بیمارستان تعطیلی پیچیده coronavirus مراقبت در مناطق روستایی

CARROLLTON, علا. – به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده کارگران در تنها بیمارستان در یک county Alabama خاموش beeping مانیتور خوب و padlocked درب آن را یکی از آخرین در یک رشته از نزدیک به 200 بیمارستان های روستایی به سراسر کشور.

در حال حاضر جو کانینگهام است نگران تر از همیشه در مورد گرفتن مراقبت از خود را برای همسر پولی, یک دیالیز بیمار که سلامت شکننده است. نزدیکترین بیمارستان است و حدود 30 مایل دور, او گفت:, و که بیش از حد پس از COVID-19 در حال حاضر تایید شده است در کم جمعیت Pickens County, در می سی سی پی امور خارجه خط.

کانینگهام است, اعتماد به خدا, اما او همچنین نگران ویروس بدتر خواهد شد خود را در جامعه به خطر انداختن همسر خود را بدون یک بیمارستان در این نزدیکی هست.

“این هنوز هم می تواند پیدا کردن راه خود را در اینجا” گفت: کانینگهام 73.

همه گیر فوران در زمان افتضاح برای جوامع در تلاش برای پر کردن مراقبت های بهداشتی شکاف پس از بسته شدن 170 بیمارستان های روستایی در سراسر کشور در 15 سال گذشته. 2019 بدترین سال هنوز با 19 تعطیلی و هشت مطلب را تعطیل پس Jan. 1 با توجه به Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش در دانشگاه کارولینای شمالی است.

در حالی که ملت coronavirus نقاط داغ تا کنون بوده است شهرهای بزرگ مانند نیویورک و نیواورلئان, مقامات ترس ناکافی تست و کمبود منابع پزشکی مرتبط به بیمارستان شکست گرفتن خواهد شد تا با کوچکتر مراکز جمعیتی.

دلایل تعطیلی متفاوت است اما کارشناسان و مدیران استناد عوامل از جمله کاهش جمعیت روستایی افزایش هزینه های پزشکی کافی مدیکر بازپرداخت تعداد زیادی از بیماران ایجاد, دولت, تصمیم گیری در برابر گسترش مدیکید و سوء مدیریت. حدود 60 درصد از استان ها و شهرهای که از دست داده اند و بیمارستان ها در جنوب تجزیه و تحلیل توسط Sheps مرکز نشان داد.

دیگر جوامع در حال تلاش برای نگه داشتن صدها نفر در معرض خطر بيمارستان شناور به عنوان منابع کشیده نازک تر از همیشه است و پول در آوردن خدمات مانند اعمال جراحی الکتیو محدود هستند که در طول شیوع بیماری است.

“این ترسناک زمان به فکر کردن در مورد از دست دادن یک بیمارستان هنگامی که شما یک بیماری همه گیر در حال رفتن گفت:” اسکات گراهام مدیر ارشد اجرایی از سه رودخانه ها و دره شمالی بیمارستان مرکزی واشنگتن است. بیمارستان ها خدمت می کنند در مورد 26,000 مردم در باز منطقه ای که گراهام توصیف کرد که پس از کنترل از راه دور آن را بیشتر مرزی از روستایی است.

در کانوی شمالی, New Hampshire, یک پزشک در 25 تخت بیمارستان یادبود در حال حاضر است که در میان این شهرستان را هفت تایید موارد کروناویروس گفت: مدیر عامل شرکت هنر Mathisen. بیمارستان در حال آماده شدن برای بدترین آن را به عنوان تلاش می کند به سه برابر تعداد تخت و صرف به سمت بالا از $100,000 در اتاق با جریان هوا با هدف محدود کردن گسترش contagions, او گفت:.

در حدود 15 ٪ از جمعیت ایالات متحده و یا بیش از 46 میلیون نفر از مردم زندگی در مناطق روستایی با توجه به اداره آمار. آنها به احتمال زیاد از ساکنان شهری به مرگ از بیماری های مزمن بیماری های تنفسی بیماری های قلبی و دیگر مشکلات قرار داده است که مردم بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در غرب ویرجینیا که در آن هیچ یک شهر با جمعیت بیش از 50 ، 000 و 20 درصد از ساکنان در حال شهروندان ارشد نا امیدی نصب شده بیش از دو اخیر بیمارستان بسته شدن که مجبور بیماران به دنبال کمک دورتر و یک سوم بیمارستان که برای ورشکستگی زمینه در اکتبر روز دوشنبه اعلام کرد آن را تعطیل کرد. شده است وجود دارد بحث اما هیچ اقدام فوری برای باز کردن امکانات جدید برای مقابله با کروناویروس موارد در یکی از unhealthiest متحده است.

“ما قطعا نیاز به بیمارستان محلی ما. ما نیاز به تخت. ما نیاز به تجهیزات و ما باید آن را به صورت محلی” گفت: Michael Angelucci یک مجلس دولت که عمل یک آمبولانس در مناطق روستایی Fairmont, West Virginia, که در آن یک بیمارستان بسته شده در این ماه.

این بیماری همه گیر در واقع می تواند به تسریع روستایی بیشتر بیمارستان تعطیلی گفت: Michael Topchik از مین مبتنی بر منشور مرکز بهداشت روستایی. او همکاری نویسنده یک مطالعه منتشر شده در ماه فوریه که حدود 450 بیمارستان های روستایی شد و آسیب پذیر به خاموش کردن.

اکثر بیمارستان های روستایی پول در اتاق اورژانس مراقبت و روش انتخابی که در مراقبت های بهداشتی کارگران سعی کنید به جیره ماسک و دیگر دنده محافظ در انتظار COVID-19 عفونت, او گفت:.

“مطالعه ما پیش بینی بدتر است اگر چیزی را انجام داده به تثبیت امنیت شبکه,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در شمال ایالت میسوری Sullivan County Memorial Hospital ارشد اجرایی تونی کین گفت که در بالای اخیر کاهش در درآمد مربوط به کاهش خدمات او شده است پمپاژ پول به آماده سازی برای امکان شیوع بیماری در منطقه روستایی توسط آیووا مرز که در آن بیمارستان است.

“ما نیاز به تزریق پول نقد بود و در حال حاضر” کین گفت. “اگر ما یک زن و شوهر هفته بیشتر ما می رویم به را بسیار جدی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ما فروشندگان و یا پرداخت مردم ما است.”

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته شامل 100 میلیارد دلار برای بیمارستان اما معلوم نیست چه مقدار از آن را به سمت روستایی و مراکز بهداشت.

به عنوان Pickens County مرکز پزشکی آماده به در مارس 6, شهردار میکی واکر سازماندهی یک اعتراض در خارج از بیمارستان عمومی به خود جلب کرد که حدود 70 نفر — جمعیت بزرگ در یک شهر تنها 950 نفر است. تسهیلات تعطیل به هر حال.

یک ساختمان در کنار توقیف قهوهای مایل به زرد-آجر بیمارستان, خانه پزشکی و ادارات از جمله دیالیز درمانگاه که رفتار جو کانینگهام است اما واکر گفت که کافی نیست. قدیمی مردمی واکر مذاکرات به طریق کلیسا در حال گرفتن بیشتر نگران روز به روز در مورد این ویروس جدید است.

“همه واقعی فقط دست پاچگی,” واکر گفت. “ما باید تمام این ویروس مسائل و ما لازم نیست که یک بیمارستان برای رفتن به.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تابستان Ballentine در شهر Jefferson, Missouri; جان بابا در چارلستون; مایکل کیسی در کنکورد, New Hampshire; کیم چندلر در مونتگمری آلاباما; امی Forliti در مینیاپولیس; و جیلیان Flaccus در پورتلند اورگان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de