بیمارستان در حال زور زدن زیر coronavirus. موج بزرگ آینده می تواند آنها را

جدید coronavirus را تهدید به پایمال بیمارستان کالیفرنیا در هفته های آینده مگر اینکه بی سابقه اجتماعی-فاصله اقدامات اعمال شده در سراسر کشور آهسته گسترش سریع آن است.

دولت پیش بینی ها نشان می دهد که coronavirus به احتمال زیاد نیاز به هر نقطه از 4000 تا 20,000 اضافی تخت بیمارستان — یک نگران کننده مبهم برآورد ناشی از, در بخشی از عدم تست ساخته شده است که آن را دشوار است برای مقامات به می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم به این ویروس.

بر اساس شرایط در دیگر کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر و مدل از آنچه اتفاق می افتد در کالیفرنیا یک افزایش سریع در عفونت انتظار می رود در دو هفته آینده خواهد به سرعت پر کردن بیمارستان موجود فضایی.

لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود که در کالیفرنیا 7,200 فشرده-تخت های مراقبت در سراسر بیش از 365 بیمارستان. در مجموع دولت در مورد 72,000 تخت. این بار تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد تقریبا یک فشرده-تخت مراقبت برای هر 5500 نفر در کالیفرنیا است.

تبلیغات

کارشناسان گفت که ظرفیت به راحتی می تواند شود و اگر این ویروس گسترش همچنان ادامه دارد.

508019_ME_0317_hospitals_coronavirus_wave_6_GMF.jpg

پرسنل پزشکی صفحه نمایش بيماران خارج از اتاق اورژانس در دانشگاه Loma لیندا سلامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 17 مارس سال 2020 در لوما لیندا در کالیفرنیا.

(Gina Ferazzi/لس آنجلس تایمز)

“شما نمی توانید با استدلال اعداد” گفت: دکتر رابرت زمستان های عفونی-متخصص بیماری های در سانتا مونیکا. “این یک پتانسیل دم بمب.”

حدود نیمی از کالیفرنیا مجموع فشرده-تخت — 3,700 — در پنج شهرستان منطقه اطراف لس آنجلس با توجه به داده ها از سال 2018 های اخیر در دسترس است. فشرده-تخت های مراقبت اجازه می دهد برای یک سطح بالاتر از درمان به طور منظم از تخت یک سطح مراقبت جدی COVID-19 بیماران مورد نیاز به عنوان بیماری نیروهای آنها را بر روی هواکش ها و حملات اندام.

تبلیغات

شهرستان-USC مرکز پزشکی در بیل هایقتس بيشترين مجوز تخت ICU در کشور: حدود 130. آن تخت را اشغال شد حدود 58% از زمان در سال 2018 با توجه به داده ها.

در نه شهرستان و منطقه خلیج که در آن دولت را در بدترین شیوع است که اتفاق می افتد وجود دارد حدود 1,400 تخت ICU برای یک جمعیت از 7.6 میلیون نفر, و آنها به طور معمول اشغال بیش از نیمی از زمان با روال اورژانس بیماران سوابق نشان می دهد.

سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ملاقات با بیمارستان رهبران و متخصصان پزشکی برای برنامه ریزی برای آینده هجوم COVID-19 بيمار اما تنها به ارائه گسترده سکته مغزی چگونه دولت واکنش نشان خواهد داد.

“ما تا به حال بسیار صریح و بسیار غم انگیز اگر نه جدی گفتگو” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این نشست است. “هیچ یک از آن شگفت زده هر یک از ما.”

508353-ME-0317-ucla-nurces-04-CMC.jpg

دکتر مارک V. مراکش نظارت بر تست در مرکز پزشکی UCLA. تست برای Covid-19 در جریان است در مرکز پزشکی UCLA که در آن مردم می توانند رانندگی و تست شده در صورتی که این علائم است.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

Newsom را برآورد وضعیت موجود ظرفیت متفاوت از کسانی که توسط بار با Newsom برآورد که وجود دارد در حال حاضر 460 بیمارستان با حدود 75000 در دسترس تخت. تعداد کسانی که به نظر می رسد شامل حدود 100 امکانات بدون ICU قابلیت های برخی از مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مانند توانبخشی و یا درمان اعتیاد.

Newsom کاهش یافته است به پیش بینی برآورد که چگونه بسیاری از تخت ICU ممکن است لازم باشد در روزهای آینده.

“من می تواند به شما تعداد کل اما این امر می تواند بی معنی به دلیل شرایط زمین” Newsom گفت و اشاره کرد که نیاز متفاوت خواهد بود منطقه.

تبلیغات

Newsom گفت: هدف از افزایش برنامه ریزی خواهد بود به حرکت می کند به عنوان بسیاری از noncritical بیماران به خارج از بیمارستان ها به عنوان امکان پذیر است برای حفظ این امکانات برای مراقبت بحرانی و ایجاد یک پاسخ انعطاف پذیر است که می تواند آدرس شیوع بیماری در سراسر دولت است.

بیمارانی که نیاز به کمتر فشرده مداخلات ممکن است نقل مکان کرد و به زندگی کمک و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت و کسانی که با حداقل نیازهای پزشکی ممکن است پیدا کردن خود را در هتل ها و متل دولت در حال حاضر خرید Newsom گفت.

او افزود که دولت نیز در روند لیزینگ و آوردن آنلاین دو بیمارستان یکی در شمال کالیفرنیا و یکی در جنوب کالیفرنیا به دیدار رود ، روز سه شنبه در یک اندازه گیری گذشت با سرعت بی سابقه ای دولت legslature تایید 1.1 میلیارد دلار در بودجه اضطراری در بخش افزایش ظرفیت بیمارستان و آن را خریداری.

هنوز کالیفرنیا انجمن بیمارستان مدیر عامل Carmela Coyle اذعان کرد در نشست خبری که “ما ظرفیت کشیده می شود.”

507921-ME-0317-marriot-furlough-02-CMC.jpg

ایالات محلی 11 دارای یک بانک مواد غذایی برای کسانی که نیاز دارند با توجه به اثرات اخراج و بیکاری است. میرا مادرید که دارای چهار فرزند است و کار را برای چهار فصل در بورلی هیلز برای ده سال است. روز جمعه او گفته شد او در تماس از حالا و تنها زمانی که مورد نیاز است.

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

Newsom گفت: او را به صحبت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به طور رسمی درخواست فدرال کمک به راه اندازی تلفن بیمارستان ها به عنوان یک مکالمه او گفت: به خوبی دریافت شد. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا خواسته دولت فرمانداران به کار بر روی راه حل های خود را, آنها گفتن “ما خواهد بود و پشتوانه شما اما سعی کنید با گرفتن [لوازم] خودتان است.” اما سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ارتش پارسیان از مهندسین خواهد بود “آماده, مایل و قادر” برای کمک به اورژانس و امکانات.

با وجود اطمینان از مدیران بیمارستان و مقامات دولتی بهداشت و درمان کارگران و دیگران صدایی هشدار دهنده در مورد آمادگی. پیشرو تجارت اتحادیه پرستاران ملی ایران روز دوشنبه لعنتی مدیران بیمارستان و مقامات فدرال برای آماده بودن.

در بیانیه این گروه مدیر اجرایی, بانی Castillo گفت: بیمارستان هستند “به شدت کوتاه” در ارائه دنده محافظ برای پرستاران و سایر کارکنان پزشکی. که او گفت: برگ های آنها را در معرض آلوده شدن خود و افشای بیماران و خانواده خود را.

تبلیغات

“ما بهداشت و درمان ظرفیت به مراتب کمتر از آنچه که ما نیاز به پاسخ به این ملی اضطراری” گفت: Castillo یک پرستار ثبت شده است.

ریچارد Riggs, افسر ارشد پزشکی و معاون ارشد رئیس جمهور برای امور پزشکی در Cedars-Sinai گفت: وجود روشن شناخت در خود سازمان است که تاثیر کامل این بیماری ناشناخته است به عنوان حد است که خود امکانات و کارکنان خواهد بود قادر به مقابله با فشار است.

“اگر ما کوتاه چه کنیم ؟ چگونه ما تریاژ بیماران به بیشترین فرصت را برای زنده ماندن ؟ ” او گفت:. “ما در حال برنامه ریزی با تمام ابزار ما در زرادخانه ما.”

دیو کاج, San Mateo County, سرپرست گفت: او “می ترسم که آیا ما می توانیم جلوگیری از ایتالیا-مانند وضعیت با وجود بهترین تلاش های ما.”

او گفت: “در حالت ایده آل ما باید این دو هفته پیش است.”

Riggs گفت: در بورلی هیلز و در مرینا دلم رعی Cedars-Sinai امکانات شنبه آخرین روز برای اعمال جراحی الکتیو اجازه می دهد کارکنان خود را به آزاد کردن فضا برای COVID-19 بيمار. تعداد فشرده-تخت های مراقبت قادر به برخورد با جدی تنفسی بیماران گسترش قابل ملاحظه ای در روزهای اخیر به حدود 100 در بورلی هیلز محل. تیم او در حال آماده سازی به repurpose اتاق استقرار تریاژ چادر حتی پیشنهاد درایو-از طریق آزمایش برای این بیماری است.

David Simon سخنگوی با کالیفرنیا انجمن بیمارستان گفت: بسیاری از اعضای آن در سراسر کشور نیز به تعویق انداختن غیر اضطراری روش. او گفت: COVID-19 خواهد به احتمال زیاد نیاز به بسیاری از آنها را به ارائه مراقبت از طریق ویدئو کنفرانس و یا تلفن و به روز رسانی به طور منظم به اتاق اورژانس آنهایی که به اتاق را برای یک یورش انتظار بیماران در هفته های آینده.

اما گفت: اتو یانگ, یک بیماری عفونی متخصص در UCLA در این حقیقت باقی می ماند که “ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از موارد ما می رویم به دیدن در روز یا هفته است.”

یانگ و دیگر کارشناسان گفت: انتظار افزایش است به عنوان بهترین نتیجه شکست برای تست این ویروس در اوایل روز از آن شیوع در ایالات متحده ترک بسیاری از موارد کشف نشده که به زودی پاپ به رسمی شمارش به عنوان تبدیل شدن آنها به اندازه کافی جدی برای درمان.

آنها هشدار می دهند که تست است و هنوز به طور گسترده ای در دسترس و تعداد گزارش موارد مثبت خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند مصنوعی پایین برای هفته ها به عنوان آزمایشگاه آنلاین.

یانگ اخطار می دهد که یک افزایش در موارد جدی نباید به عنوان یک شکست از استراتژی های کاهش یا شاخص این ویروس می تواند کنترل نمی شود در ماه های آینده.

اما در حال حاضر مقامات با آن مواجه هستند مبارزه با دشمن است که نامرئی است از آنجا که تست قدم اشتباه — وادار کردن بدترین سناریو مورد برای تبدیل شدن به طور پیش فرض موقعیت.

مقامات امیدوارند دقیق استراتژی کاهش در حال حاضر نگه داشتن مردم در داخل خانه های خود را محدود کردن عفونت به سیستم های پزشکی یک شانس برای گرفتن تا پس از اولیه افزایش و حد موج COVID-19 موارد است.

اما یانگ و دیگران هشدار می دهند که با عدم تست داده ها وجود دارد که در نهایت هیچ راهی برای دانستن آنچه اتفاق خواهد افتاد و یا اینکه تعداد زیادی از موارد ادامه خواهد داد برای ورود به بيمارستان پس از موج اول.

“آنچه روشن نیست این است چگونه بد این است که رفتن به” گفت یانگ.

بار نویسنده کارکنان سوزان زنگ کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر