چگونه یک شکست برای تست کور ایالات متحده به COVID-19

واشنگتن—در اوایل ده ها مقامات فدرال به اتهام دفاع از آمریکا در برابر coronavirus جمع شده بودند روز به روز در کاخ سفید اتاق وضعیت مصرف بحران. آنها دست و پنجه نرم با نحوه تخلیه کنسولگری ایالات متحده در ووهان چین; بان چینی مسافران و عصاره آمریکایی ها از الماس شاهزاده و دیگر کشتی های کروز.

اعضای coronavirus نیروی کار به طور معمول اختصاص داده شده فقط پنج یا 10 دقیقه اغلب در پایان ستیز جلسات به بحث در مورد تست های مختلف و شرکت کنندگان به یاد می آورد. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) رهبران آن مطمئن باشید دیگران در حال توسعه تشخیصی مدل است که می تواند نورد به سرعت به عنوان یک گام اول است.

اما به عنوان ویروس مرگبار از چین گسترش با شدت در سراسر ایالات متحده بین اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه مارس در مقیاس بزرگ آزمایش از افرادی که آلوده شده اند ممکن است اتفاق نمی افتد — به دلیل ویژگی های نقص قانونی و موانع کسب و کار به عنوان معمول بوروکراسی و فقدان رهبری در سطوح مختلف بر اساس مصاحبه با بیش از 50 فعلی و سابق بهداشت عمومی مقامات دولت مقامات ارشد دانشمندان و مدیران شرکت.

نتیجه این شد یک ماه از دست زمانی که ثروتمندترین کشور مسلح با برخی از مهمترین و بسیار آموزش دیده و دانشمندان عفونی-بیماری متخصصان — حیف و میل خود را بهترین شانس های حاوی ویروس را گسترش. در عوض آمریکایی ها باقی مانده بودند تا حد زیادی نابینا به مقیاس بلندی عمومی-بهداشت و درمان فاجعه است.

فقدان قوی غربالگری تا زمانی که آن را “خیلی دیر” نشان داد شکست در سراسر دولت گفت: دکتر توماس فریدن سابق CDC مدیر. جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “بسیار محدود” دیدگاه های پاتوژن تاثیر بالقوه. دکتر مارگارت هامبورگ سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت: گذشت را فعال کنید “رشد نمایی از موارد است.”

و دکتر Anthony S. Fauci یک دولت بالا دانشمند درگیر در مبارزه با این ویروس گفت: اعضای کنگره که اوایل ناتوانی در آزمون “شکست” دولت در پاسخ به کشنده های جهانی و همه گیر. “چرا” او بعدها در یک مصاحبه با مجله “پس ما قادر به بسیج در یک مقیاس گسترده تر?”

در سراسر دولت آنها گفت: سه سازمان مسئول برای شناسایی و مبارزه با تهدیدات مانند coronavirus موفق به آماده سازی به سرعت به اندازه کافی. حتی به عنوان نگاه دانشمندان در چین و صدا آلارم هیچ یک از سازمان های مدیران منتقل ضرورت نیاز به خار بدون نگه می دارد-منع دفاع.

دکتر Robert R. Redfield, یک نظامی سابق و برجسته ایدز محقق که هدایت CDC اعتماد خود را جانباز دانشمندان برای ایجاد جهان دقیق ترین تست برای coronavirus و به اشتراک گذاری آن با دولت آزمایشگاه. زمانی که نقص در آزمون آشکار شد در ماه فوریه او وعده داده شده یک تعمیر سریع هر چند در آن زمان هفته به حل و فصل در یک راه حل.

CDC همچنین شدیدا محدود است که می تواند به آزمایش شد و آهسته به انجام “نظارت مبتنی بر جامعه” یک استاندارد غربالگری برای تشخیص ویروس خود برسد.

تا به حال در ایالات متحده شده است قادر به ردیابی آن اولین حرکات و شناسایی مخفی نقاط داغ محلی قرنطينه ممکن است محدود این بیماری است.

FDA کمیسر دکتر استفان هان اجرا مقررات که متناقض ساخته شده آن را سخت تر برای بیمارستان و کلینیک های خصوصی و شرکت ها برای استقرار تست های تشخیصی در مواقع اضطراری است. کشورهای دیگر که تا به حال بسیج کسب و کار آزمایش شد ده ها هزار نفر روزانه در مقایسه با کمتر از 100 به طور متوسط در ایالات متحده خسته کننده محلی, مقامات بهداشت قانونگذاران و از جان گذشته آمریکایی ها.

در آغاز که بسیار مهم از دست رفته در ماه زمانی که دولت توانست بسیج, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پریشان شد با استیضاح و بی اعتنا از تهدید به سلامت افراد جامعه و یا اقتصاد کشور است.

با پایان ماه تهمت ادعا کرد که ویروس بود در مورد اسراف در آمریکا گفت: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در اوایل ماه مارس پس از مقامات فدرال و در نهایت اعلام کرد تغییرات اجازه می دهد تا گسترده تر, تست, خیلی دیر شده بود برای فرار از آسیب جدی.

در حال حاضر ایالات متحده با بیش از 100,000 coronavirus موارد بیشتر از هر کشور در جهان است. در عین حال حتی با مرگ و میر در افزایش شهرستانها توقیف اقتصاد کندوپاش و زندگی روزمره طرح میتوانست به بسیاری از آمریکایی ها که پایین آمدن با علائم COVID-19 هنوز هم نمی تونم تست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im