بزرگ پورتلند اعتراض جمعیت بست با فدرال رفتن

پرتلند سنگ. - هزاران نفر از مردم با تجمع در خیابان پورتلند برای یک شب دیگر از تظاهرات جمعه همان روز در ایالات

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399

پرتلند سنگ. - هزاران نفر از مردم با تجمع در خیابان پورتلند برای یک شب دیگر از تظاهرات جمعه همان روز در ایالات متحده قاضی را تکذیب کرد, اورگان, درخواست برای محدود کردن ماموران فدرال اقدامات زمانی که آنها بازداشت مردم در طول هرج و مرج تظاهرات که roiled شهر و چاله چاله مقامات محلی در برابر تهمت و دولت.

8 p. m. چند صد نفر بیشتر با پوشیدن ماسک و بسیاری از پوشیدن کلاه ایستاده بود در نزدیکی چشمه ماهی قزل آلا در خیابان چشمه یک نقطه که در آن گروه های دیدار قبل از راهپیمایی به هتفیلد فدرال دادگاه و ماموران فدرال وجود دارد. آنها شعار می دادند و کف به همراه صدای رعدآسای طبل توقف برای گوش دادن به سخنرانان.

در میان انواع گروه های سازمان یافته از جمله بهداشت و درمان کارگران اعتراض معلمان در برابر ظالم و وکلا برای سیاه و سفید زندگی می کند و "دیوار مامان" بود پورتلند کمیسر Jo Ann هاردستی که صحبت به معترضان در خارج از مرکز عدالت.

9:40 p. m. جمعیت از مردم فشرده و شانه به شانه بسته بندی خیابان ها شعار "Black Lives Matter" و "فدرال به خانه" را به عنوان آنها انجام شده علائم و راهپیمایی به دادگاه.

فدرال عوامل مستقر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tamp پایین ناآرامی را بازداشت ده ها تن در طول شبانه تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است که اغلب به خشونت کشیده شد. رهبران دموکرات در اورگن می گویند مداخله فدرال بدتر شده دو ماه بحران و دولت دادستان کل شکایت به ادعا می کنند که برخی از مردم شده بود whisked خیابان در بینام و وسایل نقلیه.

ایالات متحده منطقه قاضی مایکل مسامان گفت: دولت فاقد ایستاده به شکایت از طرف معترضان به این دلیل که طرح دعوی در دادگاه بود "بسیار غیر معمول با یک مجموعه خاص از قوانین است."

اورگان به دنبال یک سفارش محدود به نمایندگی از ساکنان آن نه برای صدمات است که در حال حاضر اتفاق افتاده است اما برای جلوگیری از صدمات توسط ماموران فدرال در آینده است. این ترکیب باعث می شود استاندارد برای اعطای چنین حرکت بسیار باریک و دولت را ثابت کند آن را به حال ایستاده در مورد مسامان نوشت.

کارشناسان حقوقی که بررسی این مورد قبل از این تصمیم هشدار داد که او می تواند آن را رد کند در آن زمینه. طرح دعوی در دادگاه از یک فرد متهم ماموران فدرال نقض حقوق خود برای آزادی بیان و یا در برابر خلاف قانون اساسی جستجو و تشنج را بسیار بالاتر شانس موفقیت مایکل Dorf یک قانون اساسی استاد در دانشگاه کورنل گفت: پیش از این حکم.

"دولت فدرال عمل کرده و در نقض آن دسته از افراد حقوق و احتمالا عمل در نقض قانون اساسی در مفهوم اعمال قدرت هستند که متعلق به ایالات اما فقط به این دلیل که دولت فدرال عمل در راه است که از حد خود تجاوز از قدرت آن معنا نیست که دولت, آسیب," او گفت:.

درگیری در پورتلند را بیشتر ملتهب کشور تنش های سیاسی و باعث یک بحران بیش از محدودیت های فدرال قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حرکت به ارسال متحده افسران به دیگر دموکراتیک به رهبری شهرستانها به مبارزه با جرم و جنایت است. این بازی را به عنوان برگ برنده هل جدید "نظم و قانون" انتخاب مجدد استراتژی پس از coronavirus سقوط اقتصاد است.

معترضان در پورتلند هدف قرار داده اند به دادگاه فدرال تنظیم آتش سوزی و خرابکاری در ساختمان است که مقامات ایالات متحده می گویند که آنها وظیفه دارند که برای محافظت از. ماموران فدرال را با استفاده از گاز اشک آور کمتر کشنده مهمات که در سمت چپ یک نفر به شدت مجروح و نیروی دیگر به پراکنده معترضان.

طرح دعوی در دادگاه از اورگان دادستان کل الن روزنبلوم متهم ماموران فدرال از دستگیری معترضان بدون علت احتمالی و با استفاده از نیروی بیش از حد. او به دنبال یک ضابط موقت منظور "بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians."

دیوید مورل یک وکیل برای دولت ایالات متحده به نام حرکت "فوق العاده" و گفت که قاضی در جلسه این هفته که آن را صرفا بر اساس "چند threadbare اعلامیه" از شاهدان و توییتر تصویری. مورل به نام تظاهرات "خطرناک و بی ثبات."

روزنبلوم گفت: انشعابات حاکم شد "بسیار نگران کننده است."

"در حالی که من احترام قاضی مسامان من می خواهم این سوال را بپرسید: اگر ایالت اورگان ندارد ایستاده برای جلوگیری از این رفتار خلاف قانون اساسی توسط ناشناس ماموران فدرال در حال اجرا نعل بیش از شهروندان می کند؟" روزنبلوم در بیانیه ای گفت. "افراد جامعه توسط این ماموران فدرال می تواند شکایت خسارت, اما آنها نمی توانند به یک قاضی برای جلوگیری از این کار غیر قانونی انجام به طور کلی."

قبل از مداخله فدرال شهردار تد چرخ و دیگر رهبران محلی گفته بود یک کادر از فعالان سوری بودند غرق کردن پیام معترضان مسالمت آمیز. اما دموکرات بود که اشک تانک های این هفته به او پیوست معترضان می گوید فدرال حضور در تشدید وضعیت و او بارها و بارها به آنها گفتم به ترک.

امنیت داخلی وزیر چاد گرگ انکار کرد که ماموران فدرال بودند برافروختن وضعیت در پورتلند و گفت ویلر قانونی جرم و جنایت با پیوستن به تظاهرکنندگان آنها مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام "آنارشیست ها و آشوبگران."

در طرح دعوی در دادگاه اورگان خواسته بود قاضی به فرمان عوامل از U. s. Department of Homeland Security, گمرک و حفاظت مرزی فدرال خدمات حفاظتی و سرویس مارشال آمریکا برای جلوگیری از بازداشت معترضان بدون علت احتمالی برای شناسایی خود را قبل از دستگیری هر کسی و به توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

عوامل بازداشت 28 نفر در پورتلند در این هفته از جمله هفت از پنجشنبه شب تظاهرات هنگامی که آنها دوباره با استفاده از گاز اشک آور به زور هزاران نفر از تظاهر کنندگان از ازدحام در اطراف دادگاه است. معترضان پیش بینی لیزر در ساختمان و سعی در خراب کردن یک حصار امنیتی. آنها پراکنده به عنوان ابر گاز افزایش یافت و عوامل اخراج کنترل جمعیت مهمات.

وزارت امنیت داخلی گفت: روز پنج شنبه در این تظاهرات یکی فدرال افسر مجروح شد و "هیچ آسیب به تظاهرات یا شورش گزارش شده است."

گرگ گفت: حداقل 43 نفر دستگیر شده اند در اتهامات فدرال که در آن نقطه.

آنها به صورت فدرال اتهامات از جمله آزار فدرال ماموران آتش سوزی و آسیب رساندن به اموال فدرال ایالات متحده وکیل بیلی J. Williams گفت. همه متهمان در حال محلی و منتشر شد و پس از ساخت یک دادگاه ظاهر.

آمریکا افسران "کار برای محافظت از دادگاه قرار گرفته اند به شبانه تهدید و ضرب و جرح از تظاهرکنندگان در حالی که انجام وظایف خود" با توجه به بیانیه ای از ویلیامز ،

اورگان دادستان کل حرکت بود یکی از چندین پرونده های حقوقی علیه اقدامات مقامات. متفاوت قاضی فدرال در اواخر روز پنجشنبه مسدود شده و ایالات متحده به نمایندگی از دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات.

___

سارا Cline گزارش از سالم. کلاین یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر گزارش تحت پوشش مسائل.

___

آسوشیتد پرس نویسنده اندرو Selsky کمک از Salem Oregon.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب