“من یکی از شما: سیاه و آتش می گوید او برفلد

پراویدنس, R. I. – مقامات عذرخواهی به سیاه و سفید رود آیلند آتش نشان است که می گوید او با نژاد برفلد توسط یک جفت از افسران پلیس که با نزدیک شدن به او را با اسلحه کشیده شده به عنوان او در یک خودرو در خارج خود را در ایستگاه های آتش نشانی.

در یک عاطفی مصاحبه با WPRI-TV, ترل Paci گفت که او در وظیفه و چت سهشنبه شب با یکی از دوستان که حذف شد مواد غذایی که ناشناس افسران نزدیک و خواستار به می دانم که اگر او مسلح بود.

“من در لباس پوشیدن در لباس کامل بود و من رادیو در دست” Paci, 23 گفت: در این مصاحبه که پخش شد شب جمعه از مشیت تظاهرات به خود جلب کرد که بیش از 10 ، 000 مردم است.

“گفتم من آتش نشان هستم PFD من یکی از شما — نمی شلیک کنید و آنها هنوز هم نگه داشته و با نزدیک شدن به خودرو با اسلحه کشیده” Paci گفت: مبارزه با اشک.

Paci گفت: یکی از افسران خود را جستجو ماشین دوست قبل از رانندگی. ساعت بعد او گفت: یک مشیت پلیس گروهبان در بازدید از ایستگاه آتش نشانی و عذرخواهی کرد پس از مشاهده بدن دوربین فیلم.

شهردار Jorge الرزا به نام Paci حساب “عمیقا نگران کننده” و گفت: این شهرستان راه اندازی کرده است یک بررسی. ارز رخ داده است پس از 9 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که به تصویب رسید پس از درگیری های خشونت آمیز بین پلیس و خرابکاری که هدفمند مرکز شهر بازار شب قبل.

“هیچ کس نباید به تجربه چیزی شبیه به این و عذرخواهی ما را به نمایندگی از شهرستان ما برای تروما ناشی از آن است,” دموکراتیک شهردار در بیانیه ای گفت. “ما ایستاده با آتش Paci و با تشکر از او را برای خود تعهد تزلزل ناپذیر به شهر که او محافظت روزمره از طریق خدمات خود را.”

سخنگوی پلیس لیندسی Lague گفت که این گروه را بررسی و تصویری از ارز خواهد منتشر نمی شود تا زمانی که تحقیقات به پایان رسید.

درک سیلوا رئیس جمهور از مشیت اتحادیه آتش نشانان گفت: در توییتر که “این وضعیت روشن می سازد که حتی در لباس یک جوان سیاه نیست ایمنی بدن, فرم, تاثیر, سیستمیک, نژادپرستی نهادی.”

“تمام آن طول می کشد برای شر به پیروزی است برای مردم خوب به انجام هیچ چیز نیست. و ما نمی توانیم هیچ چیز” Paci گفت WPRI.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>