‘امید نیست یک استراتژی است.’ چگونه به آماده شدن برای یک فاجعه طبیعی در طول COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

اگر یک فاجعه طبیعی بازدید در طول COVID-19 pandemic, تخلیه, پناهگاه مانند این یکی در کالیفرنیا می تواند خطرناک باشد. سازمان در حال برنامه ریزی برای جایگزین. هکتور ماتا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

هکتور ماتا/AP

این وضعیت هیچ کس می خواهد به تصور: عمده زلزله و سیل و آتش سوزی و یا سایر بلایای طبیعی اعتصاب در حالی که آمریکا دست و پنجه نرم کردن با ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

“شدید آب و هوا, فصل, جاری شدن سیل — کسانی که همه چیز متوقف نمی شود چرا که ما در پاسخ به COVID-19 می گوید:” جویس Flinn مدیر آیووا وزارت امنیت داخلی و مدیریت اضطراری.

فقط بیش از یک هفته پیش بیش از 20 گردباد چرخید سراسر روستایی, آیووا, آسیب رساندن به ساختمان های آپارتمانی و جابجایی ساکنان. و Flinn دولت مانند بسیاری در آمریکا افزوده است که هنوز هم تعمیر levees و دوره نقاهت بعد از جاری شدن سیل بی سابقه سال گذشته است.

در حالی که تکرار آن رویداد بعید است که فدرال پیش بینی هشدار می دهند که 23 متحده از بالا دشت به سواحل خلیج فارس می تواند عمده متوسط به جاری شدن سیل در این بهار. غیر طبیعی آب گرم در خلیج مکزیک در حال دامن زدن به نگرانی در مورد پتانسیل برای رویدادهای شدید آب و هوا و باطل فصل طوفان. Snowpacks هستند پایین تر از حد نرمال در تعدادی از غرب رشته کوه های بالا بردن چشم انداز یک دیگر آتش فصل است.

در تمام آن مکان پاسخ گوی اضطراری در حال حاضر در بسته برخورد با این بیماری همه گیر. چه چیزی بیشتر از حد معمول فاجعه استراتژی — تخلیه پناهگاه کمک های غذایی و هجوم کارگران کمک — ممکن است خطرناک یا غیر عملی است.

بسیاری از آنها امید و دعا یک فاجعه بزرگ اتفاق نمی افتد در حالی که شیوع کروناویروس هنوز هم این کشور در مستند. اما به عنوان weathernation, رئیس سابق فدرال مدیریت اضطراری آژانس آن قرار می دهد: “امید نیست یک استراتژی است.”

بنابراین جوامع و سازمان های فدرال در حال برنامه ریزی استراتژی های جدید. در اینجا چیزی است که در واکنش به این فاجعه در طول همه گیر ممکن است مانند نگاه:

سازمان های دولتی

محلی و ایالتی و فدرال و سازمان های دولتی که به طور معمول رسیدگی به فاجعه طبیعی پاسخ در حال حاضر در تلاش برای مهار و کنترل این بیماری همه گیر بالا بردن سوال در مورد در دسترس بودن و نیروی انسانی.

که شامل FEMA که رئیس جمهور تهمت کارگردانی کرده است به سر این کشور COVID-19 پاسخ. این سازمان دارای بیش از 2.300 از آن تقریبا 20,000 کارکنان به طور مستقیم در گیر یک سخنگوی آژانس می گوید.

“حتی به عنوان FEMA متمرکز شده است در پاسخ به COVID-19 ما نیز آماده و حفظ آمادگی برای بلایای دیگر شامل بهار و جاری شدن سیل شدید آب و هوا و آینده فصل طوفان” این سخنگو می گوید.

در این رویداد یک فاجعه عظیم بیشتر پرسنل می تواند اضافه شود و با فعال کردن یک Department of Homeland Security برنامه ای است که اجازه می دهد تا دیگر کارمندان فدرال به افزایش در واکنش به این فاجعه.

در یک ایالتی و محلی در سطح مقامات با هم متحد شدند و برنامه ریزی برای حمایت از هر یک از دیگر در حالی که تصدیق این ویروس ممکن است پیچیده و برخی از کسانی که در تلاش است.

در بسیاری از حوادث متحده قرض دادن هر یک از دیگر پرسنل از طریق ملی کمک های متقابل جمع و جور است. “اما در این رویداد هیچ کس در حال رفتن به می خواهید برای ارسال از پرسنل خود را به کشورهای دیگر به دلیل ترس از گسترش این بیماری و قرار دادن آنها در معرض خطر بالقوه” Flinn می گوید.

به همین دلیل برخی از گروه های در حال کمک به یکدیگر در جلویی. رودخانه می سی سی پی شهرستانها و شهرهای ابتکار یک ائتلاف از شهرداران و رهبران در طول مستعد سيل رودخانه می سی سی پی در حال تلاش برای تهیه تجهیزات حفاظت شخصی است که می تواند توزیع شده به یک جای نیاز است.

شارون وستون بروم شهردار-رئیس جمهور از Baton Rouge, La., و یک عضو این ائتلاف می گوید: “استراتژی باید کمی متفاوت به منظور به حداکثر رساندن اثربخشی ما به عنوان همسایه.”

بزرگنمایی این تصویر

کارگران ساخت یک گونی پر از شن دیوار در نزدیکی سرو رودخانه در آیووا در سال 2016. در واکنش به این فاجعه کارشناسان می گویند کمک کارگران و دیگران که می تواند کمک نمی ممکن است قادر به سفر در طول بیماری همه گیر. چارلی Neibergall/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

چارلی Neibergall/AP

داوطلبان و نیروی انسانی

هنگامی که عمده بلایای طبیعی رخ می دهد در این منطقه به طور معمول می بیند هجوم هزاران نفر از کارگران کمک از سازمان های دولتی سازمان های غیر انتفاعی و شرکت های آب و برق.

با توجه به خطر از مردم سفر و گسترش این ویروس کمک سازمان ها و نهادهای دولتی در حال برنامه ریزی برای حرکت بیشتر از خدمات پشتیبانی خود را آنلاین.

“داوطلبان می توانند با استفاده از FaceTime و دیگر برنامه های به صورت چهره به چهره گفتگو با مشتریان می گوید:” تروور Riggen معاون ارشد رئیس جمهور از فاجعه خدمات در صلیب سرخ آمریکا. او می گوید: “در حال حاضر انجام شده است که برای کوچکتر حوادث در طول چند ماه گذشته.

البته در عمده بلایای طبیعی وجود دارد هنوز هم نیاز به در روی زمین است.

Fugate رئیس سابق FEMA می گوید: این امر می تواند عاقلانه برای آژانس های فدرال و سازمان کمک به تلاش و منبع آن مردم محلی با استفاده از یکی از پيامدهای منفی ناشی از کروناویروس را به نفع خود.

“ما در حال حاضر قابل ملاحظه حقوقی واجد شرایط بیکار در این جوامع” او می گوید. “بر خلاف سال 2017 که سه طوفان رسید و ما در بالای اقتصاد … تا رسیدن اورژانس کارگران فحش نزدیکی غیر ممکن است امروز به یک هدف غنی از محیط زیست است.”

صلیب سرخ آمریکا به طور فعال جذب داوطلب و ارائه آموزش آنلاین برای افرادی که علاقه مند به کمک کردن.

پناهگاه های اضطراری و تخلیه

این منطقه است که مقامات اورژانس نگران هستند. جایی که باید مردم در این رویداد از یک عمده طوفان آتش سوزی و یا زلزله ؟ و چگونه شما مطمئن شوید که مردم ترک خانه اگر آنها نیاز به?

“ما شده است و مردم گفتن: خانه بمانند, صفحه اصلی, خانه بمانند, صفحه اصلی,” Fugate می گوید. “و سپس شما در حال رفتن به نوبه خود در اطراف و به آنها بگویید که آنها نیاز به تخلیه. که برای رفتن به یک پیام است.”

مقامات محلی و صلیب سرخ آمریکا می گویند که آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانید برای جلوگیری از استفاده از بزرگ تخلیه پناهگاه است.

اتاق های هتل ها و کالج, خوابگاه, که بسیاری از آنها شده اند خالی سمت چپ به دلیل coronavirus خواهد بود اولین اولویت است. قرار دادن مردم در اتاق های فردی اجازه می دهد برای مناسب اجتماعی فاصله و کاهش شانس ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

اگر یک پناهگاه اضطراری لازم است Riggen می گوید آن را به نگاه بسیار متفاوت از حالت عادی است. به جای بوفه خطوط وعده های غذایی خواهد بود تحویل به مردم است. تخت خواهد بود با فاصله بیشتر از هم جدا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. استانداردهای بهداشت خواهد بود یافت. متوسط چک خواهد بود انجام شده در پناهگاه درب.

“ما می خواهیم برای اطمینان از ایمنی از مشتریان و پرسنل اولویت بالا است,” او می گوید.

شخصی آمادگی

کارشناسان می گویند آن را نیز زمان خوبی برای ارزیابی مجدد شخصی خود را برنامه ریزی در این رویداد یک فاجعه طبیعی است. (و اگر شما یکی را نداشته باشند آن را دریافت کنید!)

زمین موسسه در دانشگاه کلمبیا یک ابزار بسیار خوب برای کمک به شما در شناسایی خطرات به آماده شدن برای بسته به جایی که شما زندگی می کنند. دولت فدرال آماده سازی چک لیست.

شاید شما در حال حاضر آغشته به اورژانس ذخیره کردن مواد غذایی و لوازم و نیاز به یک restock. اگر شما در میانهی شب هدایت می شود در حالی که این یک ایده خوب برای بررسی آن وجود گاز در ماشین. و قطعا پدربزرگ و مادر بزرگ خانه ممکن است ایده آل از رفتن به این روز است.

مقامات بهداشت و کشورهای مختلف نیز منع سفر بین ایالتی. مکان هایی که ممکن است به نظر می رسید مانند خوب academist:: دانشجویان دیگر ممکن است حس را.

هر روز این وضعیت در حال تغییر است در نقاط مختلف کشور است. Riggen می گوید این مهم است به ماندن آگاه از محدودیت های محلی و حفظ و تنظیم برنامه های خود را به عنوان مورد نیاز است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im