تورنتو استار

پلیس هنگ کنگ را اول بازداشت تحت امنیتی جدید قانون

پلیس هنگ کنگ ساخته اند که اولین دستگیری تحت جدید امنیت ملی, قانون, دستگیری یک معترض برای حمل پرچم خواستار هنگ کنگ استقلال در یک تظاهرات روز شنبه در شهر Causeway Bay منطقه خرید.

مرد ره بود توسط پلیس دستگیر شد, بعد از پلیس صادر کرده است هشدارهای متعدد به جمعیت است که آنها ممکن است در نقض امنیت ملی که در اثر سهشنبه در 11 p. m. (1500 GMT).

این قانون باعث می شود secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی غیر قانونی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. آن اعمال شده توسط چین پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در نیمه خودمختار در قلمرو سال گذشته است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

هنگ کنگ رهبر به شدت تایید امنیتی جدید قانون مرکزی چین دولت تحمیل در نیمه خودمختار سرزمین در سخنرانی خود مارک چهارشنبه سالگرد آن تحویل از استعمار بریتانیا.

“این تصمیم بود لازم و به موقع برای حفظ هنگ کنگ ثبات” کری لام گفت: زیر یک پرچم بالا بردن مراسم و بازی از چین سرود ملی.

یک طرفدار دموکراسی سیاسی حزب اتحادیه سوسیال دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در پرچم-بالا بردن مراسم قبل لام سخنرانی. حدود ده شرکت کنندگان شعار می دادند شعار انعکاس مطالبات از معترضان سال گذشته برای اصلاحات سیاسی و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس.

تصویب این قانون روز شنبه بیشتر تار تمایز میان سیستم های حقوقی از نیمه خودمختار هنگ کنگ که حفظ جنبه های انگلیسی, قانون پس از سال 1997 تحویل و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم. منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال است.

قانون به طور مستقیم اهداف برخی از اقدامات ضد دولتی معترضان در سال گذشته که شامل حمله به ادارات دولتی و ایستگاه های پلیس و آسیب به ایستگاه های مترو و خاموش شدن از این شهر فرودگاه بین المللی. اعمال خرابکاری علیه دولت امکانات و یا حمل و نقل عمومی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان براندازی یا تروریسم در حالی که هر کسی در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های تلقی secessionist خواهد بود همچنین در تخلف از قانون جدید است.

قانون طول می کشد اثر فوری و عواقب آن می تواند به سرعت. هنگ کنگ نیروی انتظامی با صدور بیانیه ای گفت: آنها را در نظر به عنوان غیر قانونی هر پرچم یا بنر مطرح شده توسط مخالفان تلقی می شود ترویج هنگ کنگ جدایی از چین و یا ابراز حمایت از استقلال تبت سین کیانگ و خود حاکم بر جزیره دموکراسی از تایوان که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده بر سرنوشت کلیدی اپوزیسیون برخی از آنها در حال حاضر شده است به اتهام شرکت در تظاهرات و همچنین رد صلاحیت نامزدها برای شورای قانونگذاری انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

بر اساس قانون کسانی که به جرم تشویش secessionist, خرابکارانه فعالیت های تروریستی و تبانی با نیروهای خارجی می تواند حبس ابد اگر آنها تلقی طراحان اصلی از چنین فعالیت هایی است.

مدارس, گروه های اجتماعی, رسانه ها, وب سایت ها و دیگران مشخص خواهد شد نظارت و ملی خود آگاهی امنیت مطرح خواهد شد با توجه به متن در حالی که چین به دولت مرکزی خواهد شد که قدرت بر فعالیت های خارجی و سازمان های غیر دولتی و رسانه ها در هنگ کنگ است.

آن را می گوید دولت مرکزی بدن در هنگ کنگ را در “موارد پیچیده” و هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی برای امنیت ملی است. مقامات محلی در حال منع از تداخل با دولت مرکزی بدن عامل در هنگ کنگ در حالی که آنها در حال انجام وظایف خود با توجه به متن.

این قانون موظف تحت هنگ کنگ محلی اساسی اما قبل از تلاش برای تصویب آن در شهر مقننه در سال 2003 کنار گذاشته شد در مواجهه با مخالفت عمومی. از دست داشتن صبر و پکن در نهایت تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه و باید آن را تصویب شنبه توسط کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

رئیس جمهور چین امضا ریاست جمهوری به منظور قرار دادن قانون به اثر آن اضافه شده به قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

ایالات متحده در حال حاضر شروع به حرکت می کند برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به این سرزمین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند با استناد به امکان آنها را در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که مدیون وفاداری خود را به حزب کمونیست چین.

کنگره نیز از نقل مکان به اعمال تحریم بر مردم تلقی متصل به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ از جمله مقامات پلیس در حالی که بریتانیا گفته است که می تواند اقامت و ممکن است تابعیت به حدود 3 میلیون نفر از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر است.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo محکوم کرد تهدید ممنوعیت ویزا به عنوان نشانه ای از “چگونه پکن حاضر به پذیرش مسئولیت برای خود را انتخاب” و گفت: این قانون تصویب “از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دست آوردهای.”

پکن را “پارانویا و ترس از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت” Pompeo در بیانیه ای گفت.

تصویب این قانون می آید پس از هنگ کنگ مقننه در اوایل ماه ژوئن به تصویب ستیز لایحه و آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی. Pro-چین و ارقام نیز فشار برای مطلب “وطن پرست” آموزش و پرورش برای معرفی به برنامه درسی در امیدوار است که افزایش شناسایی خود را با پکن است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول