چقدر مهم هستند و لاتین آرا در این انتخابات ؟

NPR لولو گارسیا ناوارو مذاکرات به دانشمندان علوم سیاسی ویکتوریا DeFrancesco صوت و کریستینا گریر مورد اهمیت و تفاوت های ظریف از رای دهندگان سیاه پوست و لاتین در دموکراتیک مقدماتی.

لولو گارسیا ناوارو, میزبان:

دو حیاتی حوزه از حزب دموکرات – آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین – اما دو بسیار متفاوت نامزدهای آنها حمایت. ما پیوست و در حال حاضر توسط دو دانشمندان علوم سیاسی, Christina گریر و ویکتوریا DeFrancesco صوت برای کمک به توضیح دهید که چگونه ممکن است این بازی در چه تبدیل شده است و اساسا یک مسابقه بین جو بایدن و برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات.

خوش آمدید به برنامه است.

ویکتوریا DEFRANCESCO صوت: با تشکر از شما.

کریستینا گریر: با تشکر از شما.

گارسیا ناوارو: Christina ما با شما شروع شود. در اولین آزمون متحده قابل توجه جمعیت سیاه, سیاه, رای دهندگان معلوم شد برای جو بایدن. چه رانندگی که حمایت ؟

گریر: خوب در واقع. منظورم این است که او جیمز Clyburn برای تشکر از اولین و مهمترین.

گارسیا ناوارو: درست است.

گریر: اما سیاه و سفید رای دهندگان استراتژیک و واقع گرایانه. و من فکر می کنم که بسیاری از رای دهندگان به فکر بسیار جدی در مورد نوامبر 3. من فکر می کنم که آنها را ببینید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تهدید واقعی است. و من فکر می کنم که شما می دانید که جو بایدن ممکن است کامل ترین کشتی. اما از انتخاب آنها داده شد, من فکر می کنم استراتژیک انتخاب شده بود که او خواهد بود که می تواند galvanize نوع استقرار و پشتیبانی در صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

گارسیا ناوارو: آره. منظورم اینه که شما ذکر جیم Clyburn کارولینای جنوبی. و او گفت: زمانی که حمایت بایدن من ترس از آینده این کشور است. که به وضوح چیزی است که رانندگی آفریقایی آمریکایی است که به طور خاص در جنوب, البته تجربه کرده اند تبعیض و نژاد پرستی و میراث Jim Crow.

گریر: راست. اما منظورم این است که ما باید به یاد داشته باشید به عنوان مالکوم ایکس گفت: همه شما می دانید هر چیزی در جنوب مرز کانادا است که در آمریکا جنوبی. و بنابراین اغلب ما می خواهم برای قرار دادن نژاد و نژادپرستی در آمریکا جنوبی. اما نکته کلیدی این است که زمانی که جیمز Clyburn گفت: ما می دانیم که جو درست است ؟

گارسیا ناوارو: و او می داند ما.

گریر و او می داند ما. و است که خط خاص که در آن – آیا برنی ساندرز ،

گارسیا ناوارو: همه حق است. ویکتوریا ساندرز واز یک افزایش بزرگ از Latino پشتیبانی در نوادا و کشورهای دیگر. چه برخی از لاتینی ها را ببینید در ساندرز?

DEFRANCESCO صوت: راست. پس از زوم کردن ما می بینیم که او تا به حال یک پیروزی بزرگ هنگامی که آن را به لاتینی رای دهندگان. در حال حاضر آن است که حمایت از آمده است ؟ این ترکیبی از یک تعداد بسیار شدید و هماهنگ زمین بازی. نیز وجود دارد که قطعه ای از مراقبت های بهداشتی.

گارسیا ناوارو: چون همیشه یک مسئله بزرگ برای Latinos.

DEFRANCESCO صوت: خوب آره. و Latinos ترین underinsured جمعیت. بنابراین زمانی که یک برنی ساندرز می آید و می گوید ما می خواهیم مراقبت های بهداشتی برای همه به خصوص قوی پیام است که طنین انداز با Latinos. و سپس شما می دانید بایدن نمی آمد به تگزاس و کالیفرنیا و دادگاه رای لاتین. من نه و گفت او نمی خواست اما او نمی باید منابع آن را انجام دهد.

گارسیا ناوارو: Christina سوال من این است که در مورد شور و شوق و مشارکت. سیاه و سفید رای بسیار مهم است در بسیاری از کشورهای که در حال رفتن به تصمیم می گیرید که می شود رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است. منظورم این است که وجود دارد شور و شوق برای جو بایدن به اندازه کافی به واقعا ایجاد انگیزه در مردم برای بیرون آمدن از جامعه سیاه و سفید?

گریر: خوب منظورم این است که ما باید یک راه طولانی برای نوامبر. اما شما می دانید زمانی که سیاه مردم در انتخابات کم است ما نیز باید به نگاه به برخی از موانع نهادی است که…

گارسیا ناوارو: البته.

گریر: …در حال قرار دادن در مقابل از رای دهندگان. شما می دانید که ما این را دیدم در تگزاس که در آن سیاه و Latinx جوامع – بسیاری از حوزه های رأی گیری شده است به طور سیستماتیک بسته شده است. من فکر می کنم گاهی اوقات شما می دانید فشار زیادی قرار داده شده است در شانه برای حمل حزب دموکرات در سراسر خط پایان. ما نیاز به مطمئن شوید که جو بایدن صحبت articulately در مورد مسائل است که آمریکایی های سیاه و سفید و Latinx جوامع در مکان هایی مانند میشیگان و ویسکانسین در مورد مراقبت. و من فکر می کنم آن را واقعا می شود یک بیان ایده ها و ارزش های خود را به مطمئن شوید که مردم می دانند که ما ناقص نامزدهای اما هر چیزی بهتر از چهار سال دیگر جمهوری خواه دولت تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گارسیا ناوارو: ویکتوریا همین سوال برای شما اما معکوس. منظورم این است که همیشه این انتظار می رود که رای لاتین در حال رفتن به بسیار مهم خواهد بود. این حوزه بزرگترین اقلیت رای گیری در سال 2020 انتخابات. ما می رویم به دیدن آنها را در آینده در اعداد بزرگ اگر برنی ساندرز است که نامزد و اگر جو بایدن است نامزد?

DEFRANCESCO صوت: بنابراین ما می دانیم که لاتینی ها در طول تاریخ شده است این گروه که حداقل به احتمال زیاد به نوبه خود و رای دادن. ما از دیدن تصویری بر روی صفحه رادار در سال 2018 یک پرش در حدود 50 درصد مردم در انتخابات برای Latinos که به نظر می رسید که نشان می دهد ممکن است وجود دارد چیزی در اینجا. بنابراین من با احتیاط خوش بینانه است که ما یک الگوی Latinos تبدیل کردن به رای دادن در تعداد بیشتری از آنجا که ما می دانیم از علوم سیاسی است که زمانی که به کسی می رسد به رای آنها بیشتر احتمال دارد به انجام دوباره آن و همچنین که سهام تبدیل شده اند تا در این انتخابات برای بسیاری از مسائل که Latinos مراقبت ترین مورد یعنی مراقبت های بهداشتی نابرابری و مهاجرت.

گارسیا ناوارو: در نهایت به هر دو شما – منظورم این است که به دنبال فراتر از سال 2020 منظورم این است که ما به احتمال زیاد رفتن به یک نبرد بین رئیس جمهور تهمت و شما می دانید یک septuagenarian سفید ، شده است که در یک ناامیدی بزرگ برای بسیاری از درون حزب دموکرات به طور خاص جوامع از رنگ. چه رفته است و چه چیزی شما فکر می کنم نیاز به تغییر بیشتر ؟

گریر: خوب, من فکر می کنم پس از سال 2020 حزب دموکرات واقعا نیاز به نگاه خود و بپرسید که چگونه از آن بود که آنها تا به حال بیش از 20 نامزد بسیاری از آنها زنان, مردم, از, رنگ, مجرب – و کسانی که نامزدها از رنگ اغلب برای اولین بار مجبور به رها کردن مسابقه. که برای رفتن به یک مکالمه رفتن به جلو در 2024.

گارسیا ناوارو: ویکتوریا.

DEFRANCESCO صوت: من فکر می کنم این واقعیت است که ما یک آیووا و سپس یک New Hampshire اول بسیار لطمه می زند نامزدها از رنگ. مسائل مربوط به نظم بنابراین اگر ما می تواند کار بر روی تغییر سازمانی قوانین حاکم بر اصلی ما سیستم من فکر می کنم آن را به نامزدهای رنگ بهتر میکنه.

گریر: من با شما موافقم ویکی. و من فکر می کنم که هنوز هم وجود دارد بیش از حد تاکید بر این آمورف, white, working-class رای دهندگان که مردم هنوز در تعقیب. و آنها نیاز به در واقع شروع به ضربه زدن به سیاه Latinx و رای دهندگان بسیاری از آنها هنوز هم نشسته در حاشیه از آنجا که هیچ کس زحمت به درخواست آنها را به شرکت.

گارسیا ناوارو: Christina گریر است که یک دانشمند علوم سیاسی با دانشگاه فوردهام در مرکز لینکلن. و ویکتوریا DeFrancesco صوت است یک دستیار دین برای مشارکت مدنی در LBJ دانشکده امور عمومی در دانشگاه تگزاس.

با تشکر از شما هر دو بسیار است.

گریر: با تشکر از شما.

DEFRANCESCO صوت: با تشکر از شما لولو.

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de