شکار جدید کروناویروس درمان شامل ژن-خاموش و آنتی بادیهای مونوکلونال

بزرگنمایی این تصویر

تحقیق و توسعه مرتبط Divya Nagalati این نسخهها کار بر روی کشت سلولی در Regeneron را بیماری عفونی labs در تریتون, n. y. شرکت است که به دنبال طراحی آنتی بادی است که ممکن است اثبات مفید در برابر جدید کروناویروس. Rani لوی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Rani لوی

عفونت های ویروسی می تواند بسیار سخت به درمان است. فقط بپرسید کسی که یک مورد بد از آنفولانزا.

اما نه بازداری گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان از به دنبال یک درمان موثر در برابر کروناویروس جدید, اگر چه آنها می دانند که آن را نمی خواهد بود آسان است.

“هر ویروس است که مرتب کردن بر اساس مانند یک خانواده ناکارآمد می گوید:” دکتر مارک دنیسون یک virologist در دانشگاه دانشکده پزشکی. “آنها ناکارآمد خود را در راه منحصر به فرد.”

وجود دارد دو روش اساسی برای متوقف کردن عفونت های ویروسی. یکی این است که بلوک آنزیم ویروس نیاز دارد یا برای ایجاد کپی از خود و یا آلوده کردن سلول. دیگر این است که به یک آنتی بادی مونوکلونال بر بهبود بیمار پاسخ ایمنی است.

محققان در حال حاضر در حال تست این ایده اولین بار — با تجربی گسترده اقدام داروی ضد ویروس شناخته شده به عنوان Remdesivir که با این نسخهها کار توسط gumming یک ویروس قابلیت تکثیر.

این دارو در حال آزمایش در چین در بیمارانی که COVID-19. یک مطالعه منتشر شده فقط در هفته گذشته متوجه شد که Remdesivir با موفقیت کاهش می یابد علائم تنفسی در میمون رزوس در معرض یکی دیگر از کروناویروس که باعث بیماری جدی — Middle East respiratory syndrome.

در کار های دیگر این شرکت biopharmaceutical Sirnaomics امیدوار است به استفاده از یک ژن خاموش تکنیک شناخته شده به عنوان مداخله RNA برای خاموش کردن ژن کلیدی در coronavirus. اما این شرکت باید شناسایی ژن های ویروسی به هدف.

“ما در حال حاضر تست 150 نفر از آنها را با استفاده از تلفن همراه مبتنی بر فرهنگ می گوید:” پاتریک لو Sirnaomics رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما در حال کار با گروه در ایالات متحده و چین است.”

برخی از داروها که در حال حاضر از طریق فرایند تصویب FDA نیز ممکن است مورد نظر مسدود کردن اثر در یکی از این ویروس جدید را بحرانی آنزیم دانشمندان می گویند.

دوم رویکرد اساسی این است که بروید بعد از ویروس ها با استفاده از مولکول های مشتق شده از سیستم ایمنی بدن است. ایده این است برای ایجاد آنچه که به نام آنتی بادی های مونوکلونال که متناسب پروتئین ها است که شناخته شده است برای جلوگیری از یک ویروس خاص.

که رویکرد کانادا بیوتکنولوژی شرکت با نام AbCellera.

“ما در حال تلاش برای شناسایی آنتی بادی از بیمارانی که از بهبود عفونت می گوید:” استر Falconer رئیس پژوهش و توسعه در AbCellera “از آنجا که خود را ریز تنظیم سیستم ایمنی در حال حاضر راهی برای پاک کردن virus.”

AbCellera است که بخشی از این بیماری همه گیر پیشگیری از پلت فرم برنامه های اجرا شده توسط فدرال Defense Advanced Research Projects Agency. شرکت توسعه داده است یک راه سریع برای تجزیه و تحلیل خون از بهبود بیمار است.

“ما به سرعت می تواند در کمتر از یک روز — نگاه را از طریق بسیاری از میلیون ها نفر از های مختلف سلول های سیستم ایمنی بدن” Falconer می گوید و پیدا کردن آنتی بادی است که می تواند تبدیل به یک مونوکلونال دارو درمانی.

بیوتکنولوژی شرکت Regeneron نیز به دنبال چنین آنتی بادی است. به آنها را پیدا کنید, این شرکت با استفاده از موش هایی که داده شده چه مقدار به یک سیستم ایمنی انسان.

Regeneron را Christos Kyratsous می گوید این موش ها را آنتی بادی هنگامی که در معرض یک ویروس مانند coronavirus — اما آنها را ندارد ماوس و آنتی بادی است.

“آنها اساسا ساخت به طور کامل بشر بادی” Kyratsous می گوید. “ما ایجاد یک مینی انسان پاسخ ایمنی در موش.”

آنها شروع به افشای موش ها به یک ویروس است که تقلید جدید کروناویروس.

“موش ها در حال نصب یک پاسخ ایمنی بدن در برابر این قطعات به عنوان ما صحبت می کنند” Kyratsous می گوید. “در عرض چند هفته آینده ما باید قادر به شروع برداشت آنتی بادی از این موش و تست آنها را” برای دیدن آنهایی که را موثر ترین دارو است.

Vanderbilt مارک دنیسون می گوید آن را به اندازه کافی نه تنها برای جلوگیری از ویروس — شما همچنین باید برای جلوگیری از آسیب به ریه ها ناشی از ویروس است. دنیسون می گوید آن را وسوسه انگیز را امتحان کنید با استفاده از داروهای ضد التهابی مانند استروئیدها اما که در واقع می تواند همه چیز را بدتر کند.

“اگر ما درک راه است که coronavirus باعث شده است که بیماری های ریوی ما ممکن است قادر به جلوگیری از این آسیب در حالی که ما در حال درمان ویروس” دنیسون می گوید.

او اعتماد به نفس است که درک خواهد آمد. شیوع اخیر او می گوید: اتحاد بر نیاز به آمده تا با ایده های جدید در مورد چگونه به درمان شیوع بیماری های ناشی از ویروس های جدید و به او خوش رویکردهای جدید خواهد داشت.

“من نمی فکر می کنم حدود یک دهه,” او می گوید. “من فکر می کنم در این مورد در نظر در حال حاضر ما در یک موقعیت به سعی کنید به حرکت رو به جلو به سرعت با این ایده ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>