بزرگنمایی این تصویر

آیووا دموکراتیک قفقاز روز دوشنبه اتفاق خواهد افتاد در 1,678 حوزه مکان از جمله خانه های مردم, مکان عمومی کتابخانه ها و سالن ها. چارلی Neibergall/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلی Neibergall/AP

آیووا دموکرات ها جمع آوری دوشنبه به پا زدن کردن نامزدی مسابقات که انتخاب ریاست جمهوری این حزب نامزد — کسی را رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اما چگونه آنها آن را انجام دهد پیچیده است.

آیووا قفقاز نوع مانند محله جلسات که در آن مردم با هم و در باز با رأی مخفی — سعی کنید را به نفع خود و دوستان و خانواده و همسایگان به پشتیبانی مورد نظر خود را نامزد.

در قفقاز شروع ماه-فرایند طولانی است که در نهایت منجر به انتخاب 41 نفر از نمایندگان که برای رای دادن به یک نامزد در حزب ملی کنوانسیون. این مجموعه منحصر به فرد و طاقت فرسا فرایند است که ممکن است کمی متفاوت اگر انجام شود در یک محل که temperamentally بر خلاف آیووا.

این قفقاز quadrennially آمده زیر آتش بودن اکثریت سفید و نه نماینده این کشور اجازه دهید به تنهایی حزب دموکرات است. اما نامزدها باید صرف میلیون ها نفر وجود دارد و بیش از 40 سال گذشته و از آن شده است بسیار پیش بینی می شود که حزب دموکرات نامزد.

بیایید شکستن چگونه این همه کار می کند.

چه زمان انجام قفقاز گیرد ؟

آنها شروع به در 7 p. m. CT (8 p. m. ET) و انتظار می رود به آخرین حدود یک ساعت. آیووا حزب دموکرات در تلاش است به منظور تسریع در روند این سال فقط با دو دور از caucusing به طوری که آنها به خوبی ممکن است پیچیده در کمتر از یک ساعت.

بزرگنمایی این تصویر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواستار بالقوه caucusgoers در طول سفر به یک کمپین زمینه در واترلو آیووا در اوایل این ماه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

چه کسی می تواند در انتخابات شرکت کند ؟

این قفقاز هستند “باز است.” به عبارت دیگر هر گونه ثبت نام رای دهندگان در این ایالت می توانند شرکت کنند.

اما با توجه به همان اندازه به عنوان قفقاز دریافت هنوز بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان در واقع شرکت کنند. در سال 2016 به عنوان مثال کمتر از 16 درصد از افراد واجد شرایط برای رای دادن در واقع caucused.

و دوم-بالاترین میزان مشارکت در تاریخ آیووا دموکرات قفقاز در بیش از 171,000 مردم است. رکورد شد 239 ٬ 000 دوبلکس در سال 2008.

برای آنچه در آن ارزش, با توجه به ثبت تعداد نامزدهای این سال آیووا حزب دموکرات است که پیش بینی شکستن رکورد مشارکت مردم است.

که در آن انجام قفقاز اتفاق می افتد ؟

آنها اتفاق می افتد در سراسر این ایالت 99 شهرستانهای استان در 1,678 حوزه مکان از جمله در خانه های مردم, مکان عمومی کتابخانه ها و سالن ها.

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. برنی ساندرز لبخند به عنوان او استقبال به تریبون با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز نیویورک در طول یک کمپین توقف در پری, Iowa. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

چگونه ما می دانیم که چه کسی برنده است ؟

در این سال خواهد بود اضافی و گیج کننده است به این دلیل که دولت حزب آزادی سه نتایج متفاوت:

  1. ایالت اولویت پس از اولین تراز;
  2. اولویت پس از تراز دوم;
  3. و نهایی “هيئت دولت معادل” یا SDEs.

SDEs در حال برآورد تعداد نمایندگان هر نامزد می تواند به کنگره منطقه ای و ایالتی می پردازند.

مبارزات مختلف را با استفاده از به طور بالقوه نتایج متفاوت را به نفع خود اما نمایندگان هستند که نام این بازی در آیووا. به همین دلیل مبارزات ساخته شده است تا عملیات با صدها نفر از کارکنان و داوطلبان در دولت خود را برای نشان دادن حمایت مردمی و مبارزات قدرت سازمان است.

بنابراین در حالی که این دو برای اولین بار نتایج مفید خواهد بود برای اطلاع رسانی به تجزیه و تحلیل “برنده” خواهد بود که می شود بیشترین SDEs.

بزرگنمایی این تصویر

یک فرد نشانه به حزبی دموکراتیک و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg پس تاون هال نشست در فورت داج, Iowa. ژن J. Puskar/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ژن J. Puskar/AP

چگونه نمایندگان انتخاب شده ؟

این caucusgoers از 1,678 حوزه تعیین 11,402 نمایندگان که به شهرستان کنوانسیون در تاریخ 21 مارس ،

آنها سپس فیلتر را کوچکتر جهان از نمایندگان که به کنگره منطقه ای کنوانسیون مارس 25 دولت عضو کنوانسیون ژوئن 13, و سپس در نهایت فقط 41 نمایندگان که برای رفتن به کنوانسیون ملی جولای 13-16 در میلواکی, Wis.

برای نگه داشتن بر روی نمایندگان مبارزات باید سعی کنید و نگه داشتن فعالان و کارکنان در هر یک از این مراحل زیرا آنها محدود به نامزدهای خود را و اغلب نتایج می تواند بسیار متفاوت از جلسه شب نتایج.

برای مثال طرف در سال 2012, Ron Paul گروه از فعالان gamed سیستم گیر در اطراف برای هر مرحله زخم با اکثر نمایندگان از آیووا در پایان (با وجود از دست دادن در جلسه شب) و در زمان بیش از آیووا ایران.

چگونه قفقاز خود را کار می کند ؟

وجود دارد دو دور از caucusing و داوطلبان باید برای دریافت حداقل 15 درصد از مونتاژ جمعیت به منظور دریافت هر گونه نمایندگان.

اگر یک نامزد می کند و نه دریافت 15 درصد از آنها هیچ نماینده و رای دهندگان خود را می توانید دوباره مرتب کردن و رفتن به دوم خود را انتخاب بعدی و نهایی — دور.

پس دوباره مرتب سازی به پایان رسید, تعداد افراد در هر یک از نامزد گوشه شمارش شده است را مشاهده کنید و با استفاده از پیچیده کاربرگ به شکل تعدادی از نمایندگان خواهد بود که اختصاص داده است.

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست صحبت می کند به یک جمعیت در کانسیل بلوففس, Iowa. Nati بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Nati بیلبائو/AP

بنابراین اگر یک نامزد دریافت نمی کند 15 درصد در دور اول او حذف شده است?

بسیار زیبا. همین دلیل است که نامزدها که رای گیری بسیار پایین تر از آستانه است که شانس کمی برای چیدن هر نماینده.

همچنین شایان ذکر است که 15% آستانه انتخاب کنید تا نمایندگان در هر دموکراتیک نامزدی مسابقه در هر دولت است. این درحالی است که کمیته ملی حزب دموکرات حکومت برای جلوگیری از بسیاری از نامزدها تقسیم رای و ایجاد میانجیگری می پردازند.

استثنایی هم وجود دارد?

یک نکته وجود دارد در آیووا. کسی که نمی توانید به اندازه کافی حمایت در دور اول یک فرصت برای حرکت به دور نهایی اگر آنها می توانند به اندازه کافی متقاعد کردن حامیان دیگر nonviable نامزدها به قرض دادن به آنها رای خود را برای دور دوم.

در اینجا یک مثال: می گویند 100 نفر حزبی و در تراز 25 برای برنی ساندرز, 22 برای, جو بایدن, 17 برای پیت Buttigieg, 14 برای الیزابت وارن, 10 برای ctq نه برای اندرو یانگ و سه برای تام Steyer.

ساندرز’ بایدن و Buttigieg حمایت است که در قفل شده. تعداد آنها را نمی تواند کاهش در دور بعدی. اگر وارن تیم متقاعد یکی Klobuchar یانگ یا Steyer دور اول حامی به رفتن با او می شود ماندگار خواهد بود و برخی از نمایندگان. در تئوری, اگر وارن حامیان متقاعد می گویند همه از Klobuchar را یانگ و Steyer را حامیان به رفتن با او وارن خواهد در واقع برنده شدن بیشتر نمایندگان از انجمن سایت. شانس هستند که خیلی خوب نیست اما “زامبی نامزد” است که در تئوری ممکن است.

وجود دارد هر گونه بررسی در این شماره از caucusgoers شمارش?

بله. برای اولین بار در این سال caucusgoers را بنویسید که از آنها حمایت بنابراین وجود خواهد داشت کاغذ پشتیبان گیری در مورد بازگو لازم است.

هیچ راهی برای انجام یک بازشماری آرا در سال های گذشته و این تبدیل شد به یک مشکل در برخی از انجمن مکان در سال 2016 به دلیل حداقل یک دوجین حوزه شد و تصمیم گرفت با سکه تلنگر بین ساندرز و هیلاری کلینتون.

آنچه در مورد “superdelegates”?

وجود هشت unpledged نمایندگان در آیووا که دور زدن کل این روند و مستقیما به کنوانسیون ملی. آنها رسما به نام “خودکار نمایندگان” در حال حاضر.

آنها استفاده می شود در محاوره به نام “superdelegates.” که هرگز خود را با نام رسمی اما رسانه ها می خواهم آنها را که تماس بگیرید و اعضای DNC خواهد از آن استفاده بیش از حد از آنجا که این فعلی و سابق حزب رهبران و مقامات منتخب’ “فوق العاده” قدرت استفاده می شود که آنها قادر به رای دادن اما آنها می خواستند در این کنوانسیون.

آنها می تواند نکته مقیاس یک کمپین مورد نظر خود را نامزد, اگر چه بسیاری از رفت و با جهت سیاسی وزش باد و حمایت از نامزد های پیش رو به نماینده مسابقه.

هنوز به عنوان یک نتیجه از انتخابات 2016 زمانی که بسیاری از آمد اولیه برای کلینتون حزب به گوش اعتراضات ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان و محروم superdelegates توانایی خود را برای رای دادن در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی (مگر در مواردی که در حال حاضر وجود دارد یک اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان برای یک نامزد).

آیا آیووا باید تعداد زیادی از نمایندگان در خطر است ؟

نه واقعا. آیووا تنها 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی و همانطور که اشاره شد در آن طول می کشد ماه به آنها را انتخاب کنید. کسانی که 41 نمایندگان حساب برای تنها 1 ٪ از همه متعهد نمایندگان. (یک نامزد نیاز به حداقل 1,991 نمایندگان برای تبدیل شدن به نامزد.)

آیووا و نیوهمپشایر ترکیب شده اند و فقط 2 درصد از نمایندگان و چهار متحده از جمله نوادا و کارولینای جنوبی فقط 5 درصد است.

پس چرا آنها اینقدر مهم است ؟

تاثیر واقعی از این در اوایل برگزاری مسابقات شتاب — چه کسی چه کسی نیست و چه کسی می تپد انتظارات را تعیین خواهد کرد که در ادامه به دیدن ماندگار مسیر را برای خود به نامزدی.

و آیووا به ویژه مهم است که برای نامزدی حزب دموکرات. گذشته هفت نفر از نه نفر که برنده آیووا در رفته به نامزد از جمله چهار.

این همه چرا — با وجود قفقاز بودن بیش از 90 درصد سفید — که از دو هفته پیش نامزدها در حال صرف 50 میلیون دلار در تبلیغات در آیووا به تنهایی.

در حال بارگذاری…

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر