مالکان صدمه مالی Coronavirus ممکن است دریافت وام مسکن شکستن

بزرگنمایی این تصویر

دولت فدرال گفتن وام دهندگان به کاهش یا تعلیق پرداخت وام مسکن برای مالکان که درآمد از دست رفته با توجه به شیوع کروناویروس. مایک Segar/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایک Segar/ایسنا

صاحبخانه که درآمد از دست رفته و یا شغل خود را به دلیل شیوع کروناویروس به زودی ممکن است برخی از تسکین. بسته به وضعیت خود را, آنها ممکن است واجد شرایط برای وام مسکن خود را پرداخت کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق تا 12 ماه.

تنظیم کننده فدرال از طریق غول وام مسکن فنی می و فردی مک در حال سفارش دهندگان به ارائه مالکان انعطاف پذیری. این حرکت را پوشش می دهد حدود نیمی از وام خانه در کشور — آن تضمین شده توسط فنی می و فردی. اما تنظیم کننده انتظار می رود کل صنعت وام مسکن را به سرعت اتخاذ سیاست های مشابه.

بر اساس این طرح افرادی که دچار از دست دادن درآمد واجد شرایط می تواند به کاهش پرداخت می شود و یا اعطا کامل توقف در پرداخت.

“که تحمل است تا 12 ماه بسته به وضعیت خاص می گوید:” علامت Calabria, مدیر مسکن فدرال امور مالی سازمان که نظارت فنی می و فردی.

“آنها نیاز به تماس با خود را servicer است که وام دهنده است که آنها از ارسال چک برای هر ماه,” او می گوید. “قرض دهنده که با آنها کار می کنند قادر به کار کردن طرح پرداخت. بدیهی است که ما امیدواریم که برای دریافت آنها را در پای خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

کالابریا می گوید مردم در پریشانی مالی به دلیل coronavirus فقط می توانید شفاهی شهادت به آن از طریق تلفن خود را با وام دهنده. مستند مشکلات می آمد. “شما نمی خواهید به ارسال 20 قطعه از کاغذ در مقابل این” او می گوید. “ما می خواهیم به آن را انجام دهد به سرعت.”

این است که یک بخشش بدهی یا پول است. صاحب خانه را به کار کردن یک طرح بازپرداخت یک بار آنها را بهبود مالی. کالابریا می گوید که ممکن است شامل فقط تمدید مدت از وام اما آن ممکن است متفاوت باشد توسط وام دهنده و در هر مورد خاص است.

“من فکر می کنم این اولین گام می گوید:” Chris Mayer, املاک و مستغلات اقتصاد در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار. او می گوید: حرکت است “بسیار مهم در این مرحله پس ما فقط همین نیست که توده وحشت.”

وجود دارد به اندازه کافی استرس و عدم اطمینان با این ویروس این است که مردم نباید نیاز به نگرانی در مورد از دست دادن خانه های خود را, او می گوید.

فنی می و فردی در حال هدایت دهندگان به گزارش مردم به دفاتر اعتباری برای دیر یا پرداخت های از دست رفته در صورتی که در یکی از این تحمل نظر دارد. مایر می گوید که عنصر اصلی این طرح است.

“ما نمی خواهیم افرادی که مسئول بوده است در ساخت پرداخت وام مسکن خود را به طور ناگهانی اعلام جنحه و به از دست دادن دسترسی خود را به اعتبار” او می گوید. که واقعا مهم برای بهبود اقتصاد با بیشترین سرعت ممکن پس از وقوع است. “اجازه دهید به مبارزه با ویروس ها و اجازه دهید نگه داشتن مردم بی ضرر برای چیزی است که آنها نمی کنترل” مایر می گوید.

اما صاحب خانه نمی تواند فقط توقف ساخت پرداخت — که به شدت آسیب اعتباری خود را.

“آیا فقط دست پرداخت و چشم پوشی از مشکل” مایر می گوید. “شما نیاز به رسیدن به خود را servicer. به آنها بگویید که شما با داشتن مشکلات در ارتباط با کروناویروس و یا کار خود را و از آنها بخواهید برای قرار دادن به یک مثال از برنامه است.”

دو کشور بزرگترین خانه دهندگان ولز فارگو و جی پی مورگان چیس می گویند آنها در حال کار برای کمک به وام گیرندگان صدمه مالی شیوع.

فنی می و فردی نیز کارگردانی دهندگان به توقف سلب حق مالکیت هر چند این بیشتر از بهداشت عمومی حرکت می کند پس هر کسی رو سلب حق اقامه دعوی در حال حاضر می توانست اجرا به مشکل جدی مالی قبل از coronavirus شروع به گسترش در آمریکا

این حرکت هیچ کاری انجام نمی برای کمک به مستاجرها. بسیاری از شهرداری ها در حال توقف اخراج برای افرادی که نمی تواند از پرداخت اجاره. و طرفداران مسکن امید دولت فدرال می آید تا با یک برنامه به زودی برای ارائه کمک مالی به مستاجرها که در اکثر موارد کمتر منابع مالی از مالکان است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر