بزرگنمایی این تصویر

یک تصویر ماهواره ای گرفته شده در روز شنبه نشان می دهد وسایل نقلیه در دایره سکوی پرتاب در امام خمینی مرکز فضایی در شمال ایران است. سیاره/MIIS پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیاره/MIIS

تصاویر جدید از تجاری ماهواره های که به اشتراک گذاشته شده با NPR نشان می دهد ایران در حال ساخت تعمیرات و آماده سازی فضا راه اندازی, زیر رشته های اخیر تلاش شکست خورده است.

تصاویر گرفته شده در یکشنبه توسط شرکت تجاری سیاره و به اشتراک گذاشته شده از طریق Middlebury موسسه مطالعات بین المللی در مونتری نشان می دهد وسایل نقلیه پارک شده در یک ساختمان استفاده می شود به جمع آوری ایران راکت های فضایی در امام خمینی مرکز فضایی در شمال ایران است. گروه دوم از وسایل نقلیه قابل مشاهده است در یک دایره سکوی پرتاب بود که به شدت آسیب دیده و شکست خورده در طول راه اندازی فرآورده های سال گذشته است.

“به نظر می رسد بسیار به وضوح به ما مانند ایران در حال رفتن به سعی کنید و قرار دادن یک ماهواره به فضا می گوید:” جفری لوئیس استاد در Middlebury Institute که آهنگ ایران برنامه فضایی.

ایران راه اندازی کرده است ماهواره ها در گذشته, اما آن برنامه شده است کمتر از موفق در سال گذشته است. راه اندازی تلاش در ژانویه و فوریه 2019 هر دو در شکست به پایان رسید. و در طول آماده سازی برای یک تلاش سوم در ماه اوت یک موشک ظاهرا انفجار در سکوی پرتاب.

بزرگنمایی این تصویر

اتومبیل های پارک شده قابل مشاهده هستند در نزدیکی خودرو مونتاژ ساختمان که در آن ایران راکت های فضایی در کنار هم قرار دارند. سیاره/MIIS پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیاره/MIIS

رئیس جمهور تهمت بعد توییتی یک تصویر با رزولوشن بالا از خرابه بود که گرفته شده توسط ماهواره های جاسوسی و اضافه کرد: “ایالات متحده امریکا بود و نه درگیر در حادثه فاجعه بار در طول نهایی راه اندازی و آماده سازی برای سفیر SLV راه اندازی در سمنان راه اندازی سایت در ایران. من آرزو می کنم ایران بهترین آرزوها و آرزوی موفقیت در تعیین آنچه اتفاق افتاده در سایت یک.”

مدارک و شواهد از آخرین راه اندازی آماده سازی نمی کند, شوک کسانی که به تماشای ایران برنامه فضایی نزدیک است. در واقع این کشور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد جواد آذری جهرمی توییتی در Jan. 18 که این کشور به زودی برنامه ای برای قرار دادن دو ارتباطات ماهواره, شناخته شده به عنوان ظفر 1 و 2 به مدار.

لوئیس می گوید او فکر نمی کند که ایران لزوما با استفاده از راه اندازی برای ارسال یک پیام سیاسی است. “این در مورد ایران و یا کشته شدن قاسم سلیمانی,” او می گوید: با اشاره به حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ژانویه. 3 که به کشته شدن ایران فرمانده نظامی است. “این برنامه ها وجود داشته است برای یک مدت زمان طولانی و ما را دیده اند که تعدادی از راه اندازی در گذشته است.”

ایران می گوید برنامه فضایی صلح آمیز است. اما برگ برنده دولت اصرار دارد که برنامه یک پوشش برای در حال توسعه موشک بالستیک بین قاره ای از فن آوری های.

“وسایل نقلیه مانند ترکیب فن آوری است که تقریبا یکسان و قابل تعویض با کسانی که مورد استفاده در موشک های بالستیک از جمله موشک بالستیک قاره پیما,” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت: پس ژانویه گذشته شکست خورده راه اندازی تلاش.

اما دیگر کارشناسان می گویند ایران راکت های فضایی را ضعیف موشک. “این است و نه قابل دوام پلت فرم به استفاده از یک موشک بالستیک می گوید:” مایکل Elleman که هدایت منع گسترش و سیاست هسته ای در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک. “آن را بزرگ و آن را سنگین و آن را نمی اضافه کردن هرگونه قابلیت به آنچه که آنها در حال حاضر است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyhec.sutny.im