“من نمی توانم نفس بکشم’: چهار مینیاپولیس افسران اخراج پس از سیاه و سفید مرد می میرد در بازداشت

اف بی آی و مینه سوتا اجرای قانون مقامات در حال تحقیق از دستگیری مردی که پس از کشته شدن دستبند و دوخته شده به زمین توسط یک افسر را به زانو در یک قسمت بود که در فیلم ضبط شده توسط اطرافیان و موجب تظاهرات بزرگ در مینیاپولیس در روز سه شنبه.

پس از گرافیک تصویری منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی شهردار محکوم کرد و این اقدامات از چهار افسران بودند که درگیر و گفت: بعد از ظهر سه شنبه که آنها تا به حال از کار اخراج شده است. او شناسایی قربانی به عنوان جورج فلوید.

فلوید, 46 یکی از سنت لوئیس پارک مینه سوتا مینیاپولیس حومه شهر بود مرده در 9:25 بعد از ظهر دوشنبه در Hennepin County, مرکز پزشکی, با توجه به معاینات پزشکی.

فلوید اعضای خانواده با سی ان ان گفت در سه شنبه شب که افسران باید به اتهام قتل.

“آنها او را تحت درمان بدتر از آنها درمان حیوانات” گفت: Philonise فلوید Floyd برادر. “آنها در زمان زندگی آنها شایسته زندگی است.”

دستگیری صورت گرفت دوشنبه شب مینیاپولیس اداره پلیس در بیانیه ای گفت: پس از افسران در پاسخ به یک تماس در مورد یک مرد مظنون به جعل. پلیس گفت: این مرد پیدا شد نشسته در بالای یک ماشین آبی و “به نظر می رسد تحت تاثیر.”

“او دستور داد به گام از اتومبیل خود را” بخش بیانیه ای گفت:. “پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران. افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی.”

این بیانیه گفت که افسران به نام به حال برای یک آمبولانس.

صبح روز سه شنبه بدون اشاره به فیلم ضبط شده توسط bystander پلیس به روز شده یک بیانیه با عنوان “مرد می میرد پزشکی پس از حادثه در طول پلیس تعامل” که گفت که اطلاعات اضافی کرده بود “در دسترس ساخته شده است” و این که اف بی آی بود و پیوستن به بررسی است.

روز سه شنبه بعد از ظهر شهردار یعقوب فری مینیاپولیس توییتی که چهار افسران درگیر در این مورد شده است خاتمه یافته است. “این درست است تماس,” او گفت:.

اداره پلیس بیانیه گفت که هیچ سلاح استفاده شده بود و افسران بدن دوربین ضبط شد. فری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او تا به حال دیده می شود تصویری “گرفته شده و ارسال شده توسط یک غیر نظامی” اما نه بدن دوربین فیلم.

اطرافیان ویدیو نشان می دهد یک مینیاپولیس افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به یک مرد سیاه و سفید گردن در طول بازداشت به عنوان مرد بارها و بارها می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” و “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.”

به عنوان تصویری در گسترش رسانه های اجتماعی در شب دوشنبه از دستگیری به سرعت به خود جلب کرد مقایسه به صورت Eric Garner, گزارشی مردی که در نیویورک بازداشت پلیس در سال 2014 پس از یک افسر او را در یک سبد. گارنر را تکرار درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم” — نیز ثبت شده توسط تلفن همراه — تبدیل به یک پاره در تظاهرات علیه سوء رفتار پلیس در سراسر کشور است.

“سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” فری گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “برای پنج دقیقه ما را به تماشای یک افسر مطبوعات زانو خود را به یک مرد سیاه پوست گردن. پنج دقیقه.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد محکوم نیروی مورد استفاده توسط افسران.

“جورج فلوید سزاوار بهتر و خانواده اش سزاوار عدالت” بایدن در توییتر نوشت در روز سه شنبه شب. “زندگی او اهمیت ندارد.”

صدها نفر از مردم جمع شده بودند روز سه شنبه در تقاطع که در آن فلوید شده بود رام اعتراض به رفتار ماموران.

رسانه های محلی گزارش دادند که دو نفر به ضرب گلوله کشته شده بود در نزدیکی اعتراض اما یک سخنگوی اداره پلیس جان سالمند گفت: یک نفر به ضرب گلوله کشته شده بود “دور” از اعتراض و توصیف فرد آسیب به عنوان تهدید کننده زندگی. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این تیراندازی, او گفت:.

برخی از معترضان تخریب خودروهای پلیس با نقاشی های دیواری و هدفمند حوزه خانه که در آن چهار افسر اختصاص داده شده بود سالمند گفت.

پلیس اخراج فوم پرتابه شناخته شده به عنوان مارک دور و با استفاده از گاز اشک آور سعی کنید به دفع برخی از معترضان گفت. اداره پلیس هم بلافاصله می گویند اگر شده است هر گونه بازداشت.

ویدیو های ثبت شده در مینیاپولیس نشان می دهد که پس از چند دقیقه مرد دروغ چهره را در خیابان با دست خود دستبند از پشت او می شود خاموش و بیحرکت; افسر همچنان به پین به پیاده رو با زانو خود را.

تماشاگران خواهش و نفرین التماس افسر برای متوقف کردن و گفتن او را بینی خونریزی. یک افسر دیگر چهره مردم جمع شده در پیاده رو. آمبولانس طبیب می رسد و به افسر زانو احساس نبض در گردن.

طبیب و یک برانکارد چرخ بیش از. بازداشت شده است و سپس نورد بر روی برانکارد لود شده به یک آمبولانس و بردند.

Jovanni Thunstrom که شاغل فلوید به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش در رستوران, Conga, لاتینا اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مصاحبه ای گفت: روز شنبه بود که او در ناباوری هنگامی که او را دیدم ،

“این سخت است به این باور یک افسر پلیس را که گفت:” Thunstrom که او نیز فلوید را صاحبخانه. “او یک تهدید برای توجیه نیروی بیش از حد استفاده می شود بر او.”

Thunstrom گفت که فلوید حال تبدیل شدن به یک دوست در طول پنج سال که او کار می کرد برای او و چهار سال است که او اجاره یک واحد دوبلکس از او در سنت لوئیس پارک.

“هیچ کس تا به حال هیچ چیز بد در مورد او می گویند,” او گفت:. “آنها همه را شوکه کرد, او مرده است. او هرگز باعث مبارزه و یا بی ادب بود به مردم است.”

افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه, اما رئیس این اتحادیه در بیانیه ای گفت به محلی اخبار رسانه ها است که مردم نباید عجله برای قضاوت در حالی که تحقیقات ادامه دارد.

“افسران ما به طور کامل شرکت عامل” اتحادیه سر ستوان باب کرول گفت. “ما باید نقد و بررسی همه فیلم. ما باید منتظر معاینات پزشکی گزارش.”

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

آن را می تواند حداقل سه هفته برای تعیین علت و نحوه فلوید مرگ Hennepin County, مقامات گفت.

فری سه شنبه گفت که او نمی دانست چگونه اولیه پلیس بیانیه توصیف پزشکی “حادثه” آمده بود نوشته شود اما او گفت که او می خواست می شود “کاملا به عنوان شفاف که ممکن است.”

“این نوع از چیزی که در آن شما پنهان نیست از حقیقت شما را لاغر به این دلیل که شهر ما در حال رفتن به می شود بهتر است برای آن مهم نیست که چقدر زشت و افتضاح است,” او گفت:. “اگر آن اشاره نژادپرستی نهادی که ما هنوز کار را از طریق در حال حاضر, خوب, خوب به این معنی است که ما باید مقدار زیادی از کار برای رفتن.”

این ویدئو نشان نمی دهد چه اتفاقی افتاده است قبل از افسر دوخته به زمین توسط گردن خود را. رئیس Medaria Arradondo از مینیاپولیس اداره پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او تا به حال دریافت اطلاعات از شب قبل که به رهبری او را به خیال آن “لازم برای تماس با نماینده ویژه مسئول مینیاپولیس اداره اف بی آی است.”

او گفت که او تا به حال خواسته آژانس برای بررسی و کاهش یافته است به نظر چه اطلاعاتی را دریافت کرده بود.

اف بی آی در حال انجام فدرال حقوق مدنی بررسی مینه سوتا اداره جنایی دلهره در بیانیه ای گفت. اداره کشور همچنین گفته است که انجام تحقیقات خود را در درخواست از اداره پلیس است و آن را انتشار یافته به شهرستان Hennepin منطقه دفتر دادستان.

نام افسران منتشر خواهد شد پس از مصاحبه آن را گفت.

بنیامین L. Crump یک تالاهاسی فلوریدا وکیل که افزایش یافته است به برجسته با در نظر گرفتن موارد مشابه گفت که او تا به حال حفظ شده است به نمایندگی فلوید خانواده. “این سوء استفاده بیش از حد و غیر انسانی استفاده از نیروی هزینه زندگی یک مرد بود که بازداشت توسط پلیس برای بازجویی در مورد خشونت پرهیزی اتهام” Crump در بیانیه ای گفت.

در بیانیه ای جداگانه, جان گوردون مدیر اجرایی آیتالله سیستانی از مینه سوتا به نام فیلم “هولناک” و گفت: آن تأکید نیاز فوری به صورت کامل و عادلانه و شفاف رسیدگی به پرونده است. او اضافه کرد که “ماموران درگیر — نه فقط مجرم بلکه کسانی که ایستاده بود و هیچ چیز — باید پاسخگو باشند.”

تیم Walz فرماندار مینه سوتا به نام قسمت “مشمئز کننده است.”

“ما خواهد شد پاسخ و به دنبال عدالت” او گفت:.

سناتور. ctq دیابت تینا Smith, Rep. Ilhan عمر و تشکر. بتی McCollum همه دموکرات از مینه سوتا در نامه ای روز شنبه درخواست مینه سوتا و Hennepin County وکیل به بررسی ماموران اقدامات است.

“خشونت پلیس باید پایان” عمر در توییتر نوشت. “ما باید دنبال عدالت و دریافت پاسخ به این ناعادلانه کشتن.”

مشابه موارد بالا مشخصات تولید شده اند تظاهرات بزرگ و منجر به یک بحث ملی پلیس رفتار نسبت به افراد سیاه و سفید به عنوان اتفاق افتاده است در سال 2016 پس از یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد Philando کاستیا بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در توقف ترافیک در حومه شهر سنت پل ، افسر Jeronimo Yanez بعدها تبرئه درجه دوم قتل نفس و از به خطر انداختن ایمنی توسط تخلیه اسلحه گرم در تیراندازی.

در یک Facebook رویداد روز سه شنبه بعد از ظهر فری گفت: او را درک و حمایت از حقوق مردم که در اعتراض به این قسمت اما خواسته است که معترضان پوشیدن ماسک و احترام اجتماعی فاصله روش.

“من مردم را تشویق به ابراز عقیده خود و خشم خود را از اندوه و غم خود چون بدون شک از آن خواهد بود وجود دارد,” او گفت:.

Thunstrom به صاحب رستوران گفت که آخرین بار او را شنیده بود از فلوید بود که او به پرداخت اجاره خود را در هفته گذشته و به او گفت که او به دنبال یک شغل. این رستوران که در آن فلوید مشغول به کار بوده و بسته به محل غذاخوری از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, او گفت:.

“من امیدوارم که چیزی تغییر به خاطر من از دست یک دوست” Thunstrom گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>