بزرگنمایی این تصویر

داخلی نمای Hongshan ورزشگاه محل تبدیل به یک موقت بیمارستان برای بیماران مبتلا به رمان coronavirus (2019-nCoV) در ووهان چین در روز چهارشنبه. Xinhua News Agency/Xinhua News Agency/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Xinhua News Agency/Xinhua News Agency/گتی ایماژ

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در چین شروع به پریدن کرد به طور چشمگیری یک بار دیگر در روز پنج شنبه به بیش از 28,000 — کشورهای دیگر که در آن گونه جدید ویروسی پنومونی گسترش یافته پله تا تلاش برای محدود کردن بیماری همه گیر.

مقامات بهداشتی در چین روز پنجشنبه گزارش داد 28,060 تایید موارد وجود دارد با 564 مردم پس از فوت از ویروس رسما شناخته شده به عنوان 2019-nCoV بود که برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر. نزدیک به 200 موارد دیگر به نظر می رسد در خارج از چین و هنگ کنگ با یک اضافی مرگ در فیلیپین.

در هنگ کنگ, مقامات گفت که آغاز این آخر هفته آنها دستور است که هر کسی وارد شهر از سرزمین اصلی چین “self-قرنطینه” برای 14 روز دوره کمون ویروس. این تصمیم بخشی از تلاش برای سرکوب عمومی ترس از ویروس’ گسترش در نیمه خودمختار سرزمین است که دیده می شود حداقل 18 تایید موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

هنگ کنگ کارکنان پزشکی در اعتصاب شروع دوشنبه خواستار این شهر اجرایی, کری لام به طور کامل قطع جنبش با سرزمین اصلی چین در تلاش برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

لام نصف شده است و تعداد پروازها از سرزمین اصلی چین و تعطیل مرزی قطار اما حاضر به طور رسمی مهر و موم مرز.

در خارج از چین به تازگی چندین موارد تایید شده اند ترسیم شده است به یک کسب و کار بین المللی جلسه برگزار شده در سنگاپور در اواسط ژانویه. مالزی و کره جنوبی را تایید کرده اند سه مورد مربوط به جلسه در گرند هایت سنگاپور هتل که در آن چهار مورد جدید کشف شده, آوردن شهر-دولت در مجموع به 28.

در ایالات متحده یک دوازدهم صورت تایید شد روز چهارشنبه در ویسکانسین.

دو پرواز چارتر توسط وزارت امور خارجه از ووهان چین — که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر — وارد تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی سان فرانسیسکو در صبح روز چهارشنبه حمل حدود 350 آمریکایی است. مسافران خواهد بود در قرنطینه نظامی ایالات متحده امکانات برای 14 روز.

حدود 200 آمریکایی از تخلیه ووهان در اوایل پرواز باقی می ماند در قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا تا فوریه 11.

در سال 2003 سندرم حاد تنفسی (سارس) که همچنین به تازگی در چین گرفتار مقامات وجود دارد با تعجب و پکن به شدت انتقاد در ابتدا پنهان کردن بیماری و سپس از زیر گزارش عفونت و مرگ و میر.

دولت چین در ابتدا خوب علائم بین المللی جامعه پزشکی برای دست زدن به آن از آخرین بحران با یک تحریریه در مجله لانست منتشر شده در ماه گذشته گفت که پکن بود “به سرعت جدا شده و توالی ویروس و مشترک این داده ها در سطح بین المللی.”

“درس هایی از شیوع بیماری سارس—که در آن چین بود به اندازه کافی آماده برای پیاده سازی شیوه های کنترل عفونت—شده اند با موفقیت آموخته” سرمقاله گفت و اضافه کرد که چین ملاقات کرده بود “استانداردهای بین المللی” کنترل و پیشگیری بیماری.

اما نگران سوال در مورد دولت در پاسخ شروع به پدیدار شود. در مصاحبه پخش شده در چین تلویزیون دولتی هفته گذشته ژو Xianwang شهردار ووهان اذعان کرد که مقامات در شهر “فاقد بهنگام در افشای اطلاعات است.”

“به عنوان یک دولت محلی رسمی من فقط می توانم این اطلاعات را فاش پس از من به دست آمده تایید به انجام این کار. بسیاری از مردم درک نمی کنند که” او اضافه شده است.

با وجود این به طور پیوسته افزایش تعداد تایید coronavirus موارد سازمان بهداشت جهانی تخمین زده است که مرگ و مير ناشی از این ویروس حدود 2 درصد است و بسیاری از کسانی که آلوده را تجربه تنها خفیف آنفولانزا مانند علائم قبل از دوره نقاهت.

در مقایسه با سارس تا به حال میزان مرگ و میر نزدیک به 10% در مورد همان است که برای یک “سال بد” از آنفولانزای فصلی. حتی پس از, مقامات نگران هستند که این ویروس جدید می تواند به سرعت در حال گسترش به عنوان افرادی که یا بدون علامت و یا فقط علائم خفیف آلوده دیگران.

“نسبتا خفیف ویروس می تواند باعث بسیاری از آسیب اگر بسیاری از مردم آن را دریافت” Michael Ryan مدیر که شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک جلسه در روز چهارشنبه. “و این موضوع در حال حاضر. ما نمی به طور کامل آن را درک کنند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر