چگونه بیماری کارآگاهان دانم زمانی که آن را در ایستگاه نبرد و یا فقط یکی دیگر از محلی مشکل ؟

صدها نفر از ترسناک بهداشت هشدار پاپ در سراسر جهان در هر ماه. در نظر بگیرید این از آخر آذر ماه به پایان رسید که با اطلاع از آنچه که تبدیل به کشنده COVID-19 pandemic:

یک چوپان با آلوده pneumonic طاعون در مغولستان داخلی چهارمین مورد در چند هفته.

سه صد موارد عفونت کريپتوسپوريديوم در سوئد باعث گوارشی و تنفسی مسائل.

یک بیماری همه گیر ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو — 3,346 موارد به عنوان Dec. 15, 2019, دو سوم از آنها مرده است.

و سپس این یکی: یک “ذات الریه با علت ناشناخته” در ووهان چین در دسامبر. 30.

چگونه جهان مشخص است که یک تماس به ایستگاه نبرد? برای پاسخ به این سوال ستاره نگاه سیستم برای پخش و تفسیر, هشدار, و چگونه آن را در واقع بازی کردن با COVID-19.

با هر دو زمان آنفلوآنزای مرغی و سارس در اوایل 2000s زمان واکنش در هر مرحله آهسته بود ستاره یافت می شود. حتی یک بار آن را روشن بود وجود دارد یک مشکل بهداشت رهبران — از جمله بسیاری در کانادا — اصرار وجود دارد کم خطر برای کانادایی ها.

در نهایت می گوید تورنتو بیماری های عفونی دکتر مایکل Gardam (رودخانه هامبر بیمارستان رئیس ستاد و یک جانباز از سارس و دیگر شیوع) عقل سلیم و تجربه نیاز به بازی یک بخشی در تصمیم گیری است که هشدار است “این معامله واقعی است.” زمانی که او شنیده ام در اوایل هفته بهداشت عمومی رهبران در کانادا و در که گفت کمی وجود دارد شواهدی از انتقال انسان به انسان با رمان coronavirus او آن را باور نمی کند.

“است که می شده اند یک جهنم از یک عفونی بت به همه کسانی که مردم در معرض آن را در یک بازار” Gardam می گوید.

Humber River Hospital chief of staff and SARS veteran Dr. Michael Gardam said early reports by officials that the COVID-19 risk was low were "disengenuous" and likened the situation to a tidal wave. "You can see the tidal wave coming at you but right now, at this moment on the shore, you are fine ? but the tidal wave is coming."

اجازه دهید بحث در مورد بیماری و بیماری و سیاره زمین است. با یک جمعیت از 7.6 میلیارد دلار های زیادی وجود دارد به بحث در مورد. این جهان از مسافران به این معنی که یک کشور را بیماری می تواند یک کشور دیگر بیماری بسیار سریع است.

هیچ مقام رسمی سیستم در سراسر جهان است که طول می کشد تا اطلاعات از سازمان های دولتی سازمان های سلامت و شمع آن را به یک پایگاه داده. به جای آن وجود دارد که معجونی از سیستم برخی از اجرا توسط داوطلبان برخی از شرکت ها که اسکن رسانه ها و رسانه های اجتماعی گزارش به دنبال شیوع بیماری.

ProMED بهترین شناخته شده است. این اجرا توسط 90,000 عضو جامعه بین المللی برای بیماری های عفونی یک انجمن از پزشکان و دانشمندان در سراسر جهان که کسب و کار بیماری است. نگاهی به ProMED سایت. در سمت چپ شما را پیدا خواهد کرد چند ماه گذشته از هشدار. آن را به ارزش نگاه کردن است. این یک بیت مثل قدیمی از مد افتاده “listserve” هل دادن اطلاعات خام. هزاران نفر از پزشکان در سراسر جهان, از جمله Gardam دریافت این ProMED ایمیل های روزمره است.

این برنامه برای نظارت بر بیماری های نوظهور (ProMED) راه اندازی شد تا به عنوان یک سیستم هشدار دهنده برای هشدار به جهان به بیماری های نوظهور. این چهره عمومی از جامعه بین المللی یک شبکه ایجاد شده در 1980s. آن اظهار داشت: باور است که بیماری های عبور از مرزهای بین المللی و اطلاعات کلیدی برای خفقان شیوع است. در سارس برای اولین بار هشدار داده شد توسط ProMED.

وجود دارد حدود 4000 هشدار انجام شده توسط ProMED ایمیل در هر سال است. آنها می آیند از ProMED را اسکن از رسانه ها و دیگر منابع اطلاعاتی در اطراف جهان است. گاهی اوقات آن را یک ایمیل فرستاده شده به ProMED توسط یک دکتر که متوجه چیزی (به عنوان آن را با سارس) اما اغلب آن را یک رسانه داستان بر اساس یک موضعی بهداشت عمومی هشدار. تورنتو شرکت بر اساس BlueDot کند کار مشابه برای رشد فهرستی از مشتریان و مانند ProMED در میان اولین به صدا اولیه زنگ در COVID-19 on Dec. 30.

قبل از آن به عنوان پس از آن-unnamed ویروس گسترش در ووهان چین تنها پزشکان محلی و مقامات بهداشتی در این می دانم. اطلاعات آنها در حال توسعه نگه داشته بود محلی است. با توجه به اطلاعات به بعد منتشر شده در مقالات علمی مردم در اتاق های اورژانس شکایت از یک ذات الریه-مانند بیماری است. اما یکی از اولیه 27 افراد بیمار بودند یا کارگران و یا بازدید کننده به یک “مرطوب بازار” در ووهان یک نوع بازار کشاورزان نام برای مرطوب طبقه از ذوب یخ استفاده می شود به نگه داشتن حیوانی و گیاهی تولید شده است. اولین بیمار شناخته شده — این است که هنوز هم یک راز بود housebound با آلزایمر که در تماس با ردیاب مصمم بود و هیچ ارتباطی با بازار است.

ووهان است که یک شهر با جمعیت 11 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر در مرکز چین است. این Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی است که در بخش مرکزی یک منطقه مسکونی شلوغ و نه چندان دور از سواحل رودخانه یانگ تسه. در سراسر ماه دسامبر پزشکان در درمان بیماران مبتلا به انواع علائم. برخی به حال سرفه خشک شده بود تب اشعه x نشان داد تا به حال بوده است. هر بیمار اصلی از دسامبر بیمار بود به طور متوسط شش روز قبل از رفتن به دکتر مراجعه کنید به این معنی که در طول زمان آنها می شده اند آلوده کردن دیگران بر اساس آنچه در حال حاضر شناخته شده از COVID-19.

در حالی که مردم نشان دادند تا برای درمان پزشکی در دومین هفته از ماه دسامبر از آن زمان تا دسامبر. 29 برای چینی پزشکی نظارت سیستم تنظیم در پی سارس به لینک چهار مورد در بیمارستان های مختلف به عنوان یک “ذات الریه با علت ناشناخته.” در عرض دو روز این سیستم تا به حال شناسایی بیشتر موارد. فوری “سمپوزیوم” در میان پزشکان درمان بیماران برگزار شد به طوری که آنها می تواند استخر دانش است. یک نظریه این بود که آمريکا بازگشته بود پس از هفده سال.

در اواخر شب در دسامبر. 30 ووهان بهداشت شهری Commisison صادر نسخه های محلی توصیف یک “توجه فوری در درمان پنومونی با علت ناشناخته.” یک ووهان روزنامه نگار شاهد انتشار و نوشت: داستان در دسامبر. 31. آن بود که کشف شد توسط ProMED و BlueDot که اسکن اینترنت در زبان های متعدد. وجود 27 نفر هفت نفر از آنها در شرایط جدی اما همه با ذات الریه علائم. آنتی بیوتیک ها کار نمی شد. بیشتر به حال تب و برخی به سختی تنفس. برخی از دوره نقاهت بودند و دو به زودی منتشر خواهد شد. یک اتصال وجود دارد به بازار داستان گفت. کارشناسان بیماری های عفونی از جمله در ووهان مراکز کنترل بیماری بودند که مشورت.

“تا کنون بررسی نیست هر بارز انسان به انسان انتقال و هیچ پزشکی کارکنان عفونت تشخیص داده شده است. تشخیص پاتوژن و بررسی علت عفونت ادامه دارد” ترجمه ای از ووهان روزنامه نگار و داستان می خواند.

در سراسر جهان که در دسامبر. 31 (و بسته به اینکه در چه منطقه زمانی یک فرد در زندگی) revelers بودند یا در حال آماده شدن برای شب سال نو و یا خواب کردن بعد از تحت تاثیر قرار. هیچ کس آگاه از جمع آوری طوفان.

دکتر Gardam در تورنتو به یاد می آورد دیدن ایمیل از ProMED.

“من به یاد داشته باشید به دنبال که در آن ایمیل و رفتن یکی دیگر وجود دارد و پرونده آن را برای مراجعات بعدی. به هیچ وجه آن را افزایش زنگ چرا که تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از این چیزهایی که ظاهر که در نهایت هیچ چیز” گفت: Gardam.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“هیچ کس به خواندن که در دسامبر. 31 می گویند ” اوه خدای من آن را در آینده گفت:” Gardam. او اشاره می کند که متخصصان خارج از هیچ دسترسی به داده ها که ووهان پزشکان و ووهان بیماری کارشناسان در حال تدوین.

برای قرار دادن که ایمیل هشدار در زمینه آن فرستاده شد در میان بسیاری دیگر هشدار — به عنوان به طور معمول در این مورد. تب زرد در مالی سل در سوئیس طولانی به روز رسانی issed که در موارد آنفلوانزای فصلی در جهان است. حتی یک گزارش در ProMED از چهار مورد از legionnaires در بیماری باری انتاریو است.

اما آنچه خارج از غرفه را در مورد چه شد COVID-19 کلمه است “ناشناخته است.” سه هفته (حداقل به عنوان گزارش های اخیر نشان می دهد شیوع این بیماری ممکن است آغاز شده و در اوایل ماه نوامبر) به ووهان شیوع محققان نمی دانم چه چیزی باعث شد آن است. بسیاری از دیگر ProMED هشدار شامل در حال حاضر شناسایی بیماری ها, چیزی که باید توجه بیشتری به خود جلب.

Gardam بود که عمیقا درگیر در مبارزه تورنتو سارس شیوع و همه گیر برنامه ریزی پس از, گفت که یکی از دلایلی که هشدار اولیه از ووهان گرفته شده بود و نه به طور جدی به عنوان در حقیقت آن را باید شده است که “رمان پاتوژن” — جدید باکتری یا ویروس است که می تواند باعث بیماری اغلب تا پاپ و “به دلیل آن است که به خوبی به انسان آن متوقف می شود.”

Coronaviruses اغلب مقصر و بسیاری از مردم را آلوده توسط یکی از coronavirus و یا دیگر در این دوره از طول عمر خود را — دریافت آبریزش بینی و گلو درد شاید یک تب و پس از آن بهبود می یابند سادگی. تفاوت با COVID-19 به عنوان در حال حاضر کاملا روشن است که این خاص coronavirus بسیار خوبی به انسان انتقال است.

بار اصلی متوجه شد ارسال توسط ProMED, BlueDot و سپس سازمان بهداشت جهانی این موضوع چقدر خطرناک است این بیماری است. خواهد آن گسترش یابد ؟

Gardam گفت که آنچه که او تماشا شد و متعاقب آن به روز رسانی است که نشان داد بیشتر و بیشتر موارد در اوایل ژانویه از جمله مرگ و میر. آن متعجب و متحیر او را به دیدن بهداشت عمومی رهبران در کانادا, در ایالات متحده, و در, که کمرنگ جلوه دادن نگرانی. در اواسط ماه ژانویه را که گفت که بر اساس کار مقدماتی با مقامات پزشکی وجود دارد کم و یا هیچ شواهدی از “انتقال انسان به انسان.”

Gardam گفت که این تصور که آلوده خفاش (فرض مقصر) بود به نحوی آلوده به بسیاری از مردم در بازار — بازار کارگران و همچنین خریداران — فقط قابل قبول نیست. اگر چه کار پلیسی در پیدایش شیوع بیماری ادامه دارد (گزارش های رسانه ای طیف وسیعی از آلوده خفاش در بازار به آلوده خفاش در ووهان بیماری های عفونی و آزمایشگاه است که مطالعات coronaviruses در خفاش ها) است به طور کلی پذیرفته شده است که این ویروس شروع به پریدن کرد از خفاش به انسان به احتمال زیاد با دیگر حیوانات به عنوان یک واسطه.

بدون در نظر گرفتن Gardam گفت: با بسیاری از موارد شناخته شده در اوایل ماه ژانویه شد به او روشن که بدون توجه به منبع مورد این بود که در حال حاضر یک مورد از انتقال انسان به انسان.

در عین حال که در اواسط ماه ژانویه گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که انتقال است. سیاستمداران و سلامت رهبران و سپس در زمان نشانه خود را از آژانس.

در Jan. 30 هر دو نخست وزیر Pierre Trudeau و کانادا بالا, عمومی بهداشت, دکتر, دکتر ترزا Tam گفت: خطر ابتلا به کانادایی ها بود “پایین.”

Gardam را قیاس به آنچه اتفاق می افتد این است که “شما در حال ایستاده در ساحل شما می توانید موج جزر و مدی در آینده شما الان در این لحظه در ساحل شما خوب هستند — اما موج جزر و مد در حال آمدن است.” او گفت: آن را “ریاکارانه می گویند خطر ابتلا به کانادایی ها کم است.” در عوض رهبران باید گفت این وضعیت به احتمال زیاد به تغییر در چند هفته آینده.

به گفته او “بی میلی” را که پیام زیرا با آن آمده اند شدید آتن که در کانادا و سایر نقاط جهان در نهایت تجربه کرده است.

BlueDot founder Dr. Kamran Khan, says his company's disease surveillance network picked up the original alert out of Wuhan and coupled it with "a system that connects outbreaks around the world via commercial air travel." That helped them determine early which cities (most in Asia) were among the first to receive cases of the new virus based on typical travel from Wuhan.

دکتر کامران خان سنت مایکل در بیمارستان, دکتر, تاسیس BlueDot گفت: ستاره ای که شرکت خود بیماری نظارت شبکه برداشت اصلی هشدار از ووهان و همراه آن با “یک سیستم است که متصل شیوع بیماری در سراسر جهان از طریق مسافرت هوایی تجاری.” که به کمک آنها تعیین اوایل که شهرستانها (اکثر شهرستانها در آسیا) اولین کسانی بودند که برای دریافت موارد جدید ویروس بر اساس سفر معمولی از ووهان.

که آیا جهان باید عمل کرده و با سرعت بیشتری در اصل هشدار خان گفت: BlueDot اطلاعات منتشر شده در مورد گسترش ویروس “از آنجا که ما احساس می کرد که یک تهدید در اوایل ژانویه.” اما “هر کس threshhold به اعلام ایستگاه نبرد (است) متفاوت” خان گفت.

ماریو Possamai بود که یک مشاور ارشد به سارس کمیسیون که به بررسی انتاریو پاسخ به شیوع گفت: تنها نگاهی به مهم بیانیه ای ساخته شده توسط عدالت مورچه کمپبل که در گزارش نهایی خود را با اشاره های متعدد بیآنکه که منجر به این بیماری در سال 2003 است.

“سارس به ما آموخت که ما باید آماده برای نهان” کمپبل نوشت: در سال 2006.

Kevin Donovan

tinyurlis.gdv.htclck.rucutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>