‘من می ترسم که’: مردم گله به سواحل دوباره آوردن ضد عفونی کننده دست و امیدوارم که

یک نسیم سرد و آسمان ابری جلوگیری نمی کند صدها نفر از خانواده ها و دوستان و زوج از نزولی در هانتینگتون بیچ اوایل یکشنبه.

زوج های دراز در ساحل, حوله تماشای ده ها تن از خوانندگان سوار امواج به دیگران در ساحل. یک مادر نگهداری تماشای بیش از پسران جوان حفر سوراخ با یک بیل در نزدیکی ساحل در حالی که چندین نوجوانان در شکست مواجه بوگی تخته.

اکثر مردم نگه داشته و فاصله ایمن بین هر یک از دیگر. بسیاری از ملبس به کلاه و عینک آفتابی و چتر اما تعداد کمی از عینک محافظ و ماسک صورت.

اوا سانچز لباس پوشیدن و در یک نقطه رقص لهستانی پولکا قرمز لباس شنا, نشسته بر روی یک حوله ساحل به دنبال کردن در اقیانوس است.

تبلیغات

با شوهرش Jorge, 21 و 7 ماه کودک متئو آنها را در خود حفظ فاصله از ساحل را برانگیخت.

“من می خواستم به خارج شدن از خانه برای کمی را [متئو] به ساحل چون من خریداری او لباس خود گفت:” سانچز, 20, خنده.

این Azusa ساکن نیست بیش از حد نگران گسترش ویروس. او و خانواده اش به خوبی مواجه نگردند با ضد عفونی کننده دست و اجتناب از دست زدن به چیزهای بی ارزش.

“من باور دارم من من احتیاطی تمرین های اجتماعی فاصله به طور مداوم شستن دست ما,” او گفت:. “پس من که می ترسم.”

تبلیغات

پرسید که آیا او نگران بود در مورد دیگران نه مطیع اجتماعی فاصله سفارشات او گفت: “تا زمانی که آن را دخالت نمی کنیم, با من احساس می کنم که کاملا به آنها و چگونه آنها را مشاهده COVID-19.”

اورنج کانتی سواحل جلب جمعیت دوباره یکشنبه در میان آب و هوای گرم و مقید کردن انرژی از اقامت در خانه سفارشات. لس آنجلس نگهداری می شود سواحل آن بسته شده اما آنها باز در پرتقال و ونتورا شهرستان. مقامات بسته پارکینگ به امید نگه داشتن مردم از رانندگی در. اما مانند بسیاری از سانچز ساخته شده این سفر است.

برخی ابراز نگرانی در مورد جمعیت, نگران آن ممکن است باعث coronavirus به گسترش است. اما مقامات گفت: همه چیز به نظر می رسید قابل کنترل است و بسیاری از مردم سعی به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا از یکدیگر است.

هدر Rangel مطبوعات افسر اطلاعات برای نیوپورت بیچ اداره پلیس گفت: روز شنبه وجود داشته است هیچ دستگیری و یا ارجاعات مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات. انجی بنت سخنگوی هانتینگتون بیچ اداره پلیس گفت: هیچ کس ذکر شده برای نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

تبلیغات

اشلی, باتیستا, اطلاعات عمومی افسر ونتورا شهرستان وجود دارد گفت: اجرای قانون حضور در همه شهرستان سواحل و افسران اطلاع رسانی به بازدید کنندگان است که آنها قرار بود به تنها راه رفتن, دویدن, شنا کردن و یا گشت و گذار. ساحل را برانگیخت شد, مطابق, او گفت:.

“ما درک که اعضای جامعه ما در حال ساخت این فداکاری” او گفت:, “و این که اجرای قانون محلی متمرکز در آموزش و پرورش برای انطباق است.”

کریستوفر Sumners, 31, سوار از تاج به هانتینگتون بیچ در صبح روز یکشنبه با چند تن از دوستان برای استراحت و لذت بردن از یک روز در آفتاب گفت: به دنبال در آسمان ابری.

“و آزادی نیز گفت:” خنده و انعکاس یکی از دوستان گفتن.

تبلیغات

او و پنج تن از دوستان غیر روحانی کردن بر چندین حوله ساحل چت, جونگ با تهدید از coronavirus. “من فکر می کنم شما شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی و یا گرفتن ضربه توسط یک ماشین از گرفتن coronavirus” گفت: Sumners.

“دستهای خود را مانند شما آموزش داده شد هنگامی که شما یک کودک بود و من فکر می کنم شما خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که تا زمانی که مردم نه در محصور شلوغ فضاهای شانس ابتلا به ویروس باریک هستند.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>