چگونه دونده می تواند نگه داشتن خود و دیگران امن در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

هل دهنده اجرا می شود در سانتا مونیکا دولت ساحل در 10 آوریل در سانتا مونیکا کالیفرنیا. در حال اجرا است یک شکل از ورزش است که در دیدار های اجتماعی فاصله دستورالعمل. Mark J. Terrill/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Mark J. Terrill/AP

اگر شما شروع به در حال اجرا و یا بدست بازگشت به آن در چند هفته گذشته شما تنها نیستید.

شهرستانها در سراسر کشور باید شاهد افزایش در تعداد زیادی از مردم در حال اجرا و پیاده روی و دوچرخه سواری در خارج به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل را نگه دارید.

همانطور که بیشتر مردم تبدیل به در حال اجرا وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت. ما صحبت کردیم به محققان و دونده به طور یکسان برای پاسخ به برخی از سوالات.

6 فوت است نه به اندازه کافی

برای شروع کارشناسان ملی نیست گفتن مردم به اجتناب از ورزش خارج — حتی اگر شما تحت یک پناهگاه در محل ماموریت. کارشناسان بهداشت می گویند خطر ابتلا به عفونت از ورزش در فضای باز کم است.

شما باید به تمرین های اجتماعی فاصله. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که شما اقامت حداقل 6 فوت دور از مردم دیگر زمانی که شما در خارج از خانه خود را.

اما که ممکن است به اندازه کافی برای دونده.

تحقیقات جدید نشان می دهد که استاندارد اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است کافی برای جلوگیری از گسترش این ویروس وقتی که می آید به فعالیت های شدید.

Linsey Marr استاد مهندسی عمران و محیط زیست در ویرجینیا با تخصص در بیماری هوابرد انتقال می گوید که 6 پا ممکن است به اندازه کافی.

“اگر شما در حال اجرا و شما اتفاق می افتد به کامپیوتر شما ممکن است انتشار بیشتر ویروس به هوا از اگر شما در حال راه رفتن چون شما تنفس سخت تر” Marr می گوید NPR.

اما با حرکت سریع, شما همچنین اخلال در هوا در اطراف شما و به طور موثر رقیق کردن این ویروس می گوید: Marr. این باعث می شود آن را سخت برای تعیین اینکه آیا وجود دارد در معرض خطر بیشتری از گسترش این ویروس اگر شما در حال اجرا در مقابل راه رفتن.

بدون در نظر گرفتن Marr می گوید دونده می تواند به کاهش خطر انتقال ماندن دورتر از افراد دیگر از توصیه می شود 6 فوت است. او نشان می دهد که دوندگان افزایش می دهد که به فاصله حداقل 10 فوت و دیگر کارشناسان پیشنهاد کرده اند دو برابر دستورالعمل CDC به 12 فوت.

حفظ این سطح از راه دور مستلزم آن است که دوندگان نه تنها اجرا شود اما اجرای دور از سایر افراد است. دوندگان باید از مکان های با ترافیک عابر پیاده و یا اجرا در پیک بار مانند در صبح زود و یا در اواخر شب.

هفته گذشته مثلا پاریس ممنوع در حال اجرا و دیگر ورزش در فضای باز بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

به ماسک یا نه ،

یکی دیگر از سوال در دونده ذهن شده است که آیا به پوشیدن پارچه صورت پوشش.

CDC توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت در “تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ” به منظور جلوگیری از جامعه مبتنی بر انتقال این ویروس است.

بنابراین فقط به عنوان شما می خواهم یک ماسک به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه, شما باید یک اگر خود را اجرا کنید به احتمال زیاد شما را به تماس نزدیک با افراد دیگر.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره کرده است که به عنوان بسیاری از 50 درصد از افرادی که این ویروس ممکن است بدون علامت باشد. دونده که احساس خوبی به اندازه کافی برای رفتن بر روی به طور منظم اجرا هنوز هم ممکن است آلوده کسانی که آنها را در تماس با آمد.

با توجه به CDC, ماسک خود را باید متناسب با صورت چسبیده بیش از بینی و دهان خود را که می تواند دشوار است برای حفظ در حالی که در حال اجرا است. برخی از دوندگان استفاده از گتر گردن — یک لوله از پارچه معمولا رطوبت فتیلهسازی — خود را برای پوشش دهان و بینی در ازای یک ماسک.

آیا فشار بیش از حد سخت

بسیاری از در حال اجرا گروه در حال تشویق اعضای خود را برای فعال نگه داشتن برای سلامت جسمی و روانی, اما آنها تاکید کرد که ایمن ماندن ممکن است به معنی در حال اجرا کمتر است.

مایکل Capiraso رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک جاده دونده در حال اجرا غیر انتفاعی است که در خدمت تقریبا 700,000 نفرات دوم هر سال از طریق محلی کمک رسانی و حوادث از جمله TCS ماراتن نیویورک.

او می گوید این گروه شده است تشویق آن دوندگان به آن را آسان.

حمایت کردن می تواند این معنی چند چیز است. اولین اجرای خارج تنها زمانی که شما می دانید شما قادر خواهید بود به نگه داشتن فاصله خود را از دیگران است. و هنگامی که شما انجام آهسته کردن سرعت خود را. اگر شما فشار بیش از حد سخت را برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله و یا آسیب خود را.

استرس و اضطراب نیز بد بدن خود را بنابراین سعی کنید به نگرانی بیش از حد در مورد نگه داشتن برخی رژیم آموزش. Capiraso مردم را به نظر در حال اجرا توسط دقیقه به جای مایل به طوری که آنها می تواند به حل و فصل هر چه سرعت احساس می کند راحت است.

او همچنین با گفتن دونده به روز بیشتر و صرف زمان کمتر در حال اجرا خارج و بیشتر زمان آموزش در داخل خانه یا در حال اجرا بر روی تردمیل و یا صلیب-آموزش — شما می توانید بلند کردن وزنه یا انجام یوگا برای نمونه به ساخت قدرت و انعطاف پذیری.

راه برای همیشه در ارتباط ماندن در حالی که از هم جدا

در حال اجرا است انفرادی فعالیت است اما تبدیل شدن بیشتر جامعه محور در سال های اخیر است. و در حال اجرا در گروه های و سیستم عامل های آنلاین آن را راحت تر از همیشه برای دوندگان به ماندن متصل در حالی که در حال اجرا از هم جدا.

در حال اجرا باشگاه در سراسر کشور با استفاده از رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن در لمس و جمع آوری آنلاین برای حوادث.

پاملا Skaufel یک دونده از راه دور در هوستون تگزاس. او در حال اجرا, باشگاه هوستون Harriers لغو جلسات گروه در ماه مارس است اما ماندن در Facebook و برگزاری آموزش آنلاین کارگاه های آموزشی در موضوعاتی مانند تغذیه.

Capiraso می گوید نیویورک جاده دونده است جلسه عملا با مردم در آن برنامه های آموزشی و راه اندازی جدید منابع آنلاین مانند یک وب سایت جدید طراحی شده برای کمک به نگه داشتن بچه های فعال در صفحه اصلی.

فرد دونده نیز با تکیه بر برنامه های ردیابی مانند Strava به اشتراک گذاری اجرا می شود خود را با دوستان و ایجاد انگیزه در یکی دیگر.

رقابت در عصر Coronavirus

نرم افزار همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مسابقه مجازی در حالی که در دنیای واقعی مسابقات لغو شد برای آینده قابل پیش بینی.

برخی از نژادها مجازی در خدمت به عنوان جایگزین برای کسانی که لغو شد به دلیل coronavirus. اما دیگران مانند کسانی که به میزبانی iRunFar و قرنطینه حیاط خلوت Ultra ایجاد شد در پاسخ به همه گیر شدند و هرگز به معنای فرد در حوادث.

این نژادها آنلاین اجازه می دهد دونده به ثبت نام برای یک فاصله خاص و پس از آن اجرا در زمان خود در خارج از منزل و یا بر روی تردمیل. شما می توانید در هر نقطه — به معنای واقعی کلمه. مردم در حال ورود مایل در خود وآمد در راه پله و بالکن.

ورود شما وقت خود را هنگامی که شما انجام داده ام مایل; برخی از نژادها مجازی حتی با تمام موضوعات از یک فرد نژاد, مثل, تابلوی, تی شرت و مدال.

خط پایین میگه Capiraso نیویورک جاده دونده است که دوندگان معمولا یک regimented دسته.

اما این نه زمان عادی.

“من شده است به دفاع فقط به خودتان استراحت بدهید و عقب کمی,” او می گوید. “این خوب است. ما اجرای یک روز دیگر.”

Lauren Hodges کمک گزارش این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im