خانه عبور لایحه دو حزبی ارائه حدود 8 میلیارد دلار برای Coronavirus پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

دو زنان با پوشیدن ماسک پیاده روی به دور از زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. در نزدیکی سیاتل. شیوع کروناویروس ذکر شده است به عنوان علت مرگ حداقل دو نفر از ساکنان در این مرکز است. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد S. وارن/AP

به روز شده در 5:01 p. m. ET

خانه اکثریت تصویب 8 میلیارد دلار اورژانس هزینه های بسته برای پاسخ به رشد موارد مربوط به بیماری کروناویروس در داخل و خارج از کشور.

رای 415-2. سنا می رود که به این لایحه تا پایان هفته و ارسال آن به رئیس جمهور تهمت میز.

یک گروه دو حزبی از اعضا و کارکنان برای تخصیص پانل در هر دو مجلس نمایندگان و سنا پرده برداری کرد این قانون در روز چهارشنبه پس از چند روز از مذاکرات. آنها منتشر شد جزئیات این طرح که افزایش بودجه برای تست ویروس ها و کاهش هزینه های مربوط به درمان های پزشکی.

اگر چه اختلافات حزبی در ارائه دسترسی مناسب به درمان آهسته مذاکرات در روزهای اخیر, اعضای, گفت, قرار دادن سیاست کنار در نهایت ارائه شده دستیابی به موفقیت آنها نیاز به رسیدن به یک معامله.

“این نباید در مورد سیاست این است که در مورد انجام شغل ما برای محافظت از مردم آمریکا از پتانسیل همه گیر” آلاباما جمهوری خواه ایالت ریچارد شلبی رئیس مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته در بیانیه ای گفت. “ما با هم به سادگی تهاجمی و جامع پاسخ که منابع را فراهم می کند کارشناسان می گویند که آنها نیاز به مبارزه با این بحران است. من با تشکر از همکاران خود را برای همکاری و قدردانی رئیس جمهور تهمت اشتیاق به ثبت نام در این قانون و دریافت بودجه از درب بدون تاخیر.”

طرح بودجه به طور قابل توجهی بزرگتر از درخواست اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن به تخصیص $2.5 میلیارد به تلاش برای مبارزه با بیماری کروناویروس. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان گفت که بیشتر مورد نیاز بود به آدرس رو به رشد شیوع.

“تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده همچنان به رشد خود کنگره است که مصرف اقدام سریع در این هفته ما ارائه به کارشناسان بهداشت و درمان, بیمارستان, ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دولت های ایالتی و محلی کمک های مالی آنها نیاز به” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در طبقه سنا پیش از این قرارداد اعلام خواهد شد.

سنا تخصیص بودجه کمیته خلاصه ای از طرح بودجه نشان می دهد که 85 درصد از آن را به آدرس coronavirus نگرانی در داخل کشور. این پول است که برای تعیین coronavirus پیشگیری آمادگی و پاسخ تلاش های این پنل گفت.

این طرح شامل حدود 7.8 میلیارد دلار در بودجه جدید مبارزه با گسترش ویروس در سطح محلی دولت در سطوح ملی و بین المللی با توجه به جزئیات از پانل.

این توافق همچنین شامل یک ارائه اجازه می دهد تا مزایای مدیکر برای دسترسی به telehealth برنامه های است که اجازه دهید آنها را از راه دور ارائه دهندگان برای ارزیابی علائم به طور بالقوه به کوروناویروس.

“برای محافظت از بهداشت عمومی لایحه اجازه خواهد داد که مدیکر ارائه دهندگان خدمات پزشکی از راه دور گسترش خدمات به سالمندان بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند در برآورد هزینه 500 میلیون دلار,” مجلس نانسی پلوسی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

این لایحه همچنین از اختصاص بیش از 300 میلیون دلار به اطمینان حاصل شود که هنگامی که یک واکسن توسعه یافته است که برخی از برآورد می تواند یک سال یا بیشتر — که آمریکایی ها قادر خواهد بود برای دسترسی به آن بدون در نظر گرفتن توانایی خود را به پرداخت با توجه به کنگره دستیار درگیر در اعتراض کردند.

به طور کلی این طرح اختصاص نزدیک به 6.5 میلیارد دلار به وزارت بهداشت و خدمات انسانی که شامل $2.2 میلیارد دلار برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به آدرس ایالتی و محلی مصلی. این HHS رقم نیز شامل $3.1 میلیارد دلار برای پرداخت هزینه های جدید لوازم پزشکی مانند ماسک در استراتژیک ملی ذخایر و تحقیقات واکسن و درمان.

بودجه توافقنامه آمده به عنوان ترس در حال افزایش از coronavirus پخش در ایالات متحده با گزارش بیش از 80 مربوط به عفونت در سراسر کشور و مرگ و میر 11 — یکی در کالیفرنیا و بقیه در واشنگتن است. این است که این بیماری همچنان به دیدن نمایشی در سراسر جهان با بیش از 90,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 3000 فوت کرده اند.

“مردم آمریکا در حال شمارش را بر دولت ما به طور کامل با بودجه هماهنگ و جامع دولت اسرائیل را به coronavirus” Rep. نیتا Lowey D-n. y. که صندلی مجلس تخصیص بودجه کمیته در بیانیه ای گفت.

“خانه دموکراتها اضطراری مکمل متشکل از قوی به طور کامل بودجه جدید و قوی شفافیت و پاسخگویی اقدامات را به طور کامل ویروس و حفظ آمریکایی ها امن از این رشد بهداشت عمومی اورژانس. ما باید به سرعت تصویب این قانون — زندگی در معرض خطر هستند.”

Lowey پنل این طرح تاکید کرد که این طرح شامل $950 میلیون دلار برای دولت و سازمان های محلی برای پیگیری بیماری در میان بیماران آلوده آزمایشگاهی تست و کاهش.

همچنین به ذکر است که اندازه گیری شامل $435 میلیون دلار برای حمایت از سلامت سیستم در خارج از کشور برای جلوگیری از آماده سازی و پاسخ به کروناویروس به علاوه 300 میلیون دلار برای پاسخ به نیازهای انسانی. آن را نیز فراهم می کند برآورد 7 میلیارد دلار در وام های کم بهره به تحت تاثیر قرار کسب و کارهای کوچک.

اندازه گیری نیز شامل یک ماده بود که با اولویت بالا در میان دموکرات: حصول اطمینان از این بودجه تنها می تواند مورد استفاده برای مقابله با کروناویروس و دیگر بیماری های عفونی. رهبران دموکرات نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد با استفاده از وجوه برای مقاصد دیگر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., روز چهارشنبه در بوق و کرنا هر دو حزب تلاش برای رسیدن به معامله.

“راه برای تضمین این به فوریت مورد نیاز منابع با سرعت و یقین شد به چشم پوشیدن حزبی, چشم پوشیدن micromanagement در سطح رهبری و اجازه دهید دو حزبی تصاحب کار خود را انجام دهد” مک کانل گفت: مدت کوتاهی قبل از این جزئیات اعلام شد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de