یخ توقف بیشترین دستگیری ها در میان Coronavirus بحران

بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده مهاجرت و گمرک عوامل تحت انتقاد برای ادامه اجرای عملیات با وجود گسترده سفارشات توسط دولت و رهبران محلی برای آغاز ramping تا اجتماعی فاصله تلاش. استیو Helber/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استیو Helber/AP

ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات اعلام کرد عوامل را به طور موقت به تعویق انداختن بسیاری دستگیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به جای این سازمان را به تمرکز بر روی تنها به دنبال افرادی که مطرح ایمنی عمومی خطرات و افراد منوط به اجباری بازداشت جنایی زمینه.

معلوم نیست چه مدت این استراتژی جدید را در جای خود باشد اما مقامات توضیح داد در بیانیه ای حرکت طراحی شده است به “اطمینان از رفاه و امنیت عمومی و همچنین افسران و عوامل است.”

“برای آن دسته از افرادی که نمی افتد را به آن دسته [یخ و اجرای عملیات حذف] را ورزش اختیار به تاخیر در اجرای اقدامات تا پس از بحران و یا استفاده از جایگزین برای بازداشت, به عنوان مناسب,” یخ گفت.

این تغییر پس از مهاجرت طرفداران راه اندازی یک کمپین انتقاد از یخ برای ادامه اجرای عملیات با وجود گسترده سفارشات توسط مقامات دولتی برای شروع ramping تا اجتماعی فاصله تلاش.

“بیش از 45 سازمان با امضای یک نامه در این هفته با دعوت از وزارت امنیت داخلی را به حالت تعلیق چنین اقداماتی” لس آنجلس تایمز گزارش داد.

عوامل نیز توقف عملیات در نزدیکی یا امکانات درمانی از جمله بیمارستان و مطب و مراقبت فوری امکانات “جز فوق العاده ترین شرایط.”

مقامات دستور افراد برای جلوگیری از به دنبال مراقبت های پزشکی به دلیل ترس آنها داخلی اجرای مهاجرت.

تحقیقات امنیت داخلی ادامه خواهد داد و کار خود را با دادستان از وزارت دادگستری در انجام تحقیقات به استثمار کودکان, قاچاق انسان, قاچاق انسان و باندهای قاچاق مواد مخدر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر