چگونه Multigenerational خانواده مدیریت اجتماعی فاصله’ زیر یک سقف

بزرگنمایی این تصویر

بیش از 64 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در multigenerational خانوار. با وجود عاطفی و منافع مالی با هم زندگی خانواده مانند واکر در خانه در فلریسنت Mo. صورت یک مجموعه خاص از چالش ها به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش است. Michael B. Thomas به صورت KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Michael B. Thomas به صورت KHN

واکر خانواده هرگز فکر داشتن یک محدوده سنی 3 تا 96 در زیر همان سقف می تواند مخاطره آمیز باشد.

بود که قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

ویلما واکر در حال حاضر nonagenarian مادر به دختر و پسر در خانه در فلریسنت Mo. حدود 15 سال پیش. حزب خود را از سه تبدیل به یک خانواده شش زمانی که واکر ” در حال حاضر 30 ساله پدر آندره به كار واکر-Nimrod نقل مکان کرد پشت در سکس با پسر جوان و یک دختر در راه است.

زندگی خود را تنظیم — چهار نسل با هم زیر یک سقف — دارای مزایای آن از جمله حمایت مالی مشترک وعده های غذایی و ساخته شده است در مراقبت از کودک برای آندره خدا را کودکان و نوجوانان در حال حاضر 5 و 3. اما این “ردیف” نسل راه اندازی همچنین افزایش نگرانی های خود را به عنوان coronavirus همچنان به مارس در سراسر جهان افراد جوان به عنوان به طور بالقوه ناخواسته حامل ویروس به آسیب پذیر بزرگان برای آنها COVID-19 می تواند حکم اعدام.

“با همه ما در همان خانه من احساس می کنم که این نوع از امنیت همه می گوید:” 63 ساله ویلما واکر.

در حالی که خانه های سالمندان هستند ممنوعیت بازدید کنندگان و بسیاری از مردم در حال موعظه پیام برای دور ماندن از افراد مسن نیست و هر کس که گزینه. بیش از 64 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در multigenerational خانواده مانند واکر’ — اغلب ترکیبی از فرزندان پدر و مادر خود و نوه. که در حدود 1 در 5 ساکنان ایالات متحده.

بزرگنمایی این تصویر

ویلما واکر و همسرش, Howard لذت بردن از زمان پخش با نوه های خود را. “با همه ما در همان خانه من احساس می کنم که این نوع از امنیت همه” ویلما می گوید. Michael B. Thomas به صورت KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Michael B. Thomas به صورت KHN

با همه جا coronavirus تهدید بلندی کسانی که زندگی در چنین خانواده ها در سراسر کشور با ابراز نگرانی و به اشتراک گذاری تجارب خود را آنلاین. برخی از خانواده ها تصمیم گرفته اند به عمل اجتماعی فاصله در صفحه اصلی در حالی که دیگران نگران بودن حامل بدون علامت.

“تا اطلاع ثانوی همه ما به قرنطینه” Tori دیکسون می گوید از دو نسل خانواده در فورت ورث ، “ما در حال تلاش برای ماندن قرار داده و در محل باقی بماند تا زمانی که ما یک ایده بهتر از آنچه در جریان است.”

دیکسون, 42, سهام یک خانه با او 69 ساله و مادر او 48 ساله خواهر و 13 ساله برادر. در حال حاضر آنها در حال اجتماعی فاصله گرفتن از دیگران به نگه داشتن مادر او را امن و مادر او بوده از خانه خارج و در چهار هفته. دیکسون او مبتلا شدید برونشیت در سال 2018 که در سمت چپ او با به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است.

“او را عصبی” دیکسون می گوید. “من عصبی برای او.”

این ایده از ترکیب خانواده ها همواره کمک به خانواده ها از طریق دوران سخت اقتصادی و انتقال زندگی مانند مرگ و طلاق و یا از دست دادن شغل. اما multigenerational خانواده ها صورت یک مجموعه خاص از چالش ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا آنها می توانند به راحتی جدا کردن کودکان از اعضای خانواده در خانه می گوید دانا ته مدیر اجرایی نسل متحد ملی غیر انتفاعی است که طرفداران برای کودکان و افراد مسن و خانواده.

در علاوه بر این به گروه های آنلاین راهنمایی است که شامل یادآوری به اغلب پاک کردن کودکان, اسباب بازی و به دنبال خانه تحویل داروها او نشان می دهد خروج از کودکان در خانه, اگر ممکن است, وقتی کسی به بیرون رفتن برای مواد غذایی. کودکان و نوجوانان بیشتر احتمال دارد به لمس همه چیز در فروشگاه او می گوید که خطرات گسترش میکروب ها. عالی بهداشت به شدت تشویق.

در Belleville, Ill., Maxine ادواردز, 74, شده است, زندگی با دختر و نوه پس از درگذشت شوهرش. در حال حاضر و همیشه از همه گیر توقیف مهد کودک, او در حال مراقبت از او 4 ساله و نوه, Kinsley در طول روز در حالی که دختر بچه, مادر, کریستی ادواردز همچنان به کار به عنوان یک بیمار مراقبت هماهنگ در جنوب غربی مراکز شنوایی در فیرویو هایقتس بیمار.

“او من را نگه می دارد مشغول” Maxine ادواردز می گوید. “این خیلی شلوغ تر از آن بود, اما من خوشحالم که آنها را در اطراف.”

هر شب Maxine ادواردز خواب در یک اسباب بازی مخمل خواب دار قهوه ای تاشو در اتاق نشیمن. فضای مشترک دو برابر به عنوان اتاق خواب خود را به دلیل ادواردز که از ورم مفاصل رنج می برد می گوید: آن را بیش از حد دردناک به خواب در بستر خود.

“من همیشه می گویم که من نمی باید به رختخواب در صبح” ادواردز می گوید: با خندیدن. “من نوه می شود یک ضربه از بیداری بزرگ است.”

اگر آنها مورد نیاز برای جدا کردن شخص دیگری را مجبور به کشیدن او تاشو به یک اتاق خواب. ادواردز قادر نیست به صورت فیزیکی در اطراف حرکت می کند تا آنجا که او می خواهم. اما او هل گذشته درد او را به نگه داشتن نوه اش سرگرم است.

“آنها عشق بازی خمیر بازی و نقاشی و Barbies می گوید:” کریستی ادواردز, 46. “”یخ زده” در یک مورد علاقه همراه با ‘Trolls.’ “

بزرگنمایی این تصویر

Maxine ادواردز (سمت چپ) شده است مراقبت از نوه اش Kinsley در خانه پس از همه گیر بسته کودک پیش دبستانی. Kinsley مادر کریستی ادواردز (راست) همچنان به کار به عنوان یک بیمار هماهنگ کننده در جلسه ، کریستی ادواردز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریستی ادواردز

به او مادر یک استراحت میان همه گیر او به تازگی یک از دوستان مایل به تماشای دختر او را چند روز در هفته است.

اما در حالی که coronavirus چالش جدید برای این خانواده ها زندگی جمعی با چند نسل می دهد هر فرد یک بنیاد به مقاومت در برابر بحران می گوید: ته مدافع برای بزرگان.

“در جامعه ما, ما به مردم است که آنها باید به طور مستقل آنها را به تنهایی و این راه بود. و در عین حال ما مردم ما به یکدیگر نیاز دارند — ما به هم وابسته,” ته می گوید. “Multigenerational خانواده فوق العاده قوی است.”

واکر خانواده یک برنامه آمادگی برای بیماری فقط به عنوان آنها را برای یک آتش سوزی و یا بلایای طبیعی. به عنوان یک خانواده از وزرا و واکر می گوید خانواده او است و دعا برای این بیماری همه گیر به پایان رسید. اما آنها همچنین تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را بیشتر. آنها لغو یک جشن تولد 80 برای واکر, شوهر, Howard.

مادر خانواده ساناز Whitfield است و قدیمی ترین عضو از خانواده خود را در 96 و صرف زمان بیشتری را در داخل. او را دوست دارد به آغوش گرم. اما در حال حاضر او را به اجتناب از تماس مستقیم با هر کسی که به نظر می رسد بیمار است.

بزرگنمایی این تصویر

مادر از واکر خانواده ساناز Whitfield 96 سال است. “من دوست دارم که در اطراف خانواده من,” او می گوید. “من نمی خواهم به تنهایی زندگی می کنند.” Michael B. Thomas به صورت KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Michael B. Thomas به صورت KHN

مدتها قبل از “اجتماعی فاصله” شد buzzword خانواده او همیشه قرار دادن فضای بین Whitfield و هر کسی که احساس بیمار در خانه خود را. مصرف آن را یک گام بیشتر واکر می گوید اعضای خانواده خود را به انزوا در خانه اگر یکی از آنها بیمار می افتد.

هر دو ایده ها می تواند برای کودکان جوان تر به درک. که یکی از دلایل Whitfield خود فضا در خانه خود را. آن را به یک محل که در آن او می تواند اگر او نیاز به فرار از میکروب ها است.

“من دوست دارم که در اطراف خانواده من” Whitfield می گوید. “من نمی خواهم به تنهایی زندگی می کنند.”

واکر دوست داشتن مادر او وجود دارد بیش از حد. او هنوز هم یادگیری چگونه به مراقبت از خود زمانی که او تصمیم گرفت که بعدها در زندگی به عنوان پدر و مادر نیاز به کمک بیشتر او را به مراقبت از آنها. پدرش Wiley Whitfield, درگذشت در سال 1992.

“من می توانم به یاد داشته باشید که یک دختر احتمالا در حدود 10 وقتی که من شروع به درک که من می خواستم به مراقبت از مادر من” واکر می گوید. “من همیشه می دانستم که همه ما قرار بود با هم زندگی می کنند. من همیشه نگاه به جلو به آن است.”

و مسائل پیچیده در این coronavirus بار هر چند تلاش برای نگه داشتن خانواده کسب و کار شناور. شش سال پیش آنها باز WTMM بزرگسالان روز مراقبت های بهداشتی مرکز غیر انتفاعی بزرگسالان مراقبت روزانه برای سالمندان است که آلزایمر, بیماری اوتیسم یا زوال عقل است.

مرکز بسته در اواخر ماه گذشته به دلیل همه گیر شد کاهش بازدید از سالمندان و خشک تا پرداخت بیمه نیاز به پرداخت کارکنان. اما حتی زمانی که آن را نشانی از بازگشایی Whitfield 96 سال است که در خدمت به عنوان یک روحانی در مرکز مراقبت روزانه می گوید او ممکن است صرف زمان کمتر وجود دارد چرا که او در حال حاضر بیشتر آگاه از خطرات او چهره در اطراف او.

قیصر سلامت نیوز یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im