هری Polakow شگفت زده شد زمانی که او شنیده ام یک دست کشیدن در درب جلو. او و همسرش لیبی در 90s و قرار است به شرکت.

اما سه شنبه شد و در 70امین سالگرد عروسی. و خود گرانادا هیلز همسایگان نمی شد در مورد به اجازه coronavirus آنها را جشن می گیرند روز به تنهایی.

حمل و گل و بادکنک و کیک شکلاتی خانگی آنها می خواهم جمع آوری شده — شش فوت از هم جدا البته در چمن در کوچه و خیابان و در پیاده رو به توست جفت و serenade آنها را با “سالگرد والس.”

“ما همه آنها را دوست دارم بیش از حد اجازه دهید به روز رفتن خسته شده اید” همسایه درب بعدی براد اسمیت بعد به من گفت. او و همسر ماریا سازمان fete و داوطلب خدمت سربازی همسایگان برای کمک به.

تبلیغات

آنها تا به حال هیچ مشکل در تجمع مردمی به علت. این Polakows زندگی در خانه خود را پس از آن ساخته شده بود در سال 1964 قبل از بسیاری از همسایگان خود متولد شدند.

512433_la-me-granada-hills-anniversary_745.jpg

با توجه به محدودیت در چگونه مردم می توانند برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus همسایگان جشن از خارج ایستاده بود و جدا از یکدیگر است.

(Dania ماکسول/Dania ماکسول/لس آنجلس تایمز)

“آنها شناخته شده در سراسر محله” براد اسمیت گفت. “هنگامی که ما می گویند که ما زندگی بعدی به هری و لیبی هر کس می داند که در آن است.”

همسایه ژان Lionelli تا به حال به رپ در پنجره خود را به هری برای باز کردن درب. او را به یک لبخند به عنوان آنها ساخته شده راه خود را بر روی ایوان جلو. لیبی برگزار شد و محکم به بازوی لبخند و تکان دادن مثل یک گل سرخ رژه ملکه. هری در سال 94 تا کنون اهدا, regaled گروه با یک حکایت از روز عروسی خود.

تبلیغات

“خاخام به من 50 سال خوب و من گفت: ‘من که’. اما به نوعی ما رو به 70,” او گفت: پیچیدن یک دست در اطراف او در حال حاضر 90 ساله و عروس.

خود را موقت جشن بود و هیچ چیز مانند باشگاه های کشور جشن و سرور به Polakows’ کودکان برنامه ریزی شده بود. اما این یک یادآوری است که محله اوراق قرضه می تواند قوی تر از coronavirus ممنوعیت.

Coronavirus محدودیت های ضربه زن و شوهر سخت است. هری کمی کم شنوا و لیبی حافظه گرفتن فازی. در عین حال هر چند بسیاری از دوستان قدیمی خود را گذرانده اند, آنها هنوز هم فعال اجتماعی زندگی می کند.

آنها خود را در خرید مواد غذایی و پرستش در معبد خود را به طور منظم. آنها در لباس پوشیدن و لذت بردم خرما ناهار غالبا. هری بازی با کارت های معبد خود افراد سه روز در هفته. آنها صرف وقت با فرزندان خود را و نگاه به جلو به نوه خود بازدیدکننده داشته است; در حال حاضر او فقط می تواند رها کردن مواد غذایی و ترک.

“دو هفته گذشته به من اجازه داده شده است به بیرون رفتن از خانه در همه” هری گفت: من در مصاحبه تلفنی ما. اما هیچ اشاره از شکایت در صدای او.

“ما خوش شانس,” او گفت:. “ما مقدار زیادی از خانواده و دوستان به مراقبت از ما.”

512433_la-me-granada-hills-anniversary_779.jpg

همسایه ها جمع آوری به جشن 70 سالگرد عروسی از هری و لیبی Polakow.

(Dania ماکسول/لس آنجلس تایمز)

این caretaking می رود هر دو راه خود را به همسایگان می گویند. در روز جوان خود را به Polakows کمک همسایگان گیاه باغ هدایت صفحه اصلی تعمیرات و میزبانی گردهمایی با هری خواهر که در سراسر خیابان زندگی می کردند.

تبلیغات

آنها همیشه بر خاست برای دختر پیشآهنگی کوکی ها به پادشاه اندازه میله آب نبات هر هالووین و حمایت از کودکان و نوجوانان’ پیاده رو لیموناد می ایستد. و مهم نیست که چقدر ترش و یا از کار افتاده نوشیدنی آنها همیشه تلفظ آن را خوشمزه و طراوت است.

“آنها به چسب است که دارای محله با هم” گفت: هدر Cowie ایتون که در سراسر خیابان زندگی می کند و او به ارمغان آورد 12-پسر جیمسون. “آنها مانند افتخاری پدربزرگ و مادربزرگ به همه بچه ها در بلوک.”

Roushdy Shenouda راننده سرشونو تکون دادن شور و نشاط. او یک آشپز حرفه ای و پخته کیک حزب — که هری و لیبی در داخل را ببلعند. “شما نمی تواند درخواست برای بهتر همسایه,” او گفت:. صرف حضور به بلوک احساس ثبات است.

کمی خیابان جمع آوری نمی آخرین طولانی است. در عرض 20 دقیقه هر کس بود به داخل خانه های فردی. اما احساس دوستی درنگ برای من. من خودم را تکان دادن در غریبه که من سوار کردن در خیابان.

من در مورد چگونه من اغلب قاضی محله من از این تنور ما همسایه خوراک است که با تمرکز بر نیازهای ما ترس ما ما اختلافات. و چقدر بهتر از من ممکن است احساس کنید در این زمان از فداکاری و خطر اگر من فکر می کردم بیشتر در مورد من در زندگی واقعی برخورد با افراد واقعی که در نزدیکی زندگی می کنند و در واقع در مورد مراقبت از من.

برای ماه هری و لیبی بوده است به دنبال به جلو به سالگرد خود را جمع آوری.

“دختر من متعلق به یک باشگاه های کشور, و او تا به حال همه چیز تمام برنامه ریزی گفت:” هری به من گفت. یک برادرزاده اش که از کلیولند; یکی دیگر از برادرزاده و خواهرزاده بودند پرواز از شیکاگو است. پس از آن ویروس توقیف این باشگاه ریشه پرواز و مجبور به ماندن در داخل و خود منزوی.

آنها صرف زمان زیادی نگرانی در مورد چگونه آسیب پذیر آنها ممکن است. اما آنها در حال پناه گرفتن در محل بسیار جدی است. هری به خصوص نتواند که در اطراف مردم است. کار خود را در کسب و کار مواد غذایی و او لذت می برد اجتماعی.

تبلیغات

“اما مردم باید قربانی,” او گفت:. “شما انجام آنچه شما می توانید انجام دهید.”

او در جنگ جهانی دوم دامپزشک که سقوط در عشق با لیبی در سال 1946 راست او پس از مرخص شد و به خانه نقل مکان کرد به شیکاگو.

“من به ساحل رفت و ملاقات این 18 سال,” او گفت:. “او تا به حال یک پتو و آن را به اتاق رفتم و نشستم و صحبت با او است.”

او تحت تاثیر لیبی با وام گرفتن از یک دوست 1947 پلیموث و اجازه دادن به او اعتقاد دارم که او متعلق به آن است. سپس او صرف $60 — تقریبا یک ماه تمام را کهنه دستمزد — در شام در شیکاگو افسانه ای پالمر ، زمانی که به او پیشنهاد چگونه می تواند او احتمالا می گویند ،

لیبی ممکن است فکر او ازدواج با یک غلتک بالا. به جای او گذشته را صرف 46 سال ریشه به متوسط دستگاه در یک خواب آلود حومه که تماس های خود را به سان فرناندو ولی “ترین همسایگی شهر است.”

و او را با محتوای آن — حتی زمانی که آن را روی زمین افتاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im