صدها شرکت خدمات ناسا پیشگام کاترین جانسون

HAMPTON, Va. – سه سیاه فضانوردان پیوست و صدها نفر از دیگر عزاداران شنبه در یک مراسم یادبود برای پیشگام آمریکایی آفریقایی ریاضیدان و ناسا محقق کاترین جانسون.

جانسون که محاسبه موشک به مدار زمین و مدار برای ناسا در اوایل ماموریت های فضایی بود و بعد از آن به تصویر کشیده شده در این فیلم 2016 “چهره های پنهان” در مورد پیشگام سیاه زن هوافضا کارگران درگذشت Feb. 24 در سن 101.

بیش از 700 نفر معلوم شد برای روز یادبود در دانشگاه مرکز دعوت.

“من فکر می کنم در مورد سفر است که او را به رفتن در حال حاضر” فضانورد لیلاند ملوین گفت. “ما نمی توانیم محاسبه سرعت است که او را در سفر برای رسیدن به بهشت است.”

ملوین ملحق شد توسط همکار فضانوردان ایوان Cagle و مع Jemison, اولین زن در فضا است.

جانسون یاد شده نه فقط به عنوان یک پیشگام محقق اما به عنوان یک وفادار رهبر کلیسا و خانواده مادر.

“مادر بزرگ چرا که شما در جهان ما برای همیشه خواهد بود نامحدود” نوه مایکل مور گفت. “و چون از شما من هیچ مرزهای.”

خانواده اش دریافت کرده ابراز احترامات که برخی از آنها خوانده شده در طول خدمت.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما که او اعطا مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2015 به نام او یک “قهرمان به میلیون ها نفر” در نامه ای به خانواده اش. بانوی اول Melania Trump او گفت: “در زمان ملت ما به ارتفاعات قابل توجه.”

کلیتون ترنر مدیر NASA Langley Research Center, صحبت در خدمات و ارائه جانسون خانواده با پرچم بود که پرواز بر فراز مرکز هنگامی که او درگذشت.

در کنگره ایالات متحده بابی Scott D-Va., گفت: در این مراسم که او می دانست که جانسون و شوهر دوم جیمز جانسون سال قبل از او تا به حال خوانده مارگوت لی Shetterly کتاب “چهره های پنهان” در مورد جانسون و همکاران او کار به عنوان “انسان در رایانه است.”

“تعداد کمی از مردم هستند که مبارزه را به خوبی مبارزه به پایان رسید به عنوان دشوار است و البته در تمام طول نگهداری ایمان به عنوان کاترین جانسون” اسکات گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im