چگونه روسیه در تلاش است برای افزایش برنی ساندرز’ کمپین

بزرگنمایی این تصویر

سناتور. برنی ساندرز مکث در حالی که صحبت کردن در دوران اولیه شب تجمع در اسکس جانکشن Vt., در روز سه شنبه. ساندرز بدست مثبت حمایت از رسانه های روسی نسبت به هر گونه دیگر نامزد حزب دموکرات. کیت گله/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کیت گله/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

آن را تا سال 2016 بیش از همه دوباره — حداقل از روسیه چشم انداز.

روسیه با حمایت دولت پیام در مورد برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری شد بیشتر خنثی در پاییز.

اما در طول شش هفته گذشته این پوشش منتقل شده به آینه pro-ساندرز صحبت کردن امتیاز می شود و در آخرین انتخابات ریاست جمهوری گفت: Clint وات سیاست خارجی موسسه تحقیقات شده است که نظارت بر دخالت روسیه به طور مداوم.

“آنچه واقعا قوی فقط در آخرین 30 تا 45 روز بسیار شبیه روایت است که ما شاهد در سال 2016 در مورد ساندرز” وات NPR گفت.

در حالی که ساندرز اذعان کرده است در کمپین بلیزرز بود که او در جریان توسط جامعه اطلاعاتی در مورد روسیه در تلاش برای افزایش مبارزات انتخاباتی خود او بوده است صبورانه مخالف است که پشتیبانی گفت: در سال های اخیر بحث: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

مشخص نیست دقیقا چه مقدار روسیه انجام شده است برای کمک به ساندرز از طریق گمنامی فضای مجازی اما ملی مقامات امنیتی روز دوشنبه هشدار داد که رسانه های اجتماعی اضطراب و دروغ همچنان از طریق این سال انتخابات ریاست جمهوری.

یک بیانیه امضا شده توسط تهمت مقامات دولت تاکید کرد که بازیگران خارجی پخش می شد “اطلاعات نادرست و تبلیغات در مورد فرآیندهای سیاسی و نامزدها در رسانه های اجتماعی به امید باعث سردرگمی و ایجاد شک و تردید در سیستم ما است.”

که شامل حال تغییر تعداد نامزدها و موضوعات بر اساس اهداف استراتژیک روسیه از جمله گزارش انتخاب مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 هوش جامعه اختصاص داده شده است بخش قابل توجهی از ارزیابی خود در دخالت به RT تلاش برای نفوذ در سیاست و سوخت بخش در ایالات متحده است.

در حالی که نظارت بر پوشش و در, اخبار سازمان های RT و Sputnik وات متوجه مداوم روند: در حالی که بیشترین پوشش باقی می ماند خنثی ساندرز دریافت قابل ملاحظه ای پوشش بهتر از مخالفان خود را.

با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وات’ سازمان ساندرز دریافت یک درصد بالاتر از مثبت پوشش — بیش از 2 1/2 بار — دیگر نامزد حزب دموکرات و حتی بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

و وات می افزاید: “بخش مهم این است که آنها [دو شبکه] باید بیشتر شده است منفی در مورد هر کس دیگری.”

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

جسیکا برانت رئیس بخش تحقیقات و سیاست اتحاد برای تامین دموکراسی است و تحت نظارت دولت روسیه پیام به خود را بررسی روایات درباره Sanders.

“کسانی که [روایات] تمایل دارند که شرکت های بزرگ رسانه ای و دموکراتیک استقرار DNC و نخبگان هستند و تقلب در سیستم در برابر او و نجابت به انکار او یک برنده” برانت گفت.

این Mueller تحقیقات نشان داده است که اینترنت تحقیقات آژانس یک کرملین مرتبط “ترول مزرعه” مستقر در سنت پترزبورگ در حال تلاش برای افزایش ساندرز بیش از آن نامزد هیلاری کلینتون در سال 2016.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم روسیه به نظر می رسد در زمانی که آنها را ببینید برنی است که او کسی است که صحبت کردن در مورد تقلب در سیستم. او صحبت کردن در مورد نخبگان نیست با شما” گفت: Mieke Eoyang معاون امنیت ملی در برنامه راه سوم یک مرکز-چپ مخزن فکر می کنم که مخالف یک ساندرز نامزدی.

راه دیگر برای ارزیابی ماهیت حمایت روسیه برای ساندرز است که با بررسی اصیل حساب های رسانه های اجتماعی که گرفته شده است را برای داشتن روابط خارجی تاثیر عملیات.

برای مثال در اکتبر Facebook اعلام کرد که آن را به حال تعلیق ده ها تن از Instagram حساب منشاء آن در روسیه اما هدفمند در آمریکا مخاطبان با ظاهری لینک کلیک کنید برای اینترنت تحقیقات آژانس.

Facebook به اشتراک گذاشته شده داده های خود را با Graphika یک رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت که گفت که چهار تن از حساب های معلق بود و تمرکز در ستایش Sanders.

یک 2019 گزارش از رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل شرکت Graphika نشان داد تصاویر, معلق Instagram حساب. یکی که ستایش ساندرز می خواند: “میلیون ها نفر از مردم در آمریکا می خواهید برای دریافت یک آموزش و پرورش است. و برنی ساندرز است که آخرین امید خود را.” تصویر از اکتبر 2019 Graphika گزارش پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تصویر از اکتبر 2019 Graphika گزارش

او تنها نامزد در سمت دموکراتیک بود که تمرکز از این حساب های جعلی با توجه به Graphika گزارش. و در برخی موارد این حساب plagiarized الگوهای رفتاری و نظرات به طور مستقیم از ساندرز مبارزات انتخاباتی.

یک پست به عنوان خوانده شده: “میلیون ها نفر از مردم در آمریکا می خواهید برای دریافت یک آموزش و پرورش است. و برنی ساندرز است که آخرین امید خود را.”

Sanders کمپین معتقد است که روسیه در تلاش برای انجام بهترین خود را برای ایجاد اختلاف در نژاد — نه منتخب برنی ساندرز.

و کمپین co-صندلی پارچه مبلی. Ro Khanna استدلال می کند که سناتور بوده است ملتهب حمایت از راه حل برای دخالت خارجی.

“سناتور. ساندرز شده است در خط مقدم تامین امنیت انتخابات. آنچه ما نیاز داریم این است که برگه کاغذ. آنچه ما نیاز داریم این است که سرمایه گذاری ما در انتخابات زیرساخت ها است. آنچه ما نیاز داریم هوشمند مقررات در برابر دروغ مبارزات” خناس گفت: NPR.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im