مجارستان یادبود قربانیان 2019 دانوب قایق فاجعه

بوداپست مجارستان برگزار شد, برگزار شد, جمعه در مجارستان برای سالگرد حادثه در رودخانه دانوب که در آن بیش از دو دوجین کره جنوبی گردشگران درگذشت و پس از تور قایق برخورد با یک رودخانه کشتی کروز.

حداقل 25 از 33 کره جنوبی گردشگران درگذشت زمانی که Hableany (پری دریایی) قایق واژگون و غرق شد در شب 29 مه 2019. قایق دو مرد مجارستانی خدمه نیز درگذشت در حالی که یک زن کره جنوبی توریستی است که هنوز هم گم شده است.

در یک مراسم برگزار شده توسط اپراتورها از Hableany یک تاج گل شد کاهش به آب از یک قایق در نزدیکی محل فاجعه نزدیک به مجارستانی نئو گوتیک پارلمان در بوداپست.

بعد یادبود رویداد با مقامات از مجارستان و کره جنوبی صورت گرفت در سواحل دانوب با پای Margit عروس که در آن Hableany بود ضربه از پشت و عملا تحت فشار قرار دادند در زیر آب در چند ثانیه توسط وایکینگ Johnsirois رودخانه کشتی کروز. این رویداد شروع با یک دقیقه سکوت.

مجارستانی, وزیر امور خارجه پیتر Sziijjarto گفت: یک بنای یادبود برای کسانی که فوت خواهد بود بنا در نزدیکی محل حادثه هنگامی که بستگان قربانیان تایید شده طراحی.

“ما به طور طبیعی نگه قربانیان در قلب ما و ما را هرگز فراموش نکنید که بعد از فاجعه” Szijjarto گفت. “در همان زمان من باید به شما بگویم که این تراژدی وحشتناک این حادثه را تقویت دوستی از مجارستان و کره ای سازمان ملل.”

کره جنوبی سفیر مجارستان صحبت در مورد غم و اندوه شدند.

“اگر چه یک سال گذشت شوک و زخم از آن زمان هنوز در درون ما” سفیر چو Kyoo-sik گفت. “اعضای خانواده که پس از آن با درد زندگی می کنند قادر به دریافت بستگان خود را که بازدید مجارستان هنوز در درد در کره جنوبی.”

سفیر وزیر خارجه و شهردار بوداپست Gergely Karacsony همه صحبت کرد و همچنین در مورد نیاز اجرای عدالت را برای هر کسی مسئول این فاجعه است.

“این است که حتی دردناک تر و وحشتناک در این فاجعه از Hableany که آن را ناشی از انسان جرم” Karacsony گفت. “وجود دارد هیچ تصمیم دادگاه که می تواند پشت ما وجود دارد هیچ سال زندان است که در خدمت به عنوان راحتی در این وضعیت وحشتناک.”

کروز کاپیتان کشتی است که در دادگاه در بوداپست برای او به اتهام مسئولیت در سقوط اما جلسات دادگاه شده اند به تعویق افتاد حداقل تا ماه سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Karacsony همچنین قول داد برای تنظیم بهتر در تردد کشتی ها در رودخانه دانوب در بوداپست که در زمان عادی teems با تور قایق کشتی های کروز و کشتی های باری و متعدد که در آن شناور رستوران ها و هتل ها لنگر انداخت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

یک طرح که شامل نیاز به رودخانه های بزرگ و کشتی های کروز به اسکله خارج از مرکز شهر بوداپست.

“حتی اگر ما نمی تواند درک از دست دادن که اعضای خانواده احساس می کنید هر روز از این رویداد آن است که هنوز هم مهم است اعلام کند که این باید اتفاق نمی افتاد” Karacsony گفت. “تنها چیزی که ما سیاستمداران و رهبران می توانید انجام دهید این است برای جلوگیری از همه از این و یا چیزی مشابه از دوباره اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>