من با استفاده از محرک چک به پرداخت سر رسیده وام مسکن

بزرگنمایی این تصویر

Rocio Tirado که با این نسخهها کار برای یک منطقه نیواورلئان روزنامه دیده است او پرداخت قطره در طول بیماری همه گیر. او پرسید: پسر نیکلاس (سمت چپ) و امیلیو به کمتر بی فایده. حسن نیت ارائه میدهد از Rocio Tirado پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از Rocio Tirado

این سختی بوده است در ماه برای Rocio Tirado.

Tirado با این نسخهها کار به عنوان رئیس عملیات افسر در زبان اسپانیایی روزنامه در خدمت منطقه نیواورلئان و او متکی کمیسیون فروش برای بخش بزرگی از درآمد خود را. اما تبلیغات در کاغذ دارای حفره حفره صدمه زدن به او را به خانه پرداخت.

این آسان نیست با دو پسران نوجوان — 15 و 17 — در خانه در تمام طول روز. بنابراین او اعمال می شود برای مواد غذایی تمبر و از او خواست بچه ها به کمتر بی فایده.

“من صحبت کرد به پسر و گفت: نگاه این است که تعطیلات. شما می توانید فقط رفتن و غذا خوردن. شما باید بسیار مراقب باشید,’, ” او گفت:.

مشاغل از دست داد. کسب و کار در خطر است. جلسات رفته مجازی. چهره Coronavirus رکود اقتصادی ارائه می دهد عکس از کار آمریکایی که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

Tirado دریافت در مجموع $2,200 به عنوان بخشی از coronavirus کمک از دولت ایالات متحده در آوریل 15. او با استفاده از این پول برای پرداخت کردن او رسیده مارس پرداخت وام مسکن و استخدام تعمیرکار به رفع دفع زباله است.

“اجاره خود را پرداخت, خود را آب قبض برق خود را پرداخت چرا که این شرکت ها نیاز به نگه داشتن پرداخت کارکنان خود را به عنوان خوب,” او می گوید.

Tirado گفت: وضعیت او به یاد او زندگی را از طریق طوفان کاترینا. در آن زمان او پسر بودند و فقط کودکان نو پا, و آنها در حال حرکت از هتل به هتل هر چند شب. در حال حاضر او را سپاسگزار او می تواند به طبخ در خانه.

“این بسیار سخت است برای شکایت به دلیل این چیزی است که هیچ کس آماده برای,” او می گوید. “ما باید کمی سپاسگزار برای آنچه ما دریافت کنید.”

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>