بیمارستان قهرمانان روشن ‘مسیح نجات دهنده” به عنوان بخشی از Coronavirus ادای احترام

بزرگنمایی این تصویر

دکتر کت سفید پیش بینی شده است بر روی Christ the Redeemer statue در ریو دو ژانیرو برزیل در یکشنبه عید پاک به افتخار پزشکی کارگران که در حال مبارزه برای نجات جان انسان ها در طول COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. کارل De Souza/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کارل De Souza/خبرگزاری گتی ایماژ

The Christ the Redeemer statue towered بیش از ریو دو ژانیرو در کت سفید در یکشنبه عید پاک به عنوان یک ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی که با قرار دادن خود در معرض خطر در هر روز برای کمک به دیگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر. قابل توجه صحنه شامل پیام تشکر در بسیاری از زبان ها, همراه با تصاویری از پرستاران و پزشکان خندان در دنده محافظ.

کلمه “امید” نیز پیش بینی شده بر روی مجسمه همراه با پرتغالی عبارت Fique Em Casa یا “در خانه ماندن” — شعار پزشکی کارگران در سراسر جهان است که با اصرار مردم به دنبال محدودیت های اجتماعی به سرعت تعداد coronavirus موارد است.

پرستاران و پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان ظهور قهرمانان در طول همه گیر آنها به عنوان مقابله با influxes از بیماران جدید و مبارزه برای نجات زندگی. و با توجه به ممنوعیت بازدید کنندگان بیمارستان حتی برای بیمارانی که در آستانه مرگ , کادر پزشکی در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری یک مجرا بین این بیماران و عزیزان خود.

تحسین پزشکی کارگران محدوده از شبانه دور از تشویق و کف زدن به جامعه به رهبری تلاش ها برای تحویل پیتزا و سایر مواد غذایی به بیمارستان ها و اورژانس کارکنان.

بزرگنمایی این تصویر

پزشکی کارگر تصویر پیش بینی شده است بر روی مسیح نجات در ریو د ژانیرو ، این کشور یکی از 14 سازمان ملل که به تایید حداقل 20,000 coronavirus موارد است. بودا مندس/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بودا مندس/گتی ایماژ

در سراسر ایالات متحده است که بیش از 500,000 تایید coronavirus موارد — مردم شده اند و پیدا کردن راه هایی برای بیان قدردانی خود را برای EMTs پرستاران و دیگر کارگران ضروری.

در لوول, Mass., یک دختر نوجوان به تازگی به خواست پدر او که صاحب یک ایستگاه گاز – به مناسبت تولد او با دادن رایگان گاز به پزشکی کارگران است. یک مرد میشیگان به همین ایده برگزاری یک علامت ارائه به پرداخت برای پرستاران گاز در هفته گذشته. و در لس آنجلس, فهرستی از موسسات خیریه هدایت کمک های مالی برای آوردن غذا از رستوران های محلی به کارکنان بیمارستان. مشابه تلاش در راه هستند و در جوامع دیگر به عنوان مردم به دنبال راه هایی برای تشکر از کارگران در خط مقدم بهداشت و درمان اضطراری.

سهشنبه مشخص شده به عنوان حداقل بار دوم Christ the Redeemer statue استفاده شده است به برجسته coronavirus بحران است. ماه گذشته نقطه عطفی روشن شد تا با پرچم کشورهای متاثر از کشنده تنفسی ویروس به اوج خود رسید در یک تصویر از جهان است.

برزیل را به وزارت بهداشت گزارش 22,169 coronavirus موارد از جمله حداقل 1,223 مرگ و میر.

برزیل یکی از 14 کشور که در حال گزارش حداقل 22,000 مورد از این ویروس است که باعث COVID-19 با توجه به COVID-19 داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Whiting دانشکده فنی و مهندسی که گزارش coronavirus اعداد در نزدیکی زمان واقعی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>