ان پی آر

که دولت مجارستان می پرسد رسانه های ایالات متحده به عذر خواهی برای گزارش های انتقادی

بزرگنمایی این تصویر

مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر در یک کنفرانس خبری در آوریل 15. Andrej Isakovic/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Andrej Isakovic/خبرگزاری گتی ایماژ

که دولت مجارستان خواسته است آمریکا رسانه های خبری به عذر خواهی برای چه آن را “بی اساس” بحرانی پوشش از نخست وزیر ویکتور وزیر را coronavirus اورژانس قدرت. اعطای وزیر از قدرت های ویژه بود و آخرین در یک سری از مراحل که دولت مجارستان که باید محروم کشور از آن دموکراسی منتقدان می گویند.

در یک ایمیل مجارستان سفارت ایالات متحده فرستاده NPR اواخر روز سه شنبه وزیر امور خارجه در امور دیپلماسی عمومی و روابط زولتان کواچ نوشت: “مجارستان قرار گرفته است به یک مجموعه از حملات بی نظیر در جای دیگر در اروپا است.”

دولت تحت انتقاد از قانونگذاران اروپایی و گروههای حقوق برای توزیع وزیر از قدرت های ویژه در اواخر ماه مارس به قانون توسط فرمان در حالت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر که که دولت مجارستان قصد دارد به درخواست مجلس برای رای به تعلیق نخست وزیر جارو قدرت Kovács می گوید او ارائه شده است رسانه های آمریکایی سازمان یک فرصت برای عذرخواهی.

“چنین یک عذرخواهی به دلیل نه تنها به مجارستان با دولت منتخب بلکه برای اکثریت قریب به اتفاق از مجارستان به عنوان یک کل است که — بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی — ابراز پشتیبانی از اقدامات دولت در ماه های اخیر و نشان داده اند که نمونه وحدت و شکیبایی در مطابق با آنها” می نویسد: Kovács.

وی افزود: رسانه ها نیز مدیون عذر خواهی “به خوانندگان خود را به بینندگان و مخاطبان برای اینکه ابزاری در گمراه کننده آنها در رابطه با اقدامات دولت مجارستان.”

این نامه به پایان می رسد با یک لیست از 82 داستان آنلاین منتشر شده در آوریل و مه توسط NPR, CNN, عصر ایران, اخبار واشنگتن پست و دیگر رسانه ها و همچنین به عنوان توسط یک گروه حقوق و فکر می کنم تانک در ایالات متحده است.

“من می بینم بحث بر فعال کردن عمل می کنند و در حال حاضر تقاضا برای عذرخواهی به عنوان یک سرپوش و پوششی می گوید:” Zsuzsanna Vegh دانشیار محقق در شورای اروپا در روابط خارجی.

حتی بدون اضطراری قدرت عمل مجارستان دموکراسی در بحران می گوید Vegh.

“دولت اساسا می تواند از طریق فشار هر قانون و هر قانون. آن را نیز می تواند تغییر و اصلاح و تغییر مجاری قانون اساسی” Vegh می گوید. “دادگاه قانون اساسی شده است کارکنان با مردم وفادار به وزیر و به فیدز دولت, پس از آن واقعا به عنوان یک بررسی هر دو.” فیدز است مجارستان جناح راست حزب حاکم.

ماه گذشته اتحادیه اروپا ارزش و شفافیت کمیسر ورا Jourova ابراز نگرانی در مورد وضعیت در مجارستان گفتن پارلمان اروپا و اعضای “روزانه ما در حال ارزیابی این که آیا ما می توانید اقدام قانونی.”

عذرخواهی درخواست بود نه محدود به رسانه های ایالات متحده. نخست وزیر وزیر قبلا خواستار “عذر خواهی برای کمپین دروغ در برابر مجارستان” از جمله در نامه ای به قانونگذاران اروپایی در اوایل ممکن است. Kovács نیز گزارش شده است در پی عذرخواهی از دانشگاهیان و روزنامه نگاران و سیاستمداران در فنلاند.

در مورد خواسته مجارستان را نامه ای به آمریکا و رسانه های خبری به دنبال عذرخواهی, NPR, سخنگوی ایزابل لارا گفت: “NPR پشت آن متعادل گزارش بین المللی از این داستان. ما یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات برای میلیون ها آمریکایی و ما این مسئولیت بسیار جدی که ما در این پوشش است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول