تا چه حد باید پلیس در اجرای coronavirus مستندات?

سیدنی استرالیا—با بسیاری از جهان تحت اقامت در خانه, سفارشات, افسران پلیس در حال تبدیل شدن به مجریان جدید کروناویروس کد که خواسته چه انسان به طور طبیعی مقاومت در برابر: انزوای کامل و اطاعت.

قدرت سخت قوانین جدید و فشار نیروهای پلیس در حال آزمایش تا چه حد به در مجازات رفتار که معمولا روال. در استرالیا, مقامات تهدید مردم به تنهایی نشسته نوشیدن قهوه با شش ماه در زندان است. در بریتانیا پلیس آتش برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به فیلم و شرم آور یک زن و شوهر راه رفتن سگ خود را در منزوی مسیر.

اما در کشورهای دیگر اجرای شده است بسیار تهاجمی تر و تشدید به خشونت های جدی است. در کنیا ماموران پلیس تحت بررسی در موارد متعدد از جمله مرگ یک نوجوان به ضرب گلوله در حالی که ایستاده در بالکن, در طول یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد. پلیس نیز با استفاده از گاز اشک آور و باطوم در مسافران در ترمینال کشتی و در حال بررسی در حداقل دو دیگر مرگ و میر منجر جمهور اوهورو کنیاتا می گویند او با ابراز تاسف از خشونت است.

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte روز چهارشنبه دستور پلیس و ارتش به ساقه هر کسی که “باعث اغتشاش” پس از 20 معترضان دستگیر شدند که آنها خواستار مواد غذایی در این کشور مستند.

وجود سابقه طولانی تهاجمی پلیس در بیماری های همه گیر و بحران های دیگر با ماموران حفاظت از بیمار و اجرای محدودیت های مسافرتی و صدور تقدیر نامه برای تف. آنچه در حال حاضر متفاوت است که دستور به ماندن در خانه ها گسترده تر وادار کردن کشورهای متحده شهرهای کوچک و بزرگ دست به گریبان با چگونه پلیس باید کار هنگامی که آن را به طور کامل روشن نیست چه فعالیت هایی ممنوع است و یا چرا یکی ممکن است ریسک از دیگری است.

تعریف قانون و نظم پیچیده تر می شود زمانی که مردم نیاز به نگه داشتن رفتن به خارج برای کار — فقط به خوردن. و یا در کمتر وخیم موارد هنگامی که چند 20-چیزی نشسته در چمن ممکن است ضرر و یا ممکن است بی پروا پخش از سرایت. و یا زمانی که مردم نگران است و هم بزنید و وجود دارد هرگز نمی تواند به اندازه کافی پلیس برای گرفتن هر مجرم است.

“مردم در حال نوشتن یک راهکار جدید روزانه در چگونه برای مقابله با این چیزی که گفت:” چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات در فروم و واشنگتن مبتنی بر سازمان های اجرای قانون مقامات و تحلیلگران در سراسر جهان است. “سوال اصلی این است: چگونه می توانید از پلیس خدمت می کنند در یک اطمینان بخش نقش؟”

افسران پلیس در بسیاری از نقاط داغ به نظر می رسد اقدام با احتیاط. از سان فرانسیسکو و نیویورک به بانکوک و میلان, بیشتر و بیشتر مردم مطابق با قوانین اجتماعی فاصله. سنتی جرم است و کسانی که حمل مدالها در حال یادگیری به فکر می کنم مانند پزشکان در ماسک — با تمرکز بر سلامت عمومی و خود را.

آن شده است یک منحنی یادگیری. بیش از 1400 افسران در شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای ویروس. چندین روسای پلیس در دیترویت و در جای دیگر نیز بدست بیمار منجر ادارات در سراسر جهان به تغییر چگونه افسران ارتباط برقرار کردن با همکاران خود ،

در لندن, فرمانده افسران در حال حاضر کار بر روی جایگزین روز به کاهش شانس است که ویروس حاشیه درجات بالایی. در ایرلند شمالی و نیش پاسداران معرفی مظنون نمی بزاق در دستگیری افسران.

گشت زنی در ساعت نیز تمدید شده است در حوزه های قضایی بزرگ و کوچک برای به حداقل رساندن تعامل در ایستگاه و گفتگو با مردم در حال وقوع از تیم ملی اتومبیل.

بسیاری از فعل و انفعالات تمرکز بر هدایت مردم از خانه. در کالیفرنیا که در آن شیوع به نظر می رسد رسیدن به یک فلات پس از دو هفته از مستند افسران به ندرت فراتر از شفاهی یا کتبی هشدارهای گفت: Michael Rustigan یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی سن خوزه.

در بخش هایی از آمریکا و کانادا و مقامات پلیس را به صراحت وعده داده نرمی.

“این تنها در بدترین سناریو ما در حال رفتن به انجام هر کاری” گروهبان. مایکل الیوت رئیس جمهور از ادمونتون Police Association گفت: هفته گذشته پس از قانونگذاران در آن شهر کانادا به تصویب یک قانون اجازه می دهد برای جریمه از $1000 به $500,000 برای عدم رعایت بهداشت عمومی ، “ما نمی خواهیم به استرس شهروندان بیشتر از ما است.”

اما در برخی از مکان های شدید سرکوب نشان می دهد که این بیماری همه گیر ذره بین پلیس مشکلاتی که در حال حاضر وجود داشته است.

بیش از دو دوجین گی مردان و زنان تغییر جنسیت دستگیر شده بودند روز سه شنبه در اوگاندا برای نقض قوانین اجتماعی فاصله. فعالان متهم پلیس از هدف قرار دادن یک گروه است که شرور و اهریمن در کشور برای سال.

در کنیا که در آن مقامات اغلب متهم آمرانه تاکتیک ماموران پلیس با شلیک گاز اشک آور و ضرب و شتم مسافران و ساخته شده برخی از دروغ رو به پایین بر روی زمین در یک کشتی ترمینال در شهر ساحلی مومباسا ساعت قبل یک شبه حکومت نظامی آغاز شد مارس 27. تصاویر و ویدئوها از هرج و مرج نشان داد مسافران سرفه تف کردن و لمس کردن چهره خود را به خار چیدن خود را به دهان و بینی است.

در یک کم درآمد همسایگی شرق نایروبی a 13-year-old boy به ضرب گلوله کشته شد دوشنبه شب ظاهرا توسط پلیس به عنوان او ایستاده بود در بالکن خانواده خود را آپارتمان. او صبح روز سه شنبه. پلیس گفت که او زده شده بود با یک گلوله ولگرد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کشور بیشتر دولتهای خودکامه بوده است سریعتر به استفاده از تاکتیک های متضاد.

ویدئوها از هند نشان داده اند که ماموران پلیس در ماسک با استفاده از باتوم برای ضرب و شتم و متفرق کردن گروه زیادی از مردم است. ماه گذشته پلیس دوبی از دستگیری یک مرد اروپا که نوشته شده فیلم در Instagram نمایش خود را در یک ساحل که بسته شده بود.

و در فیلیپین که در آن Duterte به هر طریقی بود پلیس و نظامی به دستمزد خونین جنگ مواد مخدر قبل از این ویروس در آمد و نیروهای امنیتی در حال حاضر وظیفه حفظ قفل شده-پایین سفارش توسط هر معنی لازم.

پس از معترضان دستگیر شدند در مانیل برای خواستار غذا Duterte هشدار داد که نیروهای امنیتی را بکشند و یا زندان همه “مشکل است.”

“آیا تست من. سعی نکنید برای تست آن” Duterte گفت: شنبه شب در یک آدرس به این کشور است. “ما آماده برای شما.”

چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار ممکن است مجموعه ای از تن برای اقدامات سخت. یک مستند آورده است که این کشور به توقف برای هفته اجرا شد در هر بوروکراتیک سطح از مقامات دولتی بالا به پلیس به محله کمیته و کمک گسترده نظارت و سرکوب صدای مخالف.

اما حتی در برخی از ترین در جهان لیبرال دموکراسی وجود دارد نشانه هایی از یک با عجله به آژیر و عمل است.

در اسرائیل 900 نفر جریمه برای رفتن بیش از 100 متر از خانه های خود. در انگلستان علاوه بر سرکوب مردم راه رفتن سگ پلیس گفته اند کوچک و فروشگاه های محلی به فروش شکلات عید پاک تخم مرغ زیرا آنها موارد ضروری.

استرالیا است که پس از یک مسیر مشابه. در سیدنی که در آن جدید مستند قوانین تهدید بزرگ جریمه و حبس به اثر رفت در این هفته پلیس متوقف شد و یک مرد شستن شیشه جلو به تنهایی در یک تقاطع سه شنبه. یک روز بعد آنها سوار اتومبیل های گشت طریق پوشیده از چمن پارک به حرکت می کند هر کسی که به نظر می رسید به انجام چه کمیسر پلیس بود غیر قانونی اعلام کرد در یک کنفرانس خبری گفت: “sunbaking.”

“ما قبول است که دولت برای انجام کاری وجود دارد اما باید محدودیت در آنچه من می بینم که واقعا قدرت های گسترده ای گفت:” Shahleena مشک اقدام قانونی مدیر برای قانون حقوق بشر مرکز در ملبورن استرالیا است. “باید وجود داشته باشد وضوح در مورد این قدرت و گسترده کمپین آموزش عمومی به مطمئن شوید که مردم درک آنچه تعهدات خود هستند و به همین دلیل آنها وجود دارد.”

بهداشت عمومی کارشناسان استدلال می کنند که بهترین راه برای گرفتن مردم را به پیروی است نه با سرکوب و شرم بلکه با توسل به خود و منافع خود و حس رفاقت.

“شما می خواهید به استفاده از هویج به جای آن از چوب” گفت: James Colgrove یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه کلمبیا. “مردم می خواهند به انجام چه چیزی بهترین را برای خود و راه شما آنها را به انجام چه بهتر است به آنها بگویید که چرا آنها باید آن را انجام دهد و آن را توضیح دهید به آنها را. هیچ کس دوست دارد به تهدید شود.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im