چگونه برای دستگیر متهمان در حالی که اجتماعی فاصله? پلیس هند سعی غول انبرک

بزرگنمایی این تصویر

پلیس در Chandigarh, India, توییتی تصویری از افسران با استفاده از یک قطب ضمیمه شده با قابلیت جابجایی دو جانبه پنجه برای ابتلا به یک مظنون در اطراف کمر. DGP Chandigarh پلیس/تصویر توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

DGP Chandigarh پلیس/تصویر توسط NPR

برای پلیس کروناویروس جدید به شمار معضل: چگونه می توانم به شما دستگیری یک مظنون در دوران اجتماعی فاصله?

در هند آنها به آمده تا با یک راه برای کشیدن سلاح های طولانی از قانون: غول انبرک.

در آنچه به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک صحنه از یک پلیس و دزدان کارتون این هفته پلیس در شمال شهر چندیگره توییتی تصویری از یک افسر نشان دادن نحوه استفاده از 6-قطب پا با دو جانبه پنجه در پایان به بازداشت یک مظنون. افسر با پوشیدن یک ماسک جراحی و بست دستگاه در اطراف یک مرد کمر و نیروهای او را بر روی یک وانت.

“ما آن را یک “اجتماعی فاصله گیره’ یا ‘مستند شکن گیر'” سر پاسبان Gurdeep Singh گفت NPR توسط تلفن از Chandigarh مقر پلیس. “این است که استفاده می شود به خصوص در موارد که در آن ما گمان می برند که کسی coronavirus و آنها برای همکاری با ما.”

Chandigarh مشترک سرمایه از ایالت هاریانا و پنجاب اعلام شده است مهار منطقه با غلظت بالایی از COVID-19 موارد است. کشور هند شمارش بیش از 24,000 فعال موارد و حدود 1100 مرگ و میر — هر چند تست گسترده نبوده است.

ماموران در Chandigarh هنوز در حال تمرین با یک نمونه اولیه از پنجه تدبیر و هنوز آن را به استفاده از در برابر جنایتکاران سینگ می گوید.

“بزرگ تجهیزات زیادی مته !!!” خود مدیر کل سانجی Baniwal توییتی با این ویدئو.

هر کس موافق است. در توییتر برخی از افراد به نام دستگاه “هولناک” و نقض “کرامت انسانی است.” دیگران را تحسین پلیس برای خلاقیت خود را به “کنترل مردم احمق.”

این تنها غیر متعارف نوآوری توسط پلیس هند در طول coronavirus بحران است. در مرکزی هند در شهر ناگپور افسران فیلم برداری شد در ماه مارس مجبور مستند متخلفان به انجام ورزش چمباتمه در خیابان. و در نزدیکی محبوب رفت و آمد مکرر توریستی Rishikesh, در شمال, در هنگام خارجی برگشت منحرف از خوابگاهها پلیس آنها را بنویسید “من از قوانین پیروی نمی کنند از مستند. من بسیار متاسفم” 500 بار.

به عنوان این انبرک Chandigarh پلیس سینگ می گوید او فکر کردم از پلیس در نپال که در آن افسران گزارش بازداشت بیش از 1400 مظنون با استفاده از یک شبیه “دستگیری چند منظوره دستگاه است.”

اما او می گوید: یکی طراحی شده در هند دارای ویژگی های اضافی.

“ما می تواند به گسترش اندازه بسته به فرد کمر” سینگ توضیح می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>