” و انتشار تعداد زیادی از آنها را می سابقه مجموعه که ادامه خواهد یافت و حتی بعد از ویروس فروکش.

در استدلال برای بازداشت شدگان’ انتشار مهاجر طرفداران حقوق باید اشاره کرد به زندان و زندانها که در حال تلاش برای کاهش تعداد کسانی که در داخل به بنیادی عفونت نرخ. کالیفرنیا در حال حاضر آغاز شده به فرایند از 3500 زندانیان منتشر می شود در اوایل بعد از دو ماه.

تا زمانی که یخ موافقت خود را با آزادی بیشتر زندانیان “شما در حال رفتن به نگه داشتن دیدن دادخواست مانند این” جسیکا گفت: Bansal کارکنان ارشد وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا که کردم هرناندز و پنج نفر دیگر برگزار شد در آدلانتو منتشر شد. “از آنجا که مردم نیاز به خارج.”

آیتالله سیستانی شکایت کرد یخ امکانات در کشورهای مختلف بیش از coronavirus نگرانی. تعدادی از مقامات منتخب از جمله اعضای کنگره اسپانیایی انجمن نامیده اند پا به بالا منتشر شده است.

اواخر ماه گذشته مرکز قانون فقر جنوب و دیگر گروه های ثبت اضطراری درخواست برای آزادی دهها هزار نفر از مردم در یخ حضانت در صورتی که آژانس “نمی تواند و یا نمی خواهد این مراحل را فورا لازم برای اطمینان بالا و ریسک افراد حفاظت از ویروس.”

این دستور مقدماتی ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس به عنوان بخشی از یک موجود کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام Fraihat v. یخ که مدعی است که سهل انگاری در نظارت موجب شده است تا شدید کمبود در پزشکی و روان بهداشت و درمان در یخ امکانات و همچنین تبعیض علیه زندانیان معلول است.

507016_la-me_ice-cbp-ridealong_34_ALS.jpg

مارکوس کوریا, مرکز, همراهی با ماموران در اجرای قانون و حذف عملیات مرکز پردازش در مرکز شهر لس آنجلس پس از توقیف توسط یخ عوامل است.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا تاپ 16,000 مهاجر طرفداران حقوق در اینجا باید نام بر روی یخ برای آزادی بازداشت شدگان با زمینه ای شرایط پزشکی که بیشتر در معرض خطر است. در سراسر کشور, یخ, کرد 13 نفر از COVID-19 در میان بازداشت شدگان از جمله یکی در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو و همچنین هفت مورد در میان تسهیلات کارکنان.

تبلیغات

در مارس 27, کلاهدوز دستور آزادی Pedro Bravo کستیللو و لوئیس Vasquez Rueda که دستگیر شده بودند توسط یخ پس از دولت رفته بود روی زمین افتاده. وکلای آنها بر این باورند که آنها برای اولین بار دو تن از بازداشت شدگان آزاد شده از کالیفرنیا امکانات از طریق دادگاه عمل است.

“این یک زمان بی سابقه در تاریخ ملت ما پر از عدم اطمینان و ترس و اضطراب”کلاهدوز نوشت: در سفارش خود را. “اما در زمان بحران پاسخ ما به کسانی که در معرض خطر باید با محبت و بی تفاوتی نیست. دولت نمی تواند با عمل سنگدلانه بی توجهی به ایمنی انسان همکار ما.”

کلاهدوز به ذکر است که سفارش اولیه در کشت و دیگران ساخته شده در هفته گذشته از جمله یکی سفارش انتشار یک Thanh Nguyen یک ویتنامی پناهندگان مبتلا به آسم بود که به زندان گرفته شده توسط ICE در طول یک چک در ماه گذشته.

Nguyen منتشر شد از آدلانتو روز جمعه و وکیل او جنی ژائو از آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت-آسیایی قانون حزبی گفت: این سازمان قصد دارد تا فایل بیشتر دادخواست در هفته های آینده.

507016_la-me_ice-cbp-ridealong_28_ALS.jpg

David A., Marin, مدیر اجرای و عملیات حذف با یخ.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

“یخ نیاز به رفتن را از طریق کسانی که در بازداشت و این تصمیمات خود را برای آزادی مردم” ژائو گفت. “وجود دارد به یک مقیاس بزرگتر راه حل از وکلای پرونده یک دسته از فردی دادخواست چرا که نمی شود قادر به مقابله با حوزه مشکل است.”

در پاسخ به کلاهدوز سفارشات برای آزادی براوو و دیگر بازداشت شدگان یخ گفت: دادگاه باید خود را برای “بازگشت فوری به بازداشت هنگامی که خطر ابتلا به کروناویروس و در نتیجه خطر شناسایی” فروکش.

در تصمیمات خود کلاهدوز به اشاره یک 2018 گزارش در آدلانتو از وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل است که “مهم و مختلف سلامتی و ایمنی خطرات.”

تبلیغات

در آدلانتو یک برگزاری منطقه می تواند شامل 60 تا 70 تن از بازداشت شدگان را با فضای مشترک و خوابگاه به سبک اتاق خواب آن خانه چهار یا شش تن از بازداشت شدگان با مشترک غرق توالت و دوش. پرونده های حقوقی باید اشاره کرد که سپاه پاسداران بازداشت شدگان و کافه تریا کارگران به طور منظم انجام نمی پوشیدن دستکش یا ماسک و بازداشت شدگان لازم نیست که دسترسی به ماسک و به ندرت دسترسی به ضد عفونی کننده دست.

“عمومی یک انتقادی بهره در جلوگیری از گسترش بیشتر این coronavirus” کلاهدوز نوشت. “شیوع در آدلانتو را بیشتر به مخاطره می اندازد همه ما — آدلانتو بازداشت شدگان آدلانتو کارکنان ساکنان San Bernardino County, ساکنان ایالت کالیفرنیا و ملت ما به عنوان یک کل است.”

یخ می گوید این اقدامات برای محافظت از بازداشت شدگان از coronavirus عفونت از جمله پزشکی غربالگری به تازگی بازداشت مهاجران, نظارت بر کارکنان, پایان, اجتماعی, ملاقات, افزایش بهداشت از زمینه های مشترک و ارائه زندانیان دسترسی بیشتر به محصولات بهداشت شخصی.

در دادگاه براده وکلای یخ استدلال کرد که شرایط مانند کسانی که از براوو یک زن 58 ساله با سنگ کلیه و آرتروز و فتق نیست افزایش به سطح آسیب پذیری نیاز به آزادی.

“بسیاری از بازداشت شدگان مهاجرت به اشتراک گذاری این ویژگی های عمومی و نه فقط در حال حاضر اما به عنوان قابل اجرا به بهداشت و سلامت دیگر بحران” یخ وکلا نوشت. “این اثر تخريبي سفارش دادخواهان منتشر شده این باریک فرضی اساس را طولانی زنده ماندن COVID-19 همه گیر و سابقه خدمت برای انتشار بسیاری از بیگانگان واجد شرایط برای حذف دوباره به عموم مردم است.”

مهاجران بازداشت داخلی مهاجرت جرم نیست, تنها آنهایی که در مورد این بیماری همه گیر. کسانی که به اتهام مهاجرت جنایی جرائم مانند ورود به کشور به طور غیر قانونی و یا reentering پس از تبعید برگزار می شود ایالات متحده خدمات مارشال.

وکلا با فدرال مدافعان سن دیگو گفت: دادستان فدرال همواره رد درخواست برای اوراق قرضه بر اساس COVID-19 خطرات برای مشتریانی که در انتظار محاکمه به صورت غیر خشونت آمیز جرائم خواستار نگرانی های خود را “بی اساس و بی جا” در دادگاه براده.

“هر کس می خواهد برای شستن دست های خود را از مسئولیت” گفت: دادستان دادگاه مارکوس Bourassa. “ما فقط باید بسیاری از ابزار در ما ابزار قفسه سینه. دادستان نگه داشتن قدرت در بسیاری از راه.”

US-CALIFORNIA-CANNABIS-LEGISLATION

بالا کویر بازداشتگاه در آدلانتو.

(دیوید McNew / خبرگزاری گتی ایماژ)

برای زنان با مسائل مربوط به سلامت باقی مانده در بازداشت است به خصوص در مورد. Agustina Pineda Ortuno 56 ساله از مکزیک با آسم و فشار خون بالا و آسیب دیده کبد در میان دیگر شرایط گفت که او قادر نبوده است به خواب پس از همه گیر آغاز شد.

پیندا و سه نفر دیگر از زنان بازداشت شده در آدلانتو نام در یک دادخواست ظ روز شنبه با حقوق بشر و قانون شرکت مورگان Lewis. در یک دادگاه فدرال اعلام Pineda گفته اغلب از نظر جنسی و جسمی مورد آزار قرار گرفته. او کمک کرد تا پلیس او را تبعید کردند او پس از تجاوز او را به شدت در سال 2005 که او متحمل آسیب های مغزی و مجبور شد به سه عمل جراحی.

با هشت فرزند برای مراقبت از Pineda گفت: او دستگیر شد و پس از کار کردن با اعضای خانواده به فروش مواد مخدر در خارج از خانه. او خدمت کرده از یک سال و در یک فدرال موسسه تادیبی و منتقل شد به یخ بازداشت, که در آن او شده است به مدت هشت ماه.

پیندا گفت که او می خوابد در یک خوابگاه با بیش از 20 زنان برخی از آنها نشان داده اند که علائم کروناویروس. او خودش است و سرفه و زمانی که خوابگاه حمام فرار از کاغذ توالت در هفته گذشته یک نگهبان گفت: او را به سرفه به یک پد بهداشتی, او گفت:.

“این غیر ممکن است برای من به عمل اجتماعی فاصله جایی که من هستم,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا و من می ترسم که من به این ویروس هستند.”

Pineda وکیل کاترینا Bleckley ارسال درخواست برای یک باند جدید, شنیدن و برای بشردوستانه آزادی مشروط در نور گیر برنامه های کاربردی که در حال ثبت به سازمان های مختلف و نیاز به صدها صفحه از اسناد و مدارک. Bleckley گفت: او همان برای او هفت تن دیگر بازداشت مشتریان.

“ما در حال انجام هر چیزی که به ذهن می آید برای کسی,” او گفت:. “من فقط انجام همه آن را. چرا که آنها در یک tinderbox — به عنوان به زودی به عنوان یک فرد می شود آن را برای رفتن به گسترش مانند آتش سوزی.”

نگرانی در مورد رمان coronavirus به نظر می رسد موثر بر انتشار گیری حتی برای مهاجران که نمی پزشکی آسیب پذیر است. روز جمعه یک قاضی مهاجرت در آدلانتو اعطا 7500 دلار در اوراق قرضه برای یک کامرونی پناهجو در نور از این بیماری همه گیر. مرد وکیل رابین بارنارد از حقوق بشر گفت: همان قاضی بود او را تکذیب کردند پیوند یک ماه پیش.

بارنارد گفت: مشتری خود را که بازداشت شده است به مدت هفت ماه فرار کامرون پس از حمله در یک ضد همجنس نفرت و جنایت است که منجر به دوست پسر خود را از مرگ و پس از آن پلیس حکم صادر شده برای مشتری خود بازداشت مطابق با این کشور قوانین ضد همجنسگرایی. بارنارد ارائه پشتیبانی های اضافی برای اوراق قرضه خود را در هفته گذشته مربوط به این ویروس از جمله قاضی کلاهدوز مارس 27 تصمیم چینش انتشار براوو.

“با توجه به این دادگاه گفته شده است که شرایط در آدلانتو به طور کلی امن نیست, امیدوارم ما را ببینید برخی از موارد به زودی برای افرادی که لزوما در معرض خطر شرایط پزشکی” او گفت:. “پس هر کسی در این زندان است که واجد شرایط برای انتشار در غیر این صورت واقعا احمق در این نقطه است. یخ باید به انجام همه چیز آنها می توانند به کاهش بار در بیمارستان های ما. سن برناردینو کانتی نیست یک منطقه است که یک تن از تخت ICU.”

در بعد از ظهر جمعه یک پناهجو از ال سالوادور برگزار شد در Otay مسا بازداشتگاه به نام تلفن رایگان, تلفن های اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی آزادی برای مهاجران.

او سرطان دارد, او گفت: سینتیا گلز مدیر تدریس خصوصی در خانه و او و 13 نفر دیگر با مسائل بهداشتی بوده است قرنطینه برای بیش از یک هفته است. مرد می دانست که دو نفر از کارکنان در این مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و گفت که او باور ندارد که مقامات وجود دارد آماده برای شیوع.

“با تمام این وضعیت هر چند من یک مقدار زیادی از ایمان به خدا من هم انسانی” او گفت:.

بعد گواتمالا مرد مبتلا به پنومونی به نام از Otay مسا. او شکایت کرده است که تهویه مطبوع انفجار از طریق تسهیلات به حال بدتر سرفه.

“من می ترسم برای زندگی من,” او گفت:. “این وحشتناک خواهد بود اگر ما درگذشت داخل اینجا بدون دیدن خانواده های ما.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im